999 rezultate për

krishtlindjet

Dhjetë vendet më të mira për të kaluar Krishtlindjet 2013 (FOTO-LAJM) Çdo qytet ka nisur prej disa ditësh punën për të sjellë një atmosferë festive në prag të festave. Zbukurimet e Krishtlin
Krishtlindjet vijnë më shpejt për Jolie-Pitt (FOTO LAJM) U përfol se Krishtlindjet do të ribashkonin familjen Jolie-Pitt, por me sa duket këtë vit ato erdhën më shpejt për famil
Ja si Hitleri "pushtoi" edhe Krishtlindjet! (FOTO-LAJM) Një ekspozitë me tematikë dekorimet e pemës së Krishtlindjeve përgjatë periudhave të ndryshme historike është çelur në U
Krishtlindjet, Ahmeti uron besimtarët e krishterë "Kam nderin që në emrin tim personal si dhe në emër të të gjithë anëtarëve të Bashkimit Demokratik për Integrim, të uroj
Krishtlindjet ortodokse, Jahjaga uron besimtarët Me rastin e Krishtlindjes ortodokse, Presidentja e Republikës së Kosovës Atifete Jahjaga ka uruar të gjithë besimtarët p
Pascale feston Krishtlindjet në shtëpinë e Berlusconit (FOTO-LAJM) Pas zyrtarizimit të fejesës me Silvio Berlusconin, Franceska Pascale ka kaluar Krishtlindjet e para me familjen e saj te
Krishtlindjet, AK uron shqiptarët nga Elbasani Kryetari i Aleancës Kuq dhe përfaqësues të kësaj partie kanë marrë pjesë të martën në meshën e zhvilluar në kishën e “Sh
Basha dhe bashkëshortja urojnë shqiptarët për Krishtlindjet (FOTO-LAJM) Kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha, ka uruar sot të gjithë besimtarët e krishterë me rastin e Krishtlindjes. Ba
Prishtinë, meshë për Krishtlindjet Edhe në Kosovë janë kremtuar të martën Krishtlindjet. Në Kishën "Shën Ndou", në Prishtinë është mbajtur mesha, të cilën
Topalli uron shqiptarët për festën e Krishtlindjeve Kryetarja e Kuvendit Jozefina Çoba Topalli uroi sot shqiptarët për festën e Krishtlindjeve. Pas vizitës në selinë e re
Berisha uron shqiptarët: Krishtlindjet e tjera, më afër bashkimit kombëtar Kryeministri Berisha ka vizituar Katedralen ortodokse ndërsa uroi besimtarët për festën e Krishtlindjeve. Në një prononc
Rama uron Krishtlindjet nga Korça: Ne besojmë në një rilindje Kryetari i Partisë Socialiste ka zgjedhur qytetin e Korçës për të uruar shqiptarët për festën e Krishtlindjeve. Gjatë vi
Krishtlindjet, Ali Ahmeti uron besimtarët katolikë "Kam nderin që në emër të të gjithë anëtarëve të Bashkimit Demokratik për Integrim si dhe në emrin tim personal, të uroj
Melissa dhe Boa urojnë Krishtlindjet poshtë pemës Përshëndetje dhe urime origjinale për fansat dhe tifozët nga ana e Melissa Satta dhe Kevin Pirnce Boateng. Showgirli ita
Ja si festohen Krishtlindjet nëpër botë (FOTO-LAJM) Në të gjithë botën besimtarët e krishterë festojnë sot Krishtlindjet. Në Florida, 150 babagjyshë vendosën të tregonin sh
Krishtlindjet, Berisha uron besimtarët e krishterë Kryeministri Sali Berisha uron besimtarët e krishtere me rastin e Krishtlindjeve. Sipas kreut të qeverisë kjo ditë është
Krishtlindjet, Vetevendosje uron besimtaret e krishtere Me rastin e festës së Krishtlindjeve, lëvizja Vetëvendosje ka uruar besimtarët e krishterë për më shumë besim dhe shënde
Krishtlindjet, Janullatus uron besimtarët Kryepeshkopi i Tiranës, Durrësit dhe i gjithë Shqipërisë, Anastas Janullatos ka uruar sot të gjithë besimtarët ortodoksë
Arvizu dhe familja e tij urojnë për Krishtlindjet Ambasadori amerikan ne vendin tone, Alexander Arvizu dhe familja e tij përmes një kartolinë urojnë shqiptarët me rastin
Mbretëresha Elissabetta në 3D, uron Krishtlindjet (FOTO-LAJM) Mbretëresha Elissabetta në 3D sheh mesazhin e saj të Krishtlindjeve, përpara se ai të transmetohet. Ajo është në shoqëri