999 rezultate për

krasniqi

Memli Krasniqi del kundër Hashim Thaçit, mbron Veselin Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka folur për idenë e Presidentit Thaçi për korrigjimin e k
Ndërron jetë komandanti i Deminimit të FSK’së Sejdi Krasniqi, komandant i Kompanisë së Deminimit në FSK ka ndërruar jetë. Lajmi është bërë i ditur në rrjetet sociale
Shtetasit e Kosovës bllokohen pa viza, Krasniqi dhe Sejdiu marrin shtetësinë e Shqipërisë Presidenti i Parë i Republikës së Kosovës, Fatmir Nexhmi Sejdiu, ka përfituar me kërkesën e tij shtetësinë shqiptare.
Jakupi mesazh Thaçit për vijat e kuqe Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate të Kosovës, Jakup Krasniqi, e ka thumbuar ish-shefin e partisë s
Krasniqi: Veseli dhe Thaçi kanë qenë në armiqësi me Adem Jasharin Ish kryetari i Kuvendit, tani kryetar i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi ka folur për raport
Ta ndihmojmë Aurorën, ka nevojë për ne që të shërohet Aurora Krasniqi, vuan nga sëmundja e leukemisë akute lymphoblasrice, dhe ka nevojë për ndihmë. Më datë 29.12.2017, Auror
Qeveria e Kosovës i kërkon Shqipërisë eshtrat e Ahmet Krasniqit Me propozim të ministrit të Forcës Sigurisë së Kosovës, Rrustem Berisha, Qeveria e Kosovës ka marrë vendimin që ish-Mini
Plagosje me armë zjarri në Prishtinë, një person dërgohet në emergjencë Para disa minutave në kryeqytet, saktësisht në rrugën “Ibrahim Baftiu”, si pasojë e të shtënave me armë zjarri ka mbetur
Ministri ka 30 mijë euro kripto valuta dhe disa vende pune, kjo është pasuria tjetër e tij Mbi 30 mijë euro është vlera e crypto valutave që ka në pronësi deputeti i PDK-së, Memli Krasniqi. Ish-ministri i Kul
"Fadil Vokrri ka qenë një njeri i veçantë" Ramiz Krasniqi bashkëlojtari i Fadil Vokrrit, diskuti për shëndetin dhe ankesat që Vokrri ka pasur para se të ndërronte
Komandant Malisheva flet për ngjarjet e Kumanovës Andi Krasniqi i njohur si komandant Malisheva që po vuan burg si pjesë e Grupit të Kumanovës ka dhënë detaje të reja lid
Biznesmeni ze të dashur punëtoren nga Drenica, jeta i bëhet ferr si në filma Në një rrëfim ekskluziv, Milaim Krasniqi nga Prishtina, ka rrëfyer problemin me ish të dashurën dhe organet e drejtësisë
Turp në Kuvend, deputetët firmosin sa për të marrë dietat Për seancën e sotme në Kuvendin e Kosovës janë nënshkruar gjithsej 114 deputetë por përgjatë seancës ka pasur largime ma
Ish-deputeti i VV-së përqafohet me Memli Krasniqin Përshëndetje e ngrohte dhe tejet mall i ngjante sot përshëndetja mes deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës dhe ati
Frashëri: VV dëmton Kosovën për pozita Deputeti i PSD-së Frashër Krasniqi ka zbuluar kërcënimin e partisë së Albin Kurtit nëse nuk hidhet në votim shkarkimi i
Krasniqi për Kurtin:E përdore tryezën për shfryrje Shefi i grupit Parlamentar i PDK-së, Memli Krasniqi, në tryezën me partitë politike e cila kësaj radhë u organizua nga V
Reagimi i Krasniqit që është mësim për Azem Vllasin dhe Halil Matoshin Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës, Jakup Krasniqi, ka reaguar ndaj Azem Vllasit e Halil Matoshit për demonstratat
Krasniqi shton edhe një kërkesë për Thaçin por tashmë gjithçka është vonë Ish-kryetari i Kuvendit Jakup Krasniqi ka thënë se është e paarsyeshme që presidenti Hashim Thaçi t’i udhëheqë bisedimet
Partia e Shpend Ahmetit tallet me LDK’në: S'janë serioz, s'duan rrëzimin e Qeverisë Njëri prej deputetëve të PSD’së, Frashër Krasniqi, ka thënë se Partia e Isa Mustafës nuk po duket serioze me nismat për
Ismet Krasniqi tregon arsyen pse nuk u lejuan të futen në Serbi karateistët e Kosovës Kryetari i Federatës së Karatesë së Kosovës, Ismet Krasniqi ka treguar për problemet që i kanë kaluar ata gjatë tentimit