999 rezultate për

krimeve

Kërcënonte policin, si u zbuluan mesazhet e të riut Policia e Shtetit ka zbardhur pas 6 muajsh hetimi kanosjen për vrasje të një punonjësi policie përmes rrjeteve sociale.
Mori peng një person në Vlorë, arrestohet 40 vjeçari Vihen në pranga 2 shtetas, njëri prej tyre i shpallur në kërkim. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e
Ngacmoi 15 vjeçaren, arrestohet 51 vjeçari në Fier Një 51-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Fierit, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare. Vaj
U kap duke marrë ryshfet, arrestohet inspektori i ndërtimit në Prishtinë Një inspektor i ndërtimit në komunën e Prishtinës është arrestuar pasi që ai është kapur në flagrancë nga policia duke m
I njohur me dy emra, kush është shoku i Shullazit që i trokiti në derë OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar letër për deklarimin e pasurisë një tjetër personi të skeduar. Shtetasit Lutf
Zbardhet masakra e 8 viteve më parë, Eglantina Buci u vra me pistoletë dhe u gropos nga babai dhe vëllai Policia e Tiranës ka zbardhur vrasjen e 23-vjeçares Eglantina Buci, ndodhur në vitin 2012 në kryeqytet ku sipas policisë
Arrestohet drejtori dhe specialisti i Tatimeve në Korçë Finalizohet operacioni policor i koduar “Tatimi”. Operacioni nga Drejtoria Vendore e Policisë Korçë nën drejtimin e SPAK
Bridhte lart e poshtë me armë në brez, vlonjati e pëson keq Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin e koduar "FAST" duke arrestuar një 36-vjeçar, me precedent të theksuar krimin
"Duam zgjedhje", LVV tregon sa firma u mblodhën për një javë (FOTO LAJM) Më 25 mars u shkarkuan nga Qeveria e tash po kërkojnë zgjedhje të reja. Qeveria “Kurti”, ra me mocionin e mosbesimit
"Nuk na rruhet k***", të rinjtë në Tiranë dalin nga makina luksoze dhe rrahin dy agjentë të krimeve Një ngjarja sa e pazakontë aq edhe e habitshme ka ndodhur në Tiranë. Një makinë xhiron gomat dhe frenon fort përpara
I vihet flaka automjetit të policit të krimeve në Elbasan, dyshimet e para Në lagjen “5 Maji” në qytetin e Elbasanit raportohet për një makinë të djegur. Policia bën me dije se ka rënë zjarr n
Deputetët gjermanë kërkojnë që Kosova të garantojë vazhdimësinë e funksionimit të qeverisë Deputetët gjermanë nga CDU/CSU kërkojnë nga përgjegjësit në Kosovë që të garantojnë vazhdimësinë e funksionimit të qever
I vunë flakën makinës së shefit të Krimeve të Rënda, kapen dy persona Policia e Elbasanit gjatë një operacioni të koduar “Zjarri i Natës” ka zbardhur dy ngjarje të rënda, që kanë të bëjnë me
Shkoi të operohej në Turqi, humb jetën oficeri i krimeve Gjirokastër Oficeri i krimeve Gjirokastër, Ylli Zaçe, ka humbur jetën ditën e sotme, pas një operacioni në stomak. Operacionin që
I dërgonte imazhe "me pullë të kuqe" 2 të miturave në Amerikë, kapet "i fiksuari" nga Fieri Eshtë finalizuar operacioni policor “E-TRACE”, për goditjen e krimeve kompjuterike. Operacioni, nga Sektori për Hetim
Saga e krimeve nisi me "kokën" e drejtorit të OSHEE-së, biznesmeni sot u vra për hakmarrje Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e sotme Rrëshenin. Biznesmeni Kastriot Reçi, 47 vjeç u vra në qendër të qytetit pak p
Nga Saimir Tahiri te Arbër Çekaj, çështjet e "nxehta" që merr në dorë Gjykata e Posaçme Reforma në drejtësi ka shkaktuar ndryshime shumë të ëmdha në vendin tonë ndërsa Gjykata e Krimeve të Rënda është drejt m
"Shkrihet" Prokuroria e Krimeve të Rënda, kush janë emrat që do transferohen në rrethe Këshilli i Lartë i Prokurorisë do të mblidhet sot në orën 12:00, ku pritet të vendosë për transferimin në rrethe të një
Jep dorëheqjen gjyqtarja e Krimeve të Rënda, dosjet "e nxehta" që kishte në dorë Gjyqtarja e Krimeve të Rënda Liljana Baku ka dhënë dorëheqjen, pa kaluar ende procesin e Vetingut. Mësohet se gjyqtarja
Kadri Veseli niset për në Hagë Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka udhëtuar për në Hagë ku do të intervistohet Prokuroria e Spec