E FUNDIT/ Rekord i zi! 21 vdekje në 24 orët e fundit nga COVID-19
999 rezultate për

kryetar

Zbulohet kush do të jetë kryetar i BDI pas Ali Ahmetit Gazetari maqedonas, Vasko Eftov, i cili i njeh mirë rrethanat politike në BDI, ka bë vlerësimin se kush mund ta zëvendës
Topalli bën deklaratën e fortë: Sa të jetë Basha kryetar, nuk rikthehem në PD Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka bërë deklaratën e fortë se do të qëndrojë larg Partisë Demokratike për sa kohë
Aktori Mirush Kabashi mund të marrë drejtimin e partisë së Nisma Thurje Aktori i njohur, Mirush Kabashi, mund të jetë kryetar i një force të re politike. Megjithëse në gjendje shëndetësore jo
Hoti i drejtohet kryetarëve të komunave: Rastet kanë rënë por s’e kemi mposhtur pandeminë Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, është duke mbajtur takim me kryetarët e komunave të Kosovës. Ka filluar takimi
Koronavirusi i merr jetën ish-kryetarit të bashkisë së Përmetit Shënohet viktima e parë e pandemisë në Përmet. Ish kryebashkiaku i parë gjatë viteve 1992-1996 Dhimitër Nasi, i shtruar
EMRI/ Sekuestrohet drogë në makinën që transportonte kryebashkiaken e Roskovecit Arbër Bufi, 35-vjeçari, nip i kryetares së bashkisë së Roskovecit, Majlinda Bufi është proceduar penalisht. Mediat ra
"Ju kërkoj ndjesë", lëvizja befasuese e nënkryetares 22 vjeçare të Parlamentit, pas trazirave në Bjellorusi E njohur si ish-missi, në një lidhje jashtëmartesore me diktatorin e fundit në Evrope, së fundi, edhe zëvendëskryetare e
Erion Veliaj kryetar i Tiranës, Jul Deda shpërthen ndaj Metës: Faji është i joti! "Ti Like, e meriton një gjë të tillë, se çfarë do mbjellësh do korrësh. Të kishe dhenë urdhër në 2015-tën të votohej Hal
Zaev-Ahmeti: Baza të mira drejt qeverisë së re Pas marrjes së mandatit, kreu socialdemokrat Zaev pati takim tre-orësh me liderin e BDI-së, Ali Ahmeti, në të cilin morë
Ish-kryetari apel KFOR-it: Xhandarët serbë po lëvizin në territorin e Kosovës Ish-kryetari i Komunës së Kamenicës, Shaip Surdulli, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka reaguar pas r
Dënohet me tre vjet e gjysmë burg ish-kryetari i Gjykatës Penale, Vlladimir Pançevski Ish kryetari i Gjykatës Penale, Vlladimir Pançevski është dënuar me tre vjet e gjysmë burg. Vendimi u bë i ditur mbrë
Zbardhet lista e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën Ditën e sotme është bërë publike lista e plotë të propozimeve të PD dega Shkodër të kandidatëve për deputet dhe kryetar
Vdes nga COVID-19 vëllai i Kryetarit të Rahovecit Vëllai i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifaj ka ndërruar jetë pas infektimit me Covid-19. Anëtari i AAK’së, Muharre
A do të japë dorëheqjen nëse humb zgjedhjet? Rama habit me përgjigjen e prerë Me bindjen e plotë se nuk do të humbas në zgjedhjet e ardhshme, Rama theksoi se nuk do të jap as dorëheqjen si kryetar i
Çfarë po ndodh? Ndërkombëtarët i shkojnë Bashës në zyrë Një takim i papritur dhe i pa lajëmruar po ndodh tek selia blu. Ambasadorja e ShBA, Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së,
Infektohet me koronavirus kryetari i Drenasit Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci është infektuar me koronavirus. Këtë e ka konfirmuar vet Lladrovci me anë të një
Kallëzohet penalisht ish-kryetarit të FFM-së, dyshohet se shpërdori 2.4 milion euro Policia Financiare e Maqedonisë së Veriut ka dorëzuar kallëzim penal kundër 11 personave fizik dhe 14 juridik për shpërd
Nënkryetari i LDK: Pandemia po menaxhohet në panik, unë s’jam kryetar me numëru kufoma Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka kritikuar ashpër Qeverinë Hoti, duke thënë se pandemia po menaxhohet në panik, në
Mjekë, pedagogë e ish-kryetar komune: Lista e kandidatëve të PD-së për deputet Pak ditë më parë Partia Demokratike miratoi udhëzimin që i hap rrugë procesit të përzgjedhjes së kandidatëve për deputet
Infektohen me koronavirus dy nënkryetarët e Bashkisë Dy nënkryetarët e bashkisë së Lezhës kane rezultuar pozitiv me covid 19, pas kryerjes së testimeve. Mësohet se ata janë