E FUNDIT/ Atentat në Durrës, breshëri plumbash në drejtim të automjetit
999 rezultate për

kombi

Bashkia shtron iftar për njerëzit në nevojë në mensën sociale në Kombinat Familjet dhe njerëzit në nevojë mund ta kalojnë muajin e Ramazanit në qendrat sociale të kryeqytetit. Bashkia e Tiranës
Vetëm sandalet e Erës patën çmimin e kripur, po të tjerat? (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Era Instrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith dhe Niki Xhem k
1 nga 4 kuksianët e arrestuar për Rrugën e Kombit pëson infarkt në burg Gjykata la 4 në burg na kuksianët e arrestuar gjatë protestës së Rrugës së Kombit. Florin Onuzi, 35 vjeç, banues në f
Rama ul kokën para kuksianëve, mësohet tarifa e re e Rrugës së Kombit Tarifa në Rrugën e Kombit për banorët e Kukësit dhe zonave përreth pritet të jetë 100 lekë për një kalim ose 200 lekë va
Legjendat rikthehen në skenë, çfarë goli nga kombinimi Roberto Carlos – Raul (VIDEO) Legjendat e Real Madrid kanë zhvilluar një ndeshje miqësore sonte kundër legjendave të Arsenal në Santiago Bernabeu.
Tarifa e re për "Rrugën e Kombit", Ministri i Kosovës vizitë në Morinë Javët e ardhshme pritet të rinisë aplikimi i tarifës së kalimit në Rrugën e Kombit, pagesë që u pezullua pas protestës s
Turi i dëgjesave, Veliaj dhe Gjiknuri bashkëbisedim me banorët e Kombinatit Kombinati ishte ndalesa e radhës e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në vijim të turit të dëgjesave publik
Javën e ardhshme do të rinisë pagesa e taksës për Rrugën e Kombit Në Rrugën e Kombit prej disa javësh vijon puna për të ndërtuar dhe zgjeruar zonën ku do të rinisë të paguhet taksa e kal
Lori Hoxha trullos sërish publikun, 5 mijë euro vetëm një kombinim Lori Hoxha është një ndër vajzat më të famshme në Shqipëri, e njohur për jetën luksoze dhe stilin në të veshur me të cil
Parandalohet tragjedia në Tiranë, gjendet një granatë pranë një lokali Një granatë është gjetur e pashpërthyer në Kombinat në afërsi të një lokali. Sipas burimeve ajo ishte e lidhur me nj
Lazim Destani: Kapitali më i fuqishëm social për kombin tonë sot është diaspora (FOTO LAJM) Nën organizimin e Organizatës joqeveritare ‘Germin’ këto ditë në Prishtinë po mbahet konferenca katër-ditore “Diaspora
Kombinimi i këtyre ushqimeve përmirëson shikimin dhe ju pastron mëlçinë Kombinimi i mëposhtëm i tre ushqimeve përmirëson shëndetin, pamjen dhe shëron mëlçinë. Ai përmban portokall, karrota
Aksident vdekjeprurës në Rrugën e Kombit, përmbyset trajleri Një aksident me pasojë vdekjen e drejtuesit të mjetit ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Kombit. Viktima është dre
Aksidenti masiv në Rrugën e Kombit, shkon në 6 numri i të plagosurve 3 makina janë përplasur në Rrugën e Kombit ditëne sotme duke lënë të plagosur 6 persona, 3 prej të cilëve në gjendje të
Prokuroria Speciale: Hashimi nuk është tradhëtar i kombit për demarkacionin Prokuroria Speciale e Kosovës ka hedhur poshtë kallëzimin penal për “tradhti kombëtare” të ushtruar nga deputeti Sami Ku
Veliaj: "Shqiponja" me mbikalim, do ribëjmë segmentin Kombinat-Plepa Vera që vjen do ta gjejë Tiranën në një kantier të vërtetë të punëve infrastrukturore. Bashkia e Tiranës do të nisë një
Mashtrimet e ministrit Gjiknuri me taksën e Rrugës së Kombit! Dje ministria e Ekonomisë, Energjitikës dhe Infrastrukturës, me ministër Damian Gjiknuri, njoftoi se ministri i ka bërë
Rama ul dorën, kuksianët do të paguajnë 3 euro për të kaluar në Rrugën e Kombit Nga 10 euro që do të jetë tarifa e zakonshme për të kaluar në rrugën e Kombit, qeveria synon ta ulë në 3 euro për banorë
Sot vendoset fati për 11 protestuesit e Rrugës së Kombit Sot në Shkodër tek Gjykata e Apelit do të zhvillohet gjyqi ndaj 11 protetsuesve kuksiane, që u arrestuan për revoltën në
Taksa në Rrugën e Kombit, Xhaçka: U kërkojmë falje banorëve Në një intervistë për “Zëri i Amerikës”, Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është shprehur se për sa i takon taksës për R