999 rezultate për

kroat

Modric tek Interi? Ky veprim i kroatit bën zikaltërit të pashpresë për një transferim të tij “Modriç” është kthyer në një çështje shumë të diskutuar dhe duket se çdo gjë është aty ku ka qenë. Nëse klubi i Inte
Baste për transferimin e Modric tek Inter, e pabesueshme çfarë bën kompania Modric duket çdo sekondë e më pranë Interit. Kompania e basteve Sisal Matchpoint në Itali para 1 jave e kuotonte transfe
Avionet izrealitë festojnë me kroatët, Serbia në ankth (VIDEO) Teksa Beogradi është në vorbullën e propozimit për korrigjim kufijsh me Kosovën dhe një paqartësie mbi të ardhmen e Asos
Kroatët u tregojnë dhëmbët serbëve me F-16 izraelite në qytetin martir Kroatët festojnë sot Ditën e Pavarësisë dhe organizimet po bëhen në qytetin simbol të luftës për pavarësi, pikërisht në
Kjo është oferta e Interit për Modriç që mund ti ndryshojë mendjen kroatit Gjigantët e Serie A-së, Interi, nuk i ndahet mesfushorit më të mirë në botë, Luka Modri. Së fundmi medit italiane po
Dje ishte ditë e zezë për serbët, a është kjo arsyeja që u trembën nga Kosova? Ditën e premte më 3 gusht, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç u është drejtuar me një letër të hapur qytetarëve serb
Modriç si Ronaldo, kjo është marrëveshja që e largon nga Madridi Luka Modric është një nga emrat më të përfolur të kësaj merkatoje dhe thuhet se kroati do të largohet nga Real Madrid.
Modric pakt me Perezin, kroati mund të largohet si Ronaldo Çështja Modriç po kthehet në një telenovelë këto ditë të nxehta vere, me Interin që kërkon ta ketë me doemos kroatin në
Milani kërkon mesfushorin kroat të Real Madridit Drejtuesit e Milanit duket se po kërkojnë të ndërtojnë përsëri atë Milanin e dikurshëm i cili e ka vendin e tij në Europ
Modriç te Interi? Del në "skenë" bashkëshortja e kroatit Modriç ka bërë një paraqitje të mrekullueshme në Botërorin që lamë pas, madje është cilësuar si lojtari më i mirë i kët
Chelsea hidhet në sulm për mesfushorin e Real Madridit Chelsea është interesuar për mesfushorin e Real Madridit, Mateo Kovaçiç. Daily Mail shkruan sot se londinezët kanë py
Lojtari kroat godet me grusht kundërshtarin serb (VIDEO) Ndeshja ne sportin e "Waterpolos" mes Serbisë dhe Kroacisë ka përfunduar me rezultat 9-7 në favor të Serbëve. Por, a
Media serbe: CIA dhe kroatët do ta vrasin Vuçiçin CIA, kroatët, oligarkët… Mediat në Serbi njoftojnë rregullisht për atentate të planifikuara kundër Presidentit Vuçiq. Pë
Interi arrin marrëveshjen me Atletico Madrid për mbrojtësin kroat Inter ka arritur një marrëveshje me shumën e 25 milionë eurove për mbrojtësin e krahut të djathtë të Atletico Madridit,
Mungoi tek Rama, zbulohet takimi i rëndësishëm ku ishte Veliaj “E surprizuar nga ndryshimet që pashë në Tiranë”, ishin fjalët e Presidentes së Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarović,
Kroatët dhe shqiptarët janë vëllezër, kjo video po çmend serbët (VIDEO) “Kroacia nuk i harron heronjtë shqiptarë”, ky është mesazhi i videos që së fundmi është shpërndarë shumë në rrjetet soci
Vjen oferta e parë për arkitektin Zlatko Dalic Nga i panjohur, në një ndër më të kërkuarit. Trajneri nënkampion bote ka nisur të joshet nga klubet e para. Tekniku i Kr
Kosovari kundërshton presidenten: Asnjë shqiptar i Shqipërisë nuk ka luftuar për kroatët Presidentja e Kroacisë, Kitarovic gjatë vizitës së saj në Tiranë ka falenderuar shqiptarët që ndihmuan kroatët gjatë luf
Fjalët e Kitaroviç në Tiranë shokojnë serbët Presidentja kroate, Kolinda Grabar Kitaroviç, gjatë qëndrimit të saj në Shqipëri, e ka treguar edhe një herë miqësinë që
Kapet momenti i sikletshëm, Balla i shkel syrin Presidentes Kroate (VIDEO) Ditën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë mori pjesë edhe Presidentja Kroate Kitarovic. Presidentja e Kroacisë është pa