999 rezultate për

kryeqytetit

Aksion tek rruga e "Kavajës", gjobiten 135 automjete Rrugorët e kryeqytetit kanë vijuar me kontrollet dhe ndëshkimin e shoferëve për parkime të gabuara, përgjatë 12 orëve të
Policia "lëshon dorën" te Myslym Shyri, dend në gjoba shoferët Policia Rrugore e kryeqytetit ka kryer një monitorim të dedikuar përgjatë 12 orëve të fundit, në rrugën “Myslym Shyri”,
Pritej te Lazio, Kumbulla arrin marrëveshjen me klubin tjetër të kryeqytetit italian Mbrojtësi i talentuar shqiptar, Marash Kumbulla ka arritur marrëveshje me klubin e Romës. Gazetari i njohur, Fabrizio
Pamje të pazakonta mes Tiranës: I riu del lakuriq në rrugë, policia bën sehir (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur këtë të martë në Tiranë, ku një i ri është parë që të lëvizë i zhveshur në rrugët e k
"Dy lumenjtë" e kuq dhe bardheblu nuk do të ndajnë dot qytetin", derbi i kryeqytetit i lë vendin atij të tamponëve Nga gazetari Altin Sulçe: A e bëri ai tamponin? Pyeti i frikësuar një futbollist për lojtarin x të Partizanit… Më
Diego Costa drejt Serie A, ekipi i kryeqytetit shfaq interes për sulmuesin Me Edison Cavanin i cili duket se e ka marrë rrugën për në Spanjë, largimi i Diego Costas është i padiskutueshëm. Med
Rrugët e kryqytetit bosh, si u duk sot Shkupi Për dallim nga ditët tjera kur pavarësisht rekomandimeve shumë qytetarë dilnin jashtë, pamja e kryeqytetit sot është shu
Masat për të bllokuar koronavirusin, në Rinas kontroll çdo pasagjeri Në aeroportin e Rinasit çdo udhëtar duhet të kalojë në procesin e kontrollit për koronavirusin, po ashtu edhe në porte.
Ja sa bileta janë shitur për derbin Tirana-Partizani Atmosfera në vigjilje të supersfidës Tirana-Partizani sfidë kjo që do të luhet në kuadër të javës së 24 të Kategorisë Su
Tifozët e Tiranës nisen drejt "Air Albania", atmosferë spektakolarë në rrugët e kryeqytetit (VIDEO) Tirana dhe Partizani do të luajnë ditën e sotme në derbin e kryeqytetit, në një ndeshje që pritet të dhurojë spektakël.
"Air Albania" gati të presë një tjetër super ndeshje të Superligës Stadiumi i ri kombëtar do të presë një tjetër sfidë interesante brenda janarit. Pas ndeshjes kualifikuese të Kombëtar
Filipine, vullkani Taal rrit aktivitetin Një vullkan në jug të kryeqytetit të Filipineve nxori sot hi dhe avull që arriti deri në 100 metra, duke bërë që autorit
Vjen 2020! Spektakël fishekzjarrësh dhe festë në Tiranë (VIDEO) Ashtu si edhe çdo vit, qindra qytetarë të Tiranës u mblodhën në Sheshin Skënderbej për të ndjekur spektaklin e fishekzja
Fituan derbin , futbollistët e Tiranës festojnë në clubet e kryeqytetit (VIDEO) Tirana mposhti me rezultatin 2-1 Partizanin, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në Kategorinë Superiore. Fitorja is
Derbi i kryeqytetit, tifozët: "Rama ik" (VIDEO) Tashmë thirrjet për dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama, janë bërë një ritual në stadiumet e Shqipërisë. Pasi i pris
Partizani-Tirana, dalin formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit derbi mes Partizanit dhe Tiranës. Ashtu siç edhe pritej, Hyseni ka fitu
Partizani 26 fitore më shumë se Tirana, ja statistikat që duhet të dini për derbin e kryeqytetit Stadiumi “Air Albania” pritet të mbushet në derbin e kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës e vlefshme për javë e 15-të
Në prag të derbit, Policia "blindon" "Air Albania Stadium" (VIDEO) Stadiumi “Air Albania” po bëhet gati pak nga pak për derbin e kryeqytetit, të parin në këtë impiant i cili sot mund të m
Derbi i Kryeqytetit, pamje brenda stadiumit, kontrolle me qen nga policia (VIDEO) Masat e sigurisë të policisë janë të shtuara krahasuar me një ndeshje normale të kampionatit shqiptar, për derbin Partiz
Dita e derbit, bllokohen rrugët e Tiranës, policia e kryeqytetit zbardh planin e masave Policia e Tiranës nëpërmjet një njoftimi publik, ka bërë të ditura masat që ka marrë në lidhje me derbin e kryeqytetit P