999 rezultate për

koronavirusin

4 policë mposhtin koronavirusin, 7 të tjerë në gjendje të mirë shëndetësore Muaji maj ka shënuar rënie drastike të numrit të qytetarëve të prekur me Covid-19, ndërsa është rritur në mënyrë të kons
Mposhti koronavirusin, e dashura e Dibalës djeg rrjetin në pozat me bikini (FOTO LAJM) E dashura e Paolo Dibalës, Oriana Sabatini pasi ka hedhur pas krahëve koronavirusin është kthyer më e bukur se kurrë me
Mposhti koronavirusin, e dashura e Dybalas i rikthehet jetës normale me foto provokuese (FOTO LAJM) Oriana Sabatini pasi ka hedhur pas krahëve koronavirusin është kthyer më e bukur se kurrë me fotot e saj seksi në Instag
Befason dyfish 98-vjeçarja, pasi mposht koronavirusin kërkon ta çojnë te parukeria Elizabetha 98 vjeçe shërohet nga koronavirusi dhe kërkon të shkojë tek një parukiere. Ajo ka lënë spitalin mëngjesin
Humb betejën me koronavirusin një grua në Kosovë, shkon në 27 numri i viktimave Një 63 vjeçarja nga Dragashi ka humbur jetën në orët e para të ditës së sotme si pasojë e koronavirusit. Lajmin e ka
Agron Llakaj mendon se është prekur nga COVID-19: Më është rikthyer dy herë Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj gjatë një interviste për emisoonin "Vizioni i Pasdites", ka bërë deklaruar se me
Tetë pacientë në terapi intensive, sa ka shkuar numri i atyre që fituan betejën me koronavirusin Me shtimin e rasteve të sotme, numri i të prekurve nga Covid-19 shkon në 832. Prej tyre janë tashmë të shëruar 595 pe
"Pse unë e solla Koronavirusin"?, provokon Adebayor: Nxierr makinat super luksoze (VIDEO) Pak ditë më parë një deklaratë e Emanuele Adebayor bëri bujë në rrjetet sociale. Afrikani provokoi me përgjigjen kur
Çfarë është aplikacioni që synon të kontrollojë koronavirusin dhe a cenon privatësinë? Mbretëria e Bashkuar ka filluar fazën fillestare të përdorimit të aplikacionit të saj për të ndihmuar në gjurmimin e për
Zgjerohet harta jeshile, si do bëhet lëvizja në bashkitë që mposhtën koronavirusin Nga dita e sotme, në listën e zonave të gjelbërta hyjnë bashkitë: Tropojë,Rrogozhinë, Peqin, Belsh, Cërrik, Gramsh, Ura
Italia drejt fitores, si u ul sot kurba? Italia duket se po i shpëton virusit Covid-19. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 174 viktima, 300 viktima më pak s
Çfarë ndodh nëse nuk gjendet vaksina për koronavirusin? Teksa vende të tëra janë paralizuar nga karantina e jetët e miliarda njerëzve janë cenuar nga koronavirusi, shumë shpres
Problemet me lëkurën që lidhen drejtpëdrejt me koronavirusin Dermatologët kanë zbuluar pesë probleme të lëkurës të lidhura me kontraktimin e koronavirusit. Hulumtimet e bëra mbi
Nuk duan t'ia dinë për koronavirusin, emigrantët nisen me kamion për në Londër (FOTO LAJM) Edhe pse të gjitha rrugët tokësore, detare apo ato ajërore janë mbyllur, emigrantët shfrytëzojnë mundësinë për të mbërri
Korça mposht koronavirusin, shërohen të gjithë të infektuarit Ditën e sotme kanë fituar betejën me koronavirusin 15 pacientë, çka sjell që Korça të dalë nga harta COVID. Siç njof
Mrekulli, stërgjyshja e Fabregas mposht koronavirusin (FOTO LAJM) Stërgjyshja e mesfushorit të Monacos, Cesc Fabregas, është riaftësuar plotësisht nga Koronavirusi. Ish-ylli i Arsenal
101-vjeçarja ia doli të mundë gripin spanjoll, kancerin dhe koronavirusin Tani në kohë pandemie, kemi nevojë për lajme të mira, lajme shprese. Dhe një lajm që të jep shpresë për të ardhmen dh
Zelanda e Re ''fiton'' betejën me koronavirusin, ka nën kontroll të gjitha vatrat e shpërthimit Kryeministrja e Zelandës së Re Jacinda Ardern, ka deklaruar se nuk ka më raste të pazbuluara me Covid-19 dhe se vendi e
Fitojnë betejën me koronavirusin edhe 6 pacientë në Kosovë, si paraqitet situata në QKUK Gjashtë pacientë kanë fituar betejën me koronavirusin në Klinikën Infektive, duke lënë spitalin e QKUK-së. Në këtë k
Kjo është gruaja amerikane që akuzohet se solli koronavirusin në Kinë Maatje Benassi është duke u ballafaquar me akuza të vazhdueshme se solli koronavirusin në Kinë. Maatje Benassi, një r