999 rezultate për

kthyer

E frikshme, shihni si ka përfunduar makina në Elbasan Një aksident i frikshëm ka ndodhur pas tunelit të Elbasanit. Siç mund t'a shihni në foto, një automjet tip mikrobus
E kishte kthyer shtëpinë në disko, burri në Tirana përfundon në polici Një burrë nga Tirana ka përfunduar në polici pas denoncimit të qytetarëve për muzikën e lartë në banesën e tij. Komsh
Ancelotti i prerë: Kthehem kur të gjej një projekt interesant Teksa kanë kaluar rreth 7 muaj që kur u shkarkua nga Bayerni, Carlo Ancelotti duket se tashmë është i karikuar dhe i gat
Deputeti i AAK-së vajton në kuvend se nuk di anglisht Deputeti i AKK-së, Blerim Kuçi, pasi ka mbajtur një fjalim me kritika rreth deputetëve që kanë thirrur seancë të jashtëz
Hulumtim: Gjashtë nga 10 grekë përkrahin emër të përbërë, të papërkthyer erga omnes Pothuaj gjashtë nga 10 grekë pajtohen me zgjidhjen për emër të përbërë për përdorim të përgjithshëm, në gjuhën maqedonas
Shefi i OKB-së: Lufta e Ftohtë është kthyer Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Antonio Guterres, tha se Lufta e Ftohtë "është kthyer me hak". Duke
Gashi gati për ta treguar veten pas dëmtimit: Jam kthyer Shkëlzen Gashi është rikthyer nga lëndimi i gjatë që e mbajti jashtë fushave dhe do të luaj për skuadrën e tij Coloardo
S'i gëzoi as 5 ditë gjallë në Shqipëri, detajet nga vrasja mafioze e Marjos Marjo Majollari kishte vetëm 5 ditë që ishte kthyer në Shqipëri. I riu i cili u ekzekutua 2 netë më parë, sapo ishte
Sapo ishte kthyer nga Suedia, kush ishte 28 vjeçari i vrarë në Tiranë 28-vjeçari Marjo Majollari shtë ekzekutuar mbrëmjen e sotme poshtë banesës së tij në zonën e Kinostudios. Dyshimet e
Arrestohet familja shqiptare, kishin kthyer shtëpinë në bazë të shpërndarjes së kokainës Një familje shqiptare ka përfunduar në prangat e policisë italiane. pasi akuzohen për trafikim kokaine. Policia ka nd
Skuadra e Romës për ndeshjen e dytë kundër Barcelonës Cengiz Under është kthyer për Romën për t'u përballur me Barcelonën dhe Diego Perotti nuk është përfshirë në skuadër.
PAMJE TË RËNDA/ Bo bo, qënka dhe çupa! Dasma i kthehet në mort familjes fatkeqe në Fier (VIDEO) Tashmë është e konfirmuar. Edhe në makinën e çiftit të vdekur në aksidentin e Fierit gjendej edhe vajza e tyre, e cila g
Guardiola shumë pranë rinovimit me Cityn për t'u kthyer në "faraon" Sipas The Mirror, Pep Guardiolado të nënshkruajë një marrëveshje të re me Manchester Cityn, duke u bërë trajneri më i pa
VIP-at shqiptarë që i dolën kundër rrymës, detaji misterioz që i bën ndryshe Amarda Toska Ami është një nga ato personazhet shqiptare, e cila është shquar gjithnjë për linja mjaft të kuruara, pë
Mero Baze i përgjigjet Thaçit: E ke kthyer Kosovën në Vilajet të Erdoganit Mero Baze i është përgjigjur sot Hashim Thaçit pas akuzave të çuditshme të tij se disa gazetarë shqiptarë kishin djegur
Beatrix shokon me deklaratën e papritur: Jam shtatzënë! Dita e sotme njihet ndryshe si dita e gënjeshtrës dhe për këtë këngëtarja Beatrix Ramosaj ka vendosur ti bëjë një lojë n
Lajme të mira për Juventusin, Cuadrado kthehet në stërvitje Juan Cuadrado është kthyer sot në trajnimin me klubin e Juventusit, duke treguar se ai mund të jetë afër rekuperimit, se
Emre Can tremb tifozët e Juventusit: Mos dëgjoni përrallat që shkruhen për mua Emre Can nuk ka dashur të komentojë spekulimet rreth të ardhmes së tij duke i quajtur ato si tregime të pavërteta. Ai
Veshje luksoze dhe Lamborghini të larë në ar, trashëgimtarja e Top-it çmend fansat Lori Hoxha është kthyer prej kohësh në një fenomen në rrjetet sociale. Jeta e shtrenjtë dhe makinat luksoze e kanë k
Rezarta Shkurta nervozohet me mediat: U bënë 7 vjet me këtë lapsus (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta, bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, ka postuar një foto e cila është kthyer në një "mollë sherri" me