999 rezultate për

komente

Era Istrefi nuk ndalet, pas këngës së Botërorit vjen një tjetër hit (VIDEO) Këngëtarja shqiptare, Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith dhe Niki Xhem k
Komentet e zyrtares për senatorin McCain shkaktojnë reagime Një zyrtare e Shtëpisë së Bardhë i ka trajtuar me mospëfillje kritikat e senatorit John McCain ndaj kandidaturës së Pres
Ndjekësi i komenton Zajminës, por përgjigjia e saj nuk pritej (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari është duke e shijuar ndjesinë e të bërit nënë. Në fund të janarit ajo solli në jetë fëmijën e saj të par
E akuzuan për fotot e fundit, Trejsi nuk përmbahet Trejsi Sejdini është bukuroshja nga Elbasani e cila u bë e njohur fillimisht nëpërmjet një videoje të shpërndarë ku duke
S'ka më sharje, Instagram gati për të lansuar filtrin e komenteve Instagram tani do të filtrojë automatikisht komentet e bullizmit, ky njoftim është bërë në konferencën F8. Kompania p
Buffon nuk pendohet për komentet drejtuar arbitrit Michale Oliver Kapiteni i Juventusit, Gianluigi Buffon, ka mbrojtur komentet që bëri në mesjavë në drejtim të arbitrit Michale Oliver,
Erdogan ka shkuar tepër larg me komentet e tij për qeverinë e Kosovës Analisti për çështjet e Ballkanit në Qendrën Wilson, Ross Johnson theksoi se qeveria e Kosovës bëri veprimin e duhur me
Veshi tuta me taka, fansat i vërsulen Eni Koçit me komente (FOTO LAJM) Eni Koci, këngëtarja e njohur nga Shqipëria shquhet për pamjen e saj të bukur dhe format e lakmueshme trupore. Ajo s
Blerim Destani dhe Noizy në sfidë me njëri-tjetrin, plasin komentet "ironizuese" (FOTO LAJM) Noizy dhe Blerim Destani janë miq prej kohësh, të dy të famshëm dhe në kulmet pëkatëse të karrierës. Sigurisht që gjithç
Zëdhënësi i Shpendit përplaset në Facebook me Albulena Haxhiun Zyrtari për Komunikim në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri ka bërë një debat interesant me deputeten e Vetëvendosjes,
Arsyeja pse të gjithë e "urrejnë" këtë djalë në Instagram! (FOTO LAJM) Një bodybuilder në Instagram së fundmi ka nxitur shumë komente negative nga përdoruesit e rrjetit social. I njohur si
Pas komenteve të Noizyt, Oriola Marashi merr hak (FOTO) Prej disa kohësh Oriola Marashi po punon në projektet muzikore dhe është pjesë e grupit OTR. Megjithëse akoma nuk e ka p
Erdhi me shalë dhe gjoks jashtë, Rudina Magjistari reagon ndaj atyre që shanë Gentën Komentet që ka ngjallur e ftuara e dy ditëve më parë te "Rudina", kanë qenë të panumërta. Komente që shanin Genta Gja
Ilda Bejleri i përgjigjet hapur Muç Nanos: S'je askush për t'më gjykuar! Sherri mes Ilda Bejlerit dhe analistit Mustafa Nano u bë temë dite në median online. Shkak për këtë ishin komentet e
Dani Alves kërkon falje për fjalët që tha për Astorin Dani Alves ka kërkuar falje nëse ka ofenduar ndonjëri me komentet e bëra për mbrojtësin, Davide Astorin, i cili vdiq dit
Pasi doli lajmi që nuk flasin, Zajmina dhe Rezarta shkëmbejnë komente (FOTO LAJM) Ato njihen si dy nga mikeshat më të mira të shoëbiz-it shqiptar dhe me gjeste të ndryshme, kanë treguar se janë gati si
Sauditi i mëson gruas makinën, njerëzit shpërthejnë në komente fyese Muaj pas dekretit të Mbretit Salman, që iu mundëson prej qershorit të ardhshëm grave pajisjen me patenta, Faisal BaGugai
Bashkimi Evropian shuplakë Edi Ramës për Kosovën Edhe Komisioni Europian ka reaguar ndaj komenteve të kryeministrit Edi Rama në Kuvendin e Kosovës. Gjatë fjalimit, Ed
Foto që po "ndez" rrjetin me komente negative! Një foto e bërë në vitet 1980 ka bërë xhiron e rrjeteve sociale duke nervozuar shumë ndjekës. Në fotografi shihet kon
Rashel Kolaneci bën këtë ndryshim? (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është vajza simpatike që prej disa javësh shoqëroo Ermal Mamaqin në programin ''Xing'' në Tv Klan. Kolan