999 rezultate për

kthyer

Gjesti i Simeones bëhet modë dhe në Turqi (VIDEO) Në takimin e parë mes Atletiko Madrididit dhe Juventusit, Diego Simeone gjatë festimit të golit të dytë i kthye nga tifo
Pato lë Kinën për tu kthyer në Brazil duke refuzuar edhe Milanin Sulmuesi brazilian Alexandre Pato, pasi ka ndërprerë kontratën me skuadrën kineze të Tianjin Tianhai (luajti dy sezone),
I fiksuar pas jetës luksoze, Kurtin e vranë duke u kthyer për në shtëpi (FOTO LAJM) Jurgen Kurti, 26-vjeçari që u bë i njohur për vrasjen e babait të tij është vrarë mbrëmjen e sotme. Ai është vrarë te
Zhduket një i mitur në Fushë-Kosovë Ditën e shtunë, një person ka njoftuar se vëllai i tij moshë e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, njofto
Arrestohet "skifteri" në Elbasan, ishte kthyer në makth për banorët Policia e Elbasanit ka bërë të mundur arrestimin e një 31-vjeçari mbi të cilin rëndojnë akuzat e disa vjedhjeve në këtë
Nëna harron fëmijën në aeroport, detyron avionin të kthehet E harroi fëmijën në aeroport, nëna detyron avionin të ulet. Një avion është kthyer mbrapsht në aeroport pasi një nënë p
Zidane refuzon përsëri Real Madridin? "Zinedine Zidane e ka refuzuar mundësinë për t’u kthyer në Real Madrid në verë, duke e mbajtur Juventusin në garë", kesh
Mediat franceze thurrin elozhe për Arbër Zenelin Arbër Zeneli po shkëlqen në kampionatin francez me skuadrën e Reimm me të cilën ka vetëm 2 muaj që pas transferimti në m
Kush është "i forti" me lekë që financon luksin e Luanës, vajzës me sek*i në Shqipëri? (FOTO LAJM) Vite më parë, ajo ishte një vajzë modeste dhe e ndrojtur, që jepte motin në Top Channel. Sot, Luana Vjollca është kth
400 mijë euro fitim, si e kishin kthyer shqiptarët shtëpinë në laborator droge Dy shqiptarë kanë rënë në pranga në qytetin e Firences, pasi janë kapur me 8 kg heroinë. fillimisht ka qenë një 25 vj
"Special One" vendos dy kushte për tu kthyer në Madrid Jose Mourinho ka deklaruar ditët e fundit se pas 3 muajsh pushim është gati të rikthehet të drejtojë një ekip, përfshi e
Arrestohet "skifteri" në Durrës, ishte kthyer në makth për banorët Një 19-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi akuzohet për disa vjedhje. Shtetasi L.D banues në lagjen 1
“Pse nuk lidheni bashkë?”, çfarë pati Ori që u acarua nga pyetja e fanses? Moderatorja Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë kthyer në të preferuarit e publikut që kur nisën të prezantonin "Wake up".
"Po gënjen..." studentja zë ngushtë Edi Ramën Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka qënë në Gjirokastër ku ka mbajtur një takim me studentët. Por pas fjalimit të
Si kanaçe e shtypur, pamje nga autobusi nga vdiqën 15 persona (FOTO LAJM) Ka shkuar në 15 numri i të vdekurve nga aksidenti i mbrëmshëm në aksin Shkup-Tetovë. Gjatë mbrëmjes së djeshme u zhv
"U vra para 1 viti, policia merr trupin në dhjetror por ende nuk e ka kthyer" Një denoncim i rëndë është bërë publik nga ish-kryeministri, Sali Berisha. Bëhet fjalë për një vrasje të ndodhur në
Ishin kthyer në "makthin" e Fierit, 1 në pranga dhe 2 në kërkim Policia e Fierit ka arrestuar një 40-vjecar me inicialet A.M si dhe ka shpallur në kërkim A.H dhe E.V, të tre nga Vlora.
Kjo vajzë është sot një nga moderatoret më të dashura shqiptare Ajo është kthyer në një nga moderatoret më të preferuara në shoëbizin shqiptar. Ditën e sotme, Arbana është bërë nost
Tayna me Louis Vuitton fallco, i kthehen këngët në boomerang (FOTO LAJM) Tayna është reperja më e përfolur kohët e fundit. Ajo në një kohë fare të shkurtër arriti të deportojë në tregun e m
Shqiptarët ëndërrojnë Amerikën pa ditur çmimin! Flet emigrantja e kthyer pas 20 vitesh Nga Aneta Mihali Xhiku Pas 20 vjet emigrimi, diç kam mësuar për dhimbjet e shpirtit nga vetmia dhe çrrënjosja.