999 rezultate për

konfirmon

CHAMPIONS/ UEFA konfirmon datën e hedhjes së shortit për çerekfinalet UEFA konfirmoi të martën se shorti i çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales të Ligës së Kampionëve do të zhvillohen n
Guardiola e konfirmon: Man.City e ka të vështirë të fokusohet në Premierligë Pas fitores së Manchester City në Kupën FA, trajneri Pep Guardiola ka dhënë disa komente edhe për ecurinë e skuadrës në
E konfirmon Marotta: Jemi shumë afër Hakimit Sipas tij, Zikaltërit janë në një fazë të përparuar në bisedime me mbrojtësin maroken dhe gjithçka pritet të mbyllet shu
Ronela Hajati konfirmon ndarjen nga Young Zerka Këngëtarja Ronela Hajati tash e disa muaj është komentuar për ndarjen e saj nga Young Zerka. Megjithatë, një konfirmi
Më e sigurt se kurrë, Ronela Hajati konfirmon ndarjen me Zerkën (FOTO LAJM) Ronela Hajati, zgjodhi t'i surprizojë të gjithë duket thënë se është më "e padashuruar se kurrë"! E ftuar mbrëmjen e dje
Aeroporti i Rinasit konfirmon edhe tre fluturime për nesër Tirana International Airport (TIA) ka publikuar fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme, 20 qershor 2020. T
Pep Guardiola konfirmon të ardhmen e veteranit Silva Kontrata e tij me Manchester City skadon më 30 qershor, por prej kohësh David Silva ka deklaruar se do të largohet nga s
KQZ konfirmon në detyrë kryebashkiakun e Librazhdit KQZ ka konfirmuar në detyrë kryetarin e bashkisë së Librazhdit Kastriot Gurra. Edhe ky vendim u mor me unanimitet. At
Më në fund, Olta Boka konfirmon shtatzaninë dhe zbulon bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Olta Boka ka zbuluar me një foto të vetme se është në pritje të ëmbël prej 9-muajsh tanimë. Ajo ka
Leonardo konfirmon largimin e dy yjeve të PSG Ashtu siç ishte folur gjatë këtyre ditëve në media, ka ardhur më në fund edhe konfirmimi zyrtar nga drejtuesi i Paris Sa
Basha pëson humbjen e parë! Duka e konfirmon: Nuk garoj më në listat e PD! Opozita ka nisur përgatitjet për zgjedhjet e ardhshme dhe zgjedhjen e kandidatëve për deputëtë pas miratimit të Reformës
E konfirmon Setien: Messi dhe Suarez gati për ndeshjen ndaj Mallorca Gjashtë herë lojtari më i mirë në botë dhe një nga më të mirët në histori, raportohej të ketë vuajtur nga një lëndim së
E konfirmon Barcelona, Suarez i gatshëm për ndeshjen e parë Ekipet mjekësore kanë informuar skuadrën se sulmuesi Luis Suarez është shëruar plotësisht nga lëndimi i pësuar në janar.
ZYRTARE/ Jonuz konfirmon largimin, Vllaznia në kërkim të një trajneri të ri Vllaznia e rinisi mbarë kampionatin, pasi fitoi 3-1 në transfertë me Flamurtarin, në sfidën e vlefshme për javën e 27-të
Hoti konfirmon ministrat nga LDK, ja emrat (VIDEO) LDK sapo ka përfunduar mbledhjen e Kryesisë së saj në të cilën është vendosur se kush do të jenë ministrat në Qeverinë e
Maqedonia e Veriut konfirmon 67 raste të reja nga koronavirusi Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, sot në konferencë për shtyp ka konfirmuar 67 raste të reja me Covid-19, si edhe n
ZYRTARE/ Saul Niguez konfirmon largimin nga Atletico Madrid, ja kur e zbulon ekipin e ri Saul Niguez ka konfirmuar zyrtarisht se do të largohet nga Atletico Madridi në këtë verë. Mesfushorit spanjoll ka koh
Në pritje të vendimit të Kushtetueses, VV konfirmon protestën e nesërme Nga partia që udhëhiqet nga Albin Kurti, po planifikojnë që nesër të bëjnë edhe një provë për protestë në shesh të Prish
Vitia konfirmon lehtësimin e masave Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, në një konferencë për media ka bërë të ditur se nga dita e enjte do të shtohet lir
Bournemouth konfirmon se 1 nga 2 lojtarët e prekur me koronavirus i përket atyre Mbrëmë janë publikuar rezultatet e 996 të testuarve nga Premierliga, ku vetëm dy raste ishin pozitive. Bëhej fjalë pë