999 rezultate për

komentua

Blushi: Ja pse dridhej Rama në "Opinion" (VIDEO) Deputeti rebel brenda Partisë Socialiste Ben Blushi ka folur gjërë e gjatë lidhur me situatën brenda PS-së por edhe në v
Plas gallata në mediat sociale për "Topin e Artë" (FOTO LAJM) Pas ceremonisë së "Topit të Artë" menjëherë kanë shpërthyer edhe ironitë dhe fotot tallëse të fansave të ndryshëm për di
A janë të lidhur Gold Ag me Gretën?! Gold Ag dhe Greta Koçi po shihen shumë sëbashku këto kohë. Gold Ag, i cili e ka këtë emrin e artit, pasi quhet në të
Ja si e komentuan mediat italiane trajnerin e ri të Partizanit (FOTO) Pas njoftimit zyrtar që klubi i Partizanit bëri mesditën e së hënës se trajneri Andrea Agostineli, do të drejtojë klubin
Kosovë - Shqipëri, "provokacja" për serbët Ndeshja e luajtur në Prishtinë mes Kosovës dhe Shqipërisë ka qenë mjaft e bukur dhe e mbyllur si mos më mirë, me rezulta
Top 10 çiftet e telenovelave turke (FOTO LAJM) Dikur ishin telenovelat amerikano-latine, ndërsa tani në modë janë ato turke. Pas pëlqimit në masë të telenovelës Ezel n
Prokurori serb për krime lufte: Haradinaj nuk do të ekstradohet në Serbi Prokurori serb për krime lufte, Vladimir Vukçeviç ka thënë se Ramush Haradinaj nuk do të ekstradohet në Serbi. Vukcev
Lidhja e fshehtë me Getoarin, ja çfarë shkruan Marina (FOTO LAJM) Marina Vjollca është shprehur mjaft e indinjuar në lidhje me thashethemet referuar lidhjes së mundshme me Getoarin. Port
Busek këshillon Serbinë ta njohë sa më parë Kosovën Ish-drejtuesi i Paktit të Stabilitetit, Erhard Busek, ka deklaruar se Serbia duhet të njohë Kosovën sa më parë që është
Bleona: Jam zhveshur që nga viti 1994, boll më komentuat Bleona Qereti edhe një herë tjetër ka konfirmuar se të gjitha zërat që vijnë në drejtim të saj për veshje ose zhveshje,
Plani për ekzekutimin e Tom Doshit, gazeta ruse: Pse SHBA e përjashtoi Doshin? Vrasjet politike po trondisin botën Ngjarja më e fundit politike në vend, ajo për një plan të mundshëm nga qeveria për të ekzekutuar Tom Doshin, është komen
Shorti, Mancini: Do jetë e vështirë kundër Wolfsburg-ut Do të jetë Wolfsburg kundërshtari i Inerit në 1/8-at e Europa. Menjëherë pas shortit të hedhur në Nyon të Zvicrës teknik
Bleona Qerreti fillon "paradën" (FOTO LAJM) Kanë filluar sonte netët finale të spektalit muzikor "X Factor" në Tv Klan. Por më shumë pjesëmarrësit në garë, në rr
Gjuta poston foto nga Drejtoria e Policisë: Rezervova një dhomë Teksa në orët e para të ditës policia ndaloi Emirjon Gjutën për shpërthimet në Tiranë, në faqen e tij në Facebook ai ka
"Messi e CR7? Nuk do jem kurrë në nivelin e tyre" "Nuk e di nëse një ditë do arrij nivelin e Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi-t". Kjo është deklarata e Neymar, një prej
E shajnë fansat, Bleona nuk ka të ndalur Të gjithë personave që e kanë ofenduar në rrjetin social Facebook sa i takon linjave të saj, Bleona Qereti reagon duke p
Daçiç: Shesheli dhe partia e tij s'kanë ndikim në Serbi Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka deklaruar sot se Partia Radikale Serbe e udhëhequr nga Vojislav Shesheli ës
Gazetarët e Kosovës ndihen të kërcënuar (VIDEO) Drejtori i Përgjithshëm i Radiotelevizionit të Kosovës, Mentor Shala ka dënuar ashpër sulmin ndaj gazetarit të Klan Koso
Ja si e komentuan liderët kosovarë vizitën e Papës Vizita e Papës në Shqipëri është komentuar edhe nga liderët politikë në Kosovë. Ata e kanë cilësuar këtë vizitë si h
Ja si e mban famën Bleona (FOTO LAJM) Teksa nuk ka njoftuar fansat e saj për ndonjë projekt të ri muzikor, Bleona Qereti krenohet për momentin me pushimet e s