999 rezultate për

kritike

Solli në jetë binjakët në moshën 74-vjeçare, çifti në gjendje kritike për jetën Prindërit më të vjetër në botë janë nën një kujdes intensive nga mjekët vetëm një javë pasi ata lindën binjakë. 74-vjeça
U shkel nga lopët, gruaja në gjëndje kritike për jetën Viktima u dërgua në spital pasi u sulmua nga kafshët në një fushë afër fshatit Sheldon në Derbyshire. Një grua është
Sulmi me armë në Prishtinë, QKUK: 3 të plagosurit në gjendje kritike për jetën Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kosovën pak minuta më parë. Një person dyshohet se ka qëlluar me breshëri kallashnik
Xhaka reagon ndaj kritikëve: Askush nuk flet për... “Ne patëm shumë shanse, por kështu e ka futbolli. Askush nuk flet për rastet tona, askush nuk flet sa shanse i humbëm. A
I futën plumbin në mes të ditës, ky është 26 vjeçari në gjendje kritike për jetën Policia e Tiranës ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së rëndë që ndodhi mesditën e djeshme në Tiranë, ku një i ri u qëllua
Kritikë që nuk do merret parasysh! Nga Alban Tufa Te seriali "Black Mirror", në një nga pjesët e sezonit të katërt, është një seri që qendër të s
ITALI/ Ngjitet të marrë topin në pemë, 47 vjeçari shqiptar në gjendje kritike Një ditë feste është prishur nga një incident i papritur. Një 47-vjeçar shqiptar, banues në Vicenza të Italisë, u rrë
E përplasi makina në Itali, 18 vjeçari shqiptar në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë mësohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Porcari, Itali. Një adoleshent shqiptar, ndërsa po e
Automjeti përplas këmbësoren në Vlorë, në gjendje kritike për jetën (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës gjatë mesditës së sotme. Një automjet tip "Benz" ka përpalasur n
Paketa anti-shpifje, flet gazetari: Rama synon t’u mbyllë gojën kritikëve, ka mentalitet nazist Neritan Sejamini, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku u diskutua paketa anti-shpifje e propozuar nga qeveria, ka
Sherri me thika në Shkodër, 19 vjeçari në gjendje kritike për jetën Një i ri është plagosur me thikë ditën e sotme në Shkodër, pas një sherri me një person. Të rrinjtë fillimisht janë f
"Gjendja në pikën kritike, mund të këtë përplasje të rrezikshme" (VIDEO) Degradimi i një ekuilibri në mes funksioneve të institucioneve që veprojnë në Shqipëri, shtetin shqiptar e ka cuar drejt
Godet vëllanë me shat për motive banale, 60-vjeçari në gjëndje kritike Një 55 vjeçar nga fshati Kërkovë i Vlorës ka goditur të vëllanë pas një debati për motive banale. Ngjarja ka ndodhur kët
Aksident i rëndë me motor në Gramsh, dy të rinjë në gjendje kritike për jetën Një aksident është regjistruar në orët e para të mëngjesit të së shtunës në Elbasan. Një makina përplasi një grua.
Gjashtë elementët që mund t’i shërbejnë Ermalit për “autokritikë” Nga Alban Tufa Kritika e kulturës apo e artit në vendin tonë, tash e parë, është një fushë e ve, jetime dhe fil
Eurovisioni/ Bojkotim, përjashtim, diskutim apo kritikë? U mbyll skena e Eurovizionit 2019. Si gjithmonë kritikat ndaj garës më të madhe të popit në botë Festivalit Europian të
La nam me intervistën dhe pastaj shau kritikët, tani Jonida ka një mesazh Sot mbahet nata e dytë gjysmëfinale e Eurovision, ku Shqipëria do të këndojë e 14-a në rradhë. Për të gjithë shqipta
St Etienne i merr vendin e 3 Lyonit, Monaco në gjendje kritike Saint Etienne ka fituar me rezultatin 1-3 në fushën e Monaco, duke marrë tre pikë të arta në luftën me Lyon për një vend
Aksident i rëndë në Elbasan, një person në gjendje kritike Mesditën e sotme një aksident i frikshëm rrugor ka ndodhur në Mëngël të Elbasanit. Raportohet se në aksident janë për
Kosova jep para për ndërtimin e katedrales, Haradinaj iu përgjigjet kritikëve Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka thënë sot se me buxhet të Kosovës do të ndihmohet Franca , për të restaurua