999 rezultate për

kthim

Presidenti i klubit italian për rikthimin e Bundesligës: Një dështim Bundesliga u bë ligë e parë e madhe evropiane që rifilloi në fundjavë, me pjesën më të madhe të botës së futbollit duke
ZYRTARE: Caktohet data e rikthimit të Superligës së Kosovës Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, ka folur për rifillimin e kampionatit të Kosovës në futboll.Ademi thotë që Superliga e
Thyhen rekordet e para pas rikthimit të Bundesligës Vazhdimi i sezonit në Bundesligë pas pushimit të detyrueshëm dy mujorë, ka tërhequr interesim të madh të tifozëve. Më
Rikthimi i Champions, Man.City - Real Madrid ka një datë Situata e futbollit në të gjithë botën duket se është ende e paqartë për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi.
Kthimi i Bundesligës nuk nënkupton kthim në normalitet Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Marco Reus ka thënë se kthimi i Bundesligës në fundjavë nuk sinjalizon kthimin e normali
Rusia merr vendimin për futbollin Rusia është shteti i radhës që njofton rikthimin e futbollit, i cili është pezulluar për shkak të përhapjes së Koronavir
Premier League shtyn datën e rikthimit Premierliga dhe Shoqata e Futbollistëve Profesionistë janë pajtuar që 12 qershori nuk është datë e përshtatshme për kthi
Kryetari i Londrës nuk është ende i gatshëm të lejojë ndeshje në qytetin e tij Kryetari i Londrës, Sadiq Khan, e ka vënë edhe më shumë në dyshim kthimin potencial të ndeshjeve të Premierligës, duke t
Kur do të hapen kufijtë? Lleshaj: Deri më 15 qershor, jo! Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur në lidhje me masat e marra kundër përhapjes së koronavirusit. Lleshaj u
Edhe liga portugeze cakton datën e rikthimit Vazhdojnë lajme të mira për futbollin evropian. Çdo ditë kampionate të ndryshme po e caktojnë datën e rikthimit. Të m
Futbolli drejt rikthimit, FSHF mbledh urgjentisht klubet Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që ditën e nesërme të mbajë një mbledhje të posaçme për rinisjen apo mbylljen
Tifozët e Torinos: Mijëra vdekje në çdo qytet dhe ju mendoni për rikthimin e futbollit Tifozët e Torinos kanë bërë akuza të mëdha për ata që dëshirojnë që Serie A të rikthehet për vazhdimin e këtij sezoni.
Spasovski: Kthimi në normalitet, në tre faza Kryeministri i vendit, Oliver Spasovski në një konferencë për shtyp nga Qeveria tha se kthimin në normalitet do të bëhet
Në Maqedoni po nis futbolli Ministri i Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut, Venko Filipce, në konferencën për media tha se nga kjo javë do të ktheh
Filipçe: Hapja e shkollave mund të sjellë përkeqësim të situatës Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe nuk u përgjigj konkretisht nëse Komisioni për sëmundje ngjitëse ka sugjeruar se pe
Rabiot shfaq hapur zhgënjimin ndaj Juventusit, refuzon rikthimin dhe u kërkon drejtuesve largimin Adrien Rabiot iu bashkua Juventusit verën e kaluar si lojtar i lirë, pasi i kishte përfunduar kontrata me Paris Saint Ge
Laporta konfirmon kandidaturën për president, synon rikthimin e Guardiolës Ish-presidenti i Barcelonës Joan Laporta ka konfirmuar se ai synon të rikthehet sërish në krye të klubit në vitin e ardh
Do të ketë rikthim apo jo? Mozzik jep deklaratën e fortë për Loredanën Megjithëse në mënyrë indirekte nëpërmjet këngëve kishte lënë të kuptohej se historia e tij me Loredanën kishte marrë fun
OBSH flet për mundësinë e rikthimit të COVID-19, ja tre shtetet që përmend OBSH ka thënë se një "vigjilencë ekstreme" është e nevojshme tani që shtetet po fillojnë të dalin nga izolimi, raporton
Plani i UEFA-s për Champions dhe Europa League! Kalendari i ndeshjeve Media spanjolle "Marca" ka zbuluar së fundmi planin e UEFA-s për përfundimin e këtij edicioni të Ligës së Kampioneve dh