999 rezultate për

koronavirusin

Nëse drita e diellit vret koronavirusin, a do të përdoren llamba ultraviolet? Donald Milton teston njerëzit për ftohjet dhe gripin në laboratorin e tij në Universitetin e Maryland. Në tavanin e labo
Ka punuar në laboratorin e Wuhanit, fituesi i NOBELIT: Koronavirusin e krijoi Kina Profesori japonez i Fiziologjisë, Tasuku Honjo, fitues i çmimit NOBEL ka deklaruar se Covid-9, nuk ka ardhur nga kafshët
Katër javë në terapi intensive, 70 vjeçari nga Kruja fiton betejën me koronavirusin Një 70 vjeçar nga Kruja, ka fituar betejën me koronavirusin, pasi ka qendruar për katër javë me radhë në reapartin e ter
Mposhti koronavirusin, Boris Johnson i rikthehet punës Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar, Boris Johnson, do të kthehet sot në punë. Boris do të vijojë punën, një muaj p
Vogëlushja mposht koronavirusin, videoja e saj bën xhiron e rrjetit (VIDEO) Një video emocionuese ka bërë xhiron e rrjetit duke krijuar empati nga të gjitha anët e globit. “Fëmija mrekulli” ësh
Habit Pipero: Testi më ka dalë negativ, por do doja të isha infektuar Mjeku Pëllumb Pipero ka bërë një deklaratë të fortë teksa ka folur në lidhje me faktin se ditën e sotme ka patur 34 rast
Shuhet shpresat, ilaçet kundër HIV nuk e vrasin koronavirusin Shpresat se ilaçet kundër HIV mund të vrasin koronavirusin marrin fund pasi nuk kanë dhënë asnjë efekt tek pacientët e i
Shpresë për Shqipërinë, sa ka shkuar numri i personave që mposhtën koronavirusin Teksa numri i të prekurve ka shkuar në 678, lajmi i mirë është se po rritet dhe numri i personave të cilët po mposhtin k
Orgesa Zaimi bën deklaratën e fortë: Kemi kaluar koronavirusin të gjithë si familje Këngëtarja Orgesa Zaimi e ftuar në “Vizioni i Pasdites” tha se gjatë muajit shkurt të gjithë familjarisht përjetuan simp
WhatsApp nuk ndalet, nxjerr "Sticker" të rinj për koronavirusin (FOTO LAJM) WhatsApp ka lancuar ‘sticker’ të rinj me fokus tek karantina. Gjithsej janë 21 të tilla që u krijuan në partneritet me O
Futbollisti i Veronas mposht koronavirusin, testi del negativ Hellas Verona ka njoftuar se mesfushori i tyre Mattia Zaccagni është shëruar nga koronavirusi. "Hellas Verona njofton
Adebayor shkakton polemika: Nuk kam ndërmend të dhuroj asgjë në luftën kundër koronavirusit E gjithë bota po jeton ditë të vështira për shkak të pandemisë së koronavirusit. Këto ditë, shumë njerëz janë bërë ba
"Po na sjell koronavirusin", fqinjët i dërgojnë letrën e "rëndë" infermieres Një infermiere italiane ka gjetur sot në kutinë e saj postare, një letër shokuese ku thuhej se “Po na sjell koronavirusi
Tetovari që jeton në Nju Jork, tregon se si e kaloi Koronavirusin (VIDEO) Një djalë nga Tetova, Burim Ameti i cili jeton dhe vepron në New Jork ka realizuar një video me një mesazh që jep ai për
Erion Braçe: Nuk kisha dyshime, ja kush e shpërndau koronavirusin (FOTO LAJM) Zëvendëskryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka ironizuar me deklaratën e sulmusit të Interit, Romelu Lukaku të bërë n
Meta dekreton ndryshimet në Kodin Penal: Burg për ata që përhapin me dashje koronavirusin Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka dekretuar ndryshimet në Kodin Penal. Sipas tij këto masa janë të nevojshme në k
Vetëm 3 javëshe, vogëlushja britanike mposht koronavirusin Pacientja më e re në botë e infektuar me koronavirus ishte një vogëlushe vetem 3 javëshe në Skoci. Vajza e quajtur Pe
Luftoi 15 ditë me koronavirusin, tre vjeçari fiton betejën për jetën I mituri u lirua nga spitali sot në provincën jugore të Hatay-it pas 15 ditësh trajtim. Ai u shtrua me simptoma të ethev
Luftoi për jetën, deputeti Adriatik Alimadhi mposht koronavirusin Deputeti Adriatik Alimadhi ka kryer një tjetër test ndaj koronavirusit, i cili fatmirësisht ka rezultuar negativ. Ali
Lajm i mirë: Shkon në 345 numri i pacientëve që fituan betejën me koronavirusin Ditën e sotme, Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar 25 raste të reja me koronavirus, dhe shkon kështu në 609 numri i t