E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
999 rezultate për

kryeprokurorja

Badigardi i Arta Markut hedh si leckë gazetarin e Klan Plus (VIDEO) Ka qenë një skenë e turpshme ajo me të cilën u përballen sot gazetarët që u interesuan tek Kryeprokurorja Arta Marku mbi
110 milion lekë në 13 vjet, kryeprokurorja e Krimeve të Rënda sot para vettingut (FOTO LAJM) Drejtuesja e komanduar e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Donika Prela do të përballet sot me vetingun. Si ka ndryshuar
Deputetët e PD-së pengojnë Arta Markun tek Komisioni Në këto momente, kryeprokurorja Arta Marku po raporton tek Komisioni Parlamentar i Ligjeve për analizën vjetore të Proku
Shkarkohet kryeprokurorja e antikorrupsionit Presidenti i Rumanisë shkarkoi sot kryeprokuroren e antikorrupsionit, Laura Codruta Kovesi, në zbatim të një vendimi të
Protesta e dhunshme në Rrugën e Kombit, nis hetimi për protestuesit Pas protestave të dhunshme në Kukës, ka ardhur edhe reagimi zyrtar nga Marku. Kryeprokurorja deklaron se mbështet het
E FUNDIT/ Rama mbush Kukësin me forca speciale, Arta Marku urdhëron arrestimet Prokuria e Kukësit kanë nisur tashmë hetimin për revoltën e sotmë në Kalimash kundër tarifës për rrugën Milot-Morinë. La
Kryeprokurorja Arta Marku shfaqet në Elbasan Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku ditën e sotme ka qenë në Elbasan. Mësohet se Marku ka qenë vizitë në familjen e
Ambasadori i Britanisë takohet me Arta Markun Ambasadori i Britanisë në Shqipëri Duncan Norman, ka zhvilluar një takim ditën e sotme me kryeprokuroren Arta Marku.
Dritan Gina i Elbasanit refuzon vendimin e Arta Markut: Nuk iki nga puna! Ditën e sotme kryeprokurorja Arta Marku ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Elbasanit Dritan Gina. Ky shkarkim vjen
Kryeprokurorja Marku i heq dhe burrin nga puna Rovena Gashit Kryeprokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ndërprerë nga puna prokurorin e Elbasanit, Dritan Gina. Gina
Paditet në gjykatë kryeprokurorja Arta Marku Me të ardhur në detyrë, kryeprokurorja e përkohshme Arta Marku shkarkoi nga detyra Rovena Gashin, drejtore e njësisë së
Basha: Fitoren Tahirit ia dha kryeprokurorja e Ramës ​Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha në Lezhë se vendi ndodhet në një udhëkryq vendimtar, ku shumica
Pas betimit, kryeprokurorja e re niset me urgjencë drejt Shkodrës Vetëmnjë orë pas betimit si kryeprokurore e Përkohshme, Arta Marku ka udhëtuar me urgjencë drejt Shkodrës, atje ku mëso
Merr fund miqësia? Saimir Tahiri tradhton Edi Ramën Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë u votua me 69 vota pro kryeprokurorja e re Arta Marku. Emri i saj nuk ishte a
Kjo është Kryeprokurorja e re në vend të Llallës Grupit Parlamentar i PS ka votuar për kryeprokurorin e ri të përkohshëm. Mes 3 kandidatëve, Ferdand Elezit, Arta Mark
Katica Janeva kryeprokurorja më e mirë në Ballkan Instituti Ndërkombëtar për Studimet e Lindjes së Mesme dhe Ballkanit (INSLMB), prokurores speciale Katica Janeva ia ka n
Katica Janeva merr mirënjohje si kryeprokurorja më e mirë në Ballkan Kryeprokurorja speciale Katica Janeva ka marrë mirënjohje të lartë si drejtuese e prokurorisë më e mirë në gjithë Ballka
U kërcënua me jetë nga ish-kryeprokurorja, 26-vjeçari kërkon urdhër mbrojtjeje Pas denoncimit publik të ish-kryeprokurores së Kukësit Rita Gjati, 26-vjeçari Ledian Halili ka kërkuar urdhër mbrojtjeje
Qytetari nxjerr mesazhet: Jam kërcënuar me jetë nga Kryeprokurorja e Kukësit Një qytetar ka denoncuar kryeprokuroren e rrethit Kukës Rita Gjati të cilët e akuzon se e ka kërcënuar me jetën. Ai
Kryeprokurorja Janeva paralajmëron hetime për 15 raste të reja Kryeprokurorja Speciale, Katica Janeva, paralajmëroi se do të hapë të paktën edhe 15 raste të reja hetimi deri në fund t