E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

kontrates

Liverpool dëshiron të blindojë Salahun që Reali ta harrojë Sipas Daily Express është e gjatë lista e klubeve që janë në garë për Salah, me Real Madrid që shihet favorit. Liverp
Eden Hazard refuzon rinovimin e kontratës nga Chelsea Eden Hazard ka refuzuar kontratën e re nga Chelsea, për të pritur ofertën nga Real Madrid. Ylli belg, Eden Hazard ësh
Dortmund po mendon t'i ofrojë rinovimin e kontratës Marco Reus Borussia Dortmund po planifikon të mbajë Marco Reus duke i ofruar një kontratë të re. Gjermanit i ka mbetur edhe 18 m
Chelsea dhe Courtois shtyjnë bisedimet për rinovimin e kontratës Chelsea mbetet i frikësuar për të ardhmen e Thibaut Courtois, pasi bisedimet e kontratës kanë ngecur, që pas interesimit
Icardi nuk pranon rinovimin, Wanda hedh sytë nga Reali dhe Manchester United Interi dhe Icardi nuk kanë gjetur gjuhën e përbashkët që do të çonte në rinovimin e kontratës. Wanda, agjentja e tij,
Liverpool po mendon që t'i ofrojë rinovin e kontratës lojtarit senegalez Liverpool dëshiron të shpërblejë Sadio Mane me një marrëveshje të re. Kontrata aktuale e Manes përfundon në vitin 202
Milan e mendon seriozisht rinovimin e kontratës me Gattuson Sipas mediumit italian La Repubblica, Milan është e gatshme t’i ofrojë Gattusos një marrëveshje të re. Ish-mesfushori
Zbulohet marrveshja e re Inter - Icardi për rinovimin e kontratës Inter dhe Mauro Icardi kanë nisur bisedimet për kontratën e re. Sikurse ishte parashkuar, sapo u mbyll merkatoja e janar
Drejtuesit e Milanit të gatshëm për rinovimin e kontratës së Gattusos Gennaro Gattuso është duke drejtuar Milanin shumë mirë që kur mori drejtimin e saj në fund të vitit të kaluar. Milan
Ronaldo mbetet i Realit, fillojnë negociatat për rinovimin e kontratës Sipas gazetës së përditshme spanjolle “ABC”, Los Blancos do t’i rrisin pagën CR7-shit në fund të këtij sezoni. Portug
E FUNDIT / Refuzoi të stërvitej me ekipin B, Vllaznia dëbon sulmuesin për shkelje të rregullave Klubi i Vllaznisë nëpërmjet një komunikate për shtyp, ka bërë me dije se ka ndërprerë kontratën me sulmuesin Atsina.
Mesut Ozil me një letër pas nënshkrimit të kontratës së re: Këtu ndihem si në shtëpinë time E ardhmja e Mesut Ozil është vendosur më së fundi duke nënshkruar një kontratë për një kohë të gjatë duke njoftuar se ai
Shpërdoroi detyrën, KLSH bën kallëzim penal ndaj kryebashkiakut të Kukësit KLSH ka kallezuar ne Prokurori kryebashkiakun e Kukesit pasi nga auditimi ka reazultuar se dëmi ekonomik i shkaktuar nga
Tare qetëson dynjanë: Nuk e shesim Savicin mos u lodhni Igli Tare qetëson tifozët për të ardhmen e Sergej Milinkovic-Savic. Drejtori Sportiv i bardhekaltërve në një intervi
Luftëtari arrin marrveshjen për rinovimin e kontratës me Rapën Pas Shkëlzen Ruçit, ishte radha e Oltion Rapës. Luftëtari hedh bazat për një projekt afatgjatë, pasi ka rinovuar kontrat
Shqipëria fiton gjyqin për hidrocentralin e Kalivacit ndaj Becchettit Shqipëria ka arritur që të fitoj gjyqin në arbitrazh kundër kompanisë së së Françesko Beketit në lidhje me ndërtimin e h
Vinales edhe 2 vite të tjera me Yamahan Maverick Vinales dhe Yamaha sërish sëbashku. Piloti spanjoll ka rinovuar deri në vitin 2020 kontratën me skuadrën japone
Zyrtare: Sergi Roberto rinovon konktratën me Barcelonën FOTO LAJM) Barcelona dhe Sergi Roberto më në fund kanë arritur marrëveshje për rinovimin e kontratës së mbrojtësit spanjoll në “Cam
Gara e ligave për klauzola, kryeson Spanja por Hysaj le gjurmë Transferimi i Neymar te Paris Saint Germain, me francezët që paguan 222 milionë euro për ta marrë nga Barcelona, shënoi
Kamza prezanton ish-lojtarin e Luftëtarit Flitej prej ditësh për një kalim të tijin te Kamza por tashmë gjithçka është zyrtare. Vangjel Zguro është futbollist