999 rezultate për

kombi

1 nga 4 kuksianët e arrestuar për Rrugën e Kombit pëson infarkt në burg Gjykata la 4 në burg na kuksianët e arrestuar gjatë protestës së Rrugës së Kombit. Florin Onuzi, 35 vjeç, banues në f
Rama ul kokën para kuksianëve, mësohet tarifa e re e Rrugës së Kombit Tarifa në Rrugën e Kombit për banorët e Kukësit dhe zonave përreth pritet të jetë 100 lekë për një kalim ose 200 lekë va
Legjendat rikthehen në skenë, çfarë goli nga kombinimi Roberto Carlos – Raul (VIDEO) Legjendat e Real Madrid kanë zhvilluar një ndeshje miqësore sonte kundër legjendave të Arsenal në Santiago Bernabeu.
Tarifa e re për "Rrugën e Kombit", Ministri i Kosovës vizitë në Morinë Javët e ardhshme pritet të rinisë aplikimi i tarifës së kalimit në Rrugën e Kombit, pagesë që u pezullua pas protestës s
Turi i dëgjesave, Veliaj dhe Gjiknuri bashkëbisedim me banorët e Kombinatit Kombinati ishte ndalesa e radhës e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në vijim të turit të dëgjesave publik
Javën e ardhshme do të rinisë pagesa e taksës për Rrugën e Kombit Në Rrugën e Kombit prej disa javësh vijon puna për të ndërtuar dhe zgjeruar zonën ku do të rinisë të paguhet taksa e kal
Lori Hoxha trullos sërish publikun, 5 mijë euro vetëm një kombinim Lori Hoxha është një ndër vajzat më të famshme në Shqipëri, e njohur për jetën luksoze dhe stilin në të veshur me të cil
Parandalohet tragjedia në Tiranë, gjendet një granatë pranë një lokali Një granatë është gjetur e pashpërthyer në Kombinat në afërsi të një lokali. Sipas burimeve ajo ishte e lidhur me nj
Lazim Destani: Kapitali më i fuqishëm social për kombin tonë sot është diaspora (FOTO LAJM) Nën organizimin e Organizatës joqeveritare ‘Germin’ këto ditë në Prishtinë po mbahet konferenca katër-ditore “Diaspora
Kombinimi i këtyre ushqimeve përmirëson shikimin dhe ju pastron mëlçinë Kombinimi i mëposhtëm i tre ushqimeve përmirëson shëndetin, pamjen dhe shëron mëlçinë. Ai përmban portokall, karrota
Aksident vdekjeprurës në Rrugën e Kombit, përmbyset trajleri Një aksident me pasojë vdekjen e drejtuesit të mjetit ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Kombit. Viktima është dre
Aksidenti masiv në Rrugën e Kombit, shkon në 6 numri i të plagosurve 3 makina janë përplasur në Rrugën e Kombit ditëne sotme duke lënë të plagosur 6 persona, 3 prej të cilëve në gjendje të
Prokuroria Speciale: Hashimi nuk është tradhëtar i kombit për demarkacionin Prokuroria Speciale e Kosovës ka hedhur poshtë kallëzimin penal për “tradhti kombëtare” të ushtruar nga deputeti Sami Ku
Veliaj: "Shqiponja" me mbikalim, do ribëjmë segmentin Kombinat-Plepa Vera që vjen do ta gjejë Tiranën në një kantier të vërtetë të punëve infrastrukturore. Bashkia e Tiranës do të nisë një
Mashtrimet e ministrit Gjiknuri me taksën e Rrugës së Kombit! Dje ministria e Ekonomisë, Energjitikës dhe Infrastrukturës, me ministër Damian Gjiknuri, njoftoi se ministri i ka bërë
Rama ul dorën, kuksianët do të paguajnë 3 euro për të kaluar në Rrugën e Kombit Nga 10 euro që do të jetë tarifa e zakonshme për të kaluar në rrugën e Kombit, qeveria synon ta ulë në 3 euro për banorë
Sot vendoset fati për 11 protestuesit e Rrugës së Kombit Sot në Shkodër tek Gjykata e Apelit do të zhvillohet gjyqi ndaj 11 protetsuesve kuksiane, që u arrestuan për revoltën në
Taksa në Rrugën e Kombit, Xhaçka: U kërkojmë falje banorëve Në një intervistë për “Zëri i Amerikës”, Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është shprehur se për sa i takon taksës për R
Bënë kombinimin e guximshëm, vajzat VIP që "dështuan" me veshjen (FOTO LAJM) Vajzat VIP shqiptare duhet thënë se në fakt e ndjekin modën në cdo detaj. Ama trendi i fundit duhet thënë se nuk ësht
Kurrë mos i kombinoni këto ushqime, rrezikoni jetën Bananet, perimet e gjelbërta, qitroja dhe qumështi janë disa prej ushqimeve më të shëndetshme të ushqimit tonë, përveç n