999 rezultate për

koke

Tifozët e Barcelonës nuk përmbahen, hyjnë në "Camp Nou" dhe duan kokën e Bartomeut (VIDEO) Tifozët e Barcelonës kërkojnë dorëheqjen e Bartomeut. Reagimi i popullit të Barcelonës shpërthen në mbrëmje pas lajmi
Takim "kokë më kokë" mes Koeman dhe Suarez, uruguajani merr lajmin e hidhur Duket se gjithçka po shkon drejt një përfundimit të një epoke. Luis Suarez është i pari që i thotë lamtumirë Barcelonës.
I rruajnë kokën vajzës se u dashurua me një serb, Franca përzë familjen boshnjake Franca pritet ta dëbojë një familje nga Bosnja e Hercegovina e cila ka keqtrajtuar të bijën e saj për shkak të lidhjes m
Nuk ka krizë për VIP-at, harrxhojnë sa "qimet e kokës" në veshjet e tyre (FOTO LAJM) u pëlqen jeta luksoze dhe falë rrjeteve sociale, nuk lënë asnjë moment pa e ekspozuar atë. Vajzat e botës së showbizz-it
Bën namin në rrjet, kush është modelja për të cilën djemtë "lenë kokën" (FOTO LAJM) Kostantina Gianni është një modele dhe aktore që po ecën në hapat e suksesit. Ajo është shumë e ndjekur në rrjetet socia
Vdekja e së resë pas dhimbjes së kokës dhe gjoksit, fqinjët hedhin dyshime të forta Detaje të reja zbardhen nga vdekja e 36 vjeçares nga Shijaku, Margarita Keci. Mësohet se e ndjera ka shkuar tre herë
Ushqimet që shkaktojnë dhimbje koke Nëse vuani vazhdimisht nga dhimbjet e kokës apo migrena, atëherë një nga shkaktarët mund të gjendet në kuzhinë. Në këtë
Zor se bindet lehtë, kjo është shenja më kokëfortë e horoskopit Ndodh që njerëzit e lindur në këtë shenjën, ndonjëherë të paragjykohen se janë shumë të drejtpërdrejtë dhe janë të parët
"Ik ore pis, o lango": Mihal Kokëdhima përplaset sërish me pushuesit (VIDEO) Ish pronari i hotel Panoramës, në Qeparo Mihal Kokëdhima do të rikthehet edhe këtë verë në vëmendjen e turistëve pasi ës
Shqiptarët prej ditësh të bllokuar në pikat doganore, por Rama nuk "çan kokë" Prej ditësh shqiptarët po përballën me radhë të gjata në pikat doganore që bëjnë të mundur kalimin në kufirin grek, por
U hodh me kokë se mendoi se ishte thellë, i riu shqiptar përplaset në shkëmbinj Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një i ri shqiptar rrezikoi të humbte jetën. 24-vjeçari, identiteti i të ci
Gjyshi qëllon me pistoletë në kokë nipin 7 vjeçar Një fëmijë 7-vjeçar u qëllua në kokë me armë zjarri ndërsa ishte në shtëpinë e gjyshit të tij në zonën Conca d’Oro të Ro
Plas keq sherri mes grave në Fier, njëra përfundon me plagë në spital Një grua në Fier ka shkuar në spital me plagë të shumta. Policia bën me dije se ajo është goditur me gurë nga një tje
Kini kujdes, vetëm këto shenja të horoskopit janë miq për kokë! Sipas Astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tje
Të gjithë me duar në kokë, Neymar gabon nga 5 metra (VIDEO) PSG ka pasur mundësi të artë të kaloi në epërsi ndaj Atalantës. Është Neymar që ka bërë gafën më të madhe të këtij se
Këto shenja të horoskopit janë miq për kokë Sipas Astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tje
Me ar 18 karatësh e 3600 diamante, kjo maskë kundër COVID-19 kushton "sa qimet e kokës" (VIDEO) Kjo nuk është një maskë dosido, por e bërë me ar 18 karatësh dhe 3600 diamante të zinj e të bardhë, kjo maskë sipas VOA
Vini re! Ushqimet që duhet të hani kur ju dhemb koka Dhimbjet e kokës janë të bezdisshme dhe shkaktojnë probleme nëse janë të shpeshta. Më poshtë iu sjellim disa ushqime
Zor se bindet lehtë, kjo është shenja më kokëfortë e horoskopit Ndodh që njerëzit e lindur në këtë shenjën, ndonjëherë të paragjykohen se janë shumë të drejtpërdrejtë dhe janë të parët
I preu kokën nënës së tij, del para gjykatës Olsi Çekiçi Ka mbërritur sot në gjykatë për masë sigurie 44 vjeçari, Olsi Çekiçi, personi që tronditi opinionin publik ditë më parë,