999 rezultate për

kthim

Paralajmërohet rikthimi i masave shtrënguese në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë ka regjistruar të premten 58 raste të reja me koronavirus. Shifra
Dyfishimi i rasteve me COVID-19 në Shqipëri, lajm i mirë: Nuk ka më kthim në karantinë! Kryetarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve, Mira Rakacolli në një dalje publike për mediat pohoi se pavarësisht rritjes
Juventus-Milan, formacionet e mundshme Pas pak më shumë se tre muajsh rikthehet më në fund futbolli në Itali. Gjithçka rinis mbrëmjen e sotme me gjysmëfinal
Nuk pritej, Conor McGregor njofton tërheqjen nga UFC Dita e sotme ka nisur me një lajm jo të mirë për tifozët e sportit të MMA. Superylli i arteve marciale, Conor McGregor k
Pedro dëshiron rikthimin në La Liga, i ofrohet skuadrës së njohur Ylli spanjoll, i cili aktualisht aktivizohet me skuadrën e Chelsea, Pedro Rodriguze, duket se do të kthehet në kampionat
Pas rikthimit të Suarez, vjen një tjetër lajm i mirë për Barcelonën Përveç rikthimi të Suarez, një tjetër lajm i mirë vjen nga kampi katanulas. Leo Messi, edhe pse jo bashkë shokët e skuad
Klubet angleze shpresojnë në rikthimin e tifozëve në stadiume Klubet besojnë se tifozët mund të lejohen të kthehen në stadiume për fillimin e sezonit 2020/21 të Premier League. S
Në Itali po shihet mundësia e kthimit të tifozëve në stadiume brenda verës Seria A ka rindezur motorët dhe shumë shpejt 20 skuadra do t’i rikthehen fushës së blertë. Ky ishte dhe objektivi i parë
Nainggolan dëshiron rikthimin te Roma, Interi nuk pranon ta huazojë Vendimi Radja Nainggolanit për t’u kthyer te Cagliari i la të gjithë të mahnitur, por në atë kohë dukej zgjidhja ideale
Piatek pranë rikthimit në Serie A Ylli polak, i cili aktualisht po mbron fanellën e Hertha Berlin, pritet të ketë oferta nga Serie A. Fiorentina është
La Liga pranë rikthimit, Vidal: Barcelona ka 11 finale për të fituar titullin Me sezonin e La Liga që po rifillon, Barcelona është në krye të tabelës, me 2 pikë më shumë se skuadra e Real Madrid.
Serie A afër rikthimit, do të luhet çdo ditë Sapo kampionati elitar italian të kthehet (20 qershor), pritet të ketë ndeshje për ditë, në shtatë orare të ndryshme.
Një tjetër kampionat po përgatitet për rikthim Pas pezullimit për shkak të koronavirusit, kampionati në Australi po bën përgatitjet e fundit për tu rikthyer. Kanali
Allegri po mendon rikthimin pas një viti pa punë, në tavolinë ka dy skuadra Nesër, më 26 maj të vitit 2020, do të bëhet saktësisht një vit që nga hera e fundit kur Maxi Allegri ishte në stolin e J
Zbulohet data e rikthimit të Serie A Rifillimi i Serie A po afron. Pasi kanë pastruar dyshimet e mëdha të disa javëve më parë, Liga, FIGC dhe qeveria po puno
Shtatë vite te Napoli, Callejon po mendon rikthimin në Spanjë Pas 7 vitesh me fanellën e Napolit, ku ka luajtur për 336 ndeshje dhe ka shënuar 80 gola, spanjolli Jose Callejon pritet
Rregulla të reja për rikthimin e Serie A, nga ndryshimi i orarit të ndeshjeve, dhe infektimi i një lojtari me COVID-19 Sipas raportimeve në mediat italiane, ka disa ndryshime në protokollin mjekësor për ndeshjet, të tilla si ndërprerja e n
Wenger përjashton kategorikisht një rikthim te Arsenali Trajneri legjendar i Arsenal, Arsene Wenger, ka mbyell të gjitha dyert për një rikthim në ‘Emirates Stadium’. Francez
Soreca për rikthimin e PD-së në tryezën e Reformës: Përmbush kushtin e vendosur nga BE Ambasadori i BE, Luigi Soreca ka reaguar për vendimin e Partisë Demokratike për tu kthyer në tryezën e Reformës Zgjedhor
Po përgatitej për rikthim në fushë, në testet ndaj koronavirusit dalin 8 lojtarë pozitivë Mexico City - Me koronavirusin e ri (COVID-19) janë infektuar tetë lojtarë të ekipit meksikan të ligës së parë Santos La