999 rezultate për

koncerti

Biletat u falën, dështon koncerti i Notis Sfakianakis në Tiranë Koncerti i këngëtarit grek Notis Sfakianakis dështoi! Kështu ka deklaruar gazetarja Desara Karaiskaj me anë të një st
Eneda Tarifa bën dedikimin emocionues pas koncertit: Dy sy të trishtuar! Në Pallatin e Koncerteve mbrëmjen e djeshme u mbajt Divas Shoë një koncert që mblodhi bashkë katër këngëtaret e njohura
Irma dhe Eranda imitojnë Rovena Dilon, shikoni si duken! (VIDEO) Mbrëmja e djeshme ka bërë bashkë në "Xing me Ermalin", këngëtaret më të njohura shqiptare, që për pak ditë do të dhurojn
Gjiko surprizon Elitën në mes të koncertit (VIDEO) Prezantuesja seksi Elita Rudi dhe i dashuri i saj reper Gjiko duket se çdo ditë po dashurohen edhe më shumë në njëri-tje
Vrull në biletari për këngët që bënë historinë Pak ditë na ndajnë nga nata kur Pallati i Kongreseve do i rikthehet magjisë së muzikës shqiptare. Më 16 maj Irma Libohov
Pas koncertit, Venera Lumani shfaqet me stil në ishullin e bukur të Ksamilit (FOTO LAJM) Venera Lumani është një nga këngëtaret më zërin më të veçantë. Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia që u bë e famshme në t
Eugent Bushpepa anulon koncertin e Eurovizionit, fshin postimin Eugent Bushpepa me “Mall” do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurosong 2018”, i cili do të mbahet në Lisbonë. Por duket se
Rita Ora vjen në Tiranë, zbardhet dita e koncertit Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova me famë botërore, Rita Ora, ka dhënë një lajm të madh për të gjithë fansat shqiptarë.
Koncerti i Rita Orës në Tiranë, sapo u zbulua data Rita Ora, emri i së cilës tashmë përfaqëson një figurë me famë botërore është mjaft i dashur për shqiptarët, ndërkohë që
Reperi kosovar ndalon koncertin për të dashurën e re Krahas faktit që bën muzikë të mirë, reperi i famshëm nga Kosova Majk është përfolur shumë edhe për lidhjet e ndarjet e
Grushte e shkelma mes koncertit, skandal në koncertin e Dhurata Dorës (VIDEO) Sherri me grushta dhe shkelma ka bërë që të ndalet në mes koncerti i këngëtares shqiptare Dhurata Dora. Kjo për shka
Vdiq para martesës, vajza e biznesmenit ishte në koncertin e këngëtares shqiptare Avioni i rrëzuar ditën e sotme në Iran i përkiste firmës turke Basaran Holding dhe deri tani mësohet se janë 11 persona
Albani surprizon sërish fansen e tij më të zjarrtë! Pra pak kohësh Alban Skënderaj ka surprizuar njërën nga fanset e tij më të zjarrta. Këngëtari përjetoi emocione të f
Më romantike se në filma, propozim për martesë në koncertin e Alban Skënderajt (VIDEO) Në koncertin recital të Alban Skënderajt, “Hapësira e një endrre”, për një moment vëmendja nuk ishte tek këngëtari. Një
Kate Perry kritikohet për koncertin në Barcelonë Njoftimi për koncertin e saj të rradhës nuk i ka lënë indiferentë fansat. Bëhet fjalë për këngëtaren Katy Perry, e ci
Çmimet marramendëse të biletave për koncertin e Dua Lipës Dua Lipa është kthyer së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave në të gjithë botën. Pasi mori dy çmimet kryesore të
Një çmenduri, bileta për në koncertin e këngëtares shqiptare kushton 1300$ Këngëtarja kosovare Dua Lipa po korr suksese të njëpasnjëshme ndërkombëtare. Biletat për koncertin në “Esplanade The
Nuk ishte Elvana, kush e bindi Pirro Çakon që t’i rikthehej muzikës Kantautori dhe njekohesisht edhe kompozitori i njohur shqiptar, Pirro Çako, ka qenë i ftuar në emisionin ''Rudina''. Atj
Një tjetër yll me famë botërore i bashkohet Dua Lipa-s për koncertin në Kosovë Dua Lipa sapo dha një lajm të mirë për gjithë fansat e saj në Kosovë dhe Shqipëri. Këngëtarja do të performojë në Pr
Ishin 1 milionë në shesh natën e Pavarësisë? Ledri habit fansat Ledri Vula nuk do ta harrojë natën e 17 shkurtit dhe 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Këngëtari ka kënduar rreth