999 rezultate për

kryesisht

Mësoni motin për sot dhe nesër, kur do të ketë reshje? Temperaturat minimale në Kosovë do të zbresin deri në 8 dhe 6 gradë celsius, ndërsa maksimalet do të luhaten nga 20 deri
Mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme Kryesisht me kthjellime mbeten zonat veriore por kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme do të ketë në Jug dhe pjes
MOTI, sot dilni nga shtëpia pa marrë çadrën Siç parashikojnë meterorologët, nga sot do të ketë kthjellime dhe në përgjithësi ditëve në vijim do të mbajë mot kryesis
Lajme të keqija, reshjet e shiu do të vazhdojnë deri në mes të Majit Prej disa ditësh në Shqipëri ka mbizotëruar një mot me reshje shiu, temperatura të ulëta e stuhi. Si duket moti i ke
Mos dilni pa çadra nga shtëpia! Sot moti do t'ju surprizojë Moti në vend do jetë kryesisht i vranët me shira të dobët deri në mesditës kur vranësirat fuqizohen duke sjellë rrebeshe
Sot mos u merakosni nga suprizat e motit Sot mbi vendin tonë do të mbajë kryesisht mot me diell, kurse temperatura më e lartë e ditës do të arrijë deri në 26 gra
Si është moti për sot në Kosovë Sot mbi vendin tonë, parashihet të mbajë mot kryesisht i kthjellët me temperatura që do të sillen në mes 6 e 19 gradë Ce
Vjen një lajm i mirë për motin Meteorologët parashikojnë se në vendit tonë nesër do mbajë mot kryesisht me vransira dhe intervale me diell. Paradite
Bëhuni gati për të dalë! Si parashikohet moti në ditët në vijim Gjatë ditës së sotme, moti mbetet i paqëndrueshëm, kryesisht në zonat Jugore dhe Qendrore të vendit, ku do të ketë shira
Rikthehen rreshjet në Kosovë Siç parashikojnë meteorologët, sot pritet të mbajë mot me shi, duke vazhduar edhe nesër por me rënie temperaturash. Vike
Mos u gënjeni nga dielli! Ky është moti për sot Paraditja mbetet me kthjellime e vranësira të shpeshta ndërsa mesdita sjell fuqizim të vranësirave dhe shira të përkohsh
Mot me reshje shiu e dëbore edhe ditën e sotme, çfarë pritet të ndodhë? Moti paraqitet me kthjellime dhe vranësira të shpeshta të cilat gjatë pjesës së parë të ditës sjellin shira të izoluar n
Moti i keq s'ka ndërmend të ikë, ky është parashikimi për sot Gjatë gjithë ditës moti paraqitet kryesisht i vranët me shira mesatarë deri intensivë në pjesën më të madhe të vendit. N
Lajm i keq! Ja çfarë moti na pret këtë javë Pas dy ditëve me kohë të mirë e temperatura të larta, koha do të pasohet nga një mot i paqëndrueshëm dhe me reshje.
Moti sot në Maqedoni Moti në Maqedoni do të jetë i vranët me reshje kryesisht të shiut. Paradite, lokalisht do të ketë kushte për reshje të s
Obot, 60% e banesave të rrethuara nga uji Fshati Obot në njësinë administrative Ana e Malit në Shkodër është zona më e goditur nga përmbytjet në këtë qark. Sip
Shfrytëzoi seksualisht 14 vjeçaren, ky është monstra shqiptare Një grup kriminal që shfrytëzonte vajzat për prostitucion është shkatërruar nga policia e Athinës. Pesë persona kanë rën
Shqipëria josh të huajt, po blejnë shtëpi në bregdet Edhe pse jemi në mars është rritur interesi për të investuar në bregdet. Agjencitë e pasurive të paluajtshme tregojnë se
Nëse keni plane për fundjavë moti është me ju Instituti hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se gjatë vikendit do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me intervale
Mot i çmendur, çfarë parashikohet për 4 ditët e ardhshme Acar dhe borë kohë pas kohe deri të enjten, në fundjavë më butë dhe shi. 1.03 – Mot shumë i ftohtë, kryesisht me vran