999 rezultate për

kontrolli

I iku policisë me Audin plot me hashash, 41-vjeçari kapet në Elbasan Një 41-vjeçar është arrestuar nga policia në hyrje të Elbasanit, pasi nuk u ishte bindura urdherit për të ndaluar në Qaf
Makina humb kontrollin dhe del nga rruga në Sarandë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Saradë pasi një makinë ka dalë nga rruga pasi ka humbur kontrollin. Drejtues
E paprecedent, çfarë e nxorri nga kontrolli Aldo Bumçin në "Opinion" (VIDEO) Aldo Bumçi ka shpërthyer mbrëmë gjatë emisionit "Opinion" si rrallë më parë duke pasqyruar edhe tensionin që është aktua
Anglezja ofron 2 000 paund për dikë që ti marrë "kontrollin" e jetës Një grua nga Bristoli i Anglis, duket se e ka shumë të vështirë për të marrë vetë vendimet për jetën e saj. E gjendu
Dënohet shqiptari që vrau bashkëkombasin për kontrollin e prostitutave Është dënuar me 18 vite burg shqiptari Emiliano Bigmeti, 23 vjeç, i cili më 15 shtator 2017, vrau me armë zjarri bashkat
E pranon ministri: Nuk ka pajisje për të kontrolluar cilësinë e naftës Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, lidhur me kontrollin e naftës në import ka treguar se është kompetencë
U ndalua se ishte i dehur, por çfarë i gjeti policia 25-vjeçarit gjatë kontrollit Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë shtetasin me iniciale B.S, 25 vjeça, banues në Elbasan. Arrestimi i tij
Arrestohet shqiptari me pistoletë lodër e 830 kg drogë në Itali Policia italine ka bër të mundur arrestimin e një shtetasi shqiptarë, të cilit i janë gjetur drogë dhe një armë manovër.
Reagon Ilir Meta për KLSH-në, zbardhet letra (FOTO LAJM) Presidenti Ilir Meta ka reaguar këtë të mërkurë për përfundimin e mandatit të kryetarit të KLSH-së, Bujar Leskaj. Ai ka
Kapen tre shtetas me 102 kilogram kanabis në Tepelenë Policia në Tepelenë ka sekuestruar 102 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sativa si dhe ka vendosur në pranga 3 person
Mediat serbe: Anije amerikane me armë janë nisur për Ushtrinë e Kosovës Anija me kontejner përplot me armatim të ri për furnizim të Ushtrisë së Kosovës aktualisht është rrugës në Atlantik drej
Zuckenberg ka humbur kontrollin e Facebook-ut Mund të ketë shumë pas dyshim se kontrolli monopol mbi të dhënat personale të miliona njerëzve dhe rrjedha e lajmeve dhe
"Respektoni Traktatitin e Kontrollit të Armëve", SHBA-të ultimatum 60-ditor Rusisë Shtetet e Bashkuara i dorëzuan Rusisë një ultimatum prej 60 ditësh të martën, për t’u pastruar nga ajo që Uashingtoni th
Lojë të çmendur në shtrat si te "50 Hijet e Grey-t", çiftit i del situata jashtë kontrollit Libri "50 hijet Grey-t" që më pas u realizua edhe film ka frymëzuar shumë çifte në mbarë botën. Një prej tyre ishte
Franca po del jashtë kontrollit, bëhuni gati për gjendje të jashtëzakonshme Presidenti francez Emmanuel Macron ka konsideruar të shpallë gjendje të jashtëzakonshme për të parandaluar përsëritjen e
“I armatosur” dhe pa biletë ndaj Juventusit, si i shpëtoi kontrollit tifozi i Manchester Utd Në ndeshjen mes Manchester Utd dhe Juventusit e zhvilluar 1 muaj më parë hyri një tifoz në fushë të cilit gjatë kontroll
"Nga 1 Janari hiqet kontrolli në kufi me Shqipërinë" Mbrëmjen e djeshme Ramush Haradinaj ka qënë i ftuar në emisionin, “Xing me Ermalin” ku ka folur për jetën e tij duke ni
FNSH rrethon edhe rivalët e Çapjave në Elbasan, ka shumë arrestime FNSH dhe Forcat Operacionale janë duke kryer një aksion të gjerë aktualisht në Elbasan duke ushtruar kontrolle të shumta
Armë, drogë dhe municione luftarake, arrestohet i forti në Patos Një i ri vetëm 24 vjec ëhstë vënë në prangat e Policisë në Patos. Alban Urlateanu u arrestua pasi u kap me armë në au
Këto armë dolën nga një shtepi në Kaçanik Një sasi e madhe e armëve është gjetur nga policia gjatë kontrollit të një shtëpisë të pabanuar në fshatin Korminjan i U