999 rezultate për

koke

Nxënësi i vendos pistoletën në kokë profesorit (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një nxënës, 17 vjeç i një shkolle të mesme katolike në Argjentinë, i drejton pistoletë
Krushqit kuksianë kërcënojnë ish-dhëndrin pas prishjes së fejesës: E ke kokën e prerë! Një 58 vjeçare ka trokitur në policinë e Kamzës menjëherë pasi i biri ka prishur fejesën me një vajzë. Gruaja është ndje
8 mënyra si të mos përfundoni si Kokëkashta në ditët me shi (FOTO LAJM) 1. Produktet për zbutjen e flokëve janë të rëndësishme Zbutësit e flokëve, të cilët këshillohet të aplikohen në flokë
Mësuesi 27-vjeçar humb jetën pasi u pickua nga një insekt në kokë (FOTO LAJM) Josh Brooker, 27 vjeç ishte mësues në Britani dhe një njeri i apasionuar pas udhëtimeve por në një nga udhëtimet e tij t
Formacionet e mundshme: Juve-Genoa, Sarri i bën gjëmën De Ligt Barazimi në Lecce nuk e tundi Juventusin nga kreu i klasifikimit, falë barazimit të Parmës në “San Siro”, kundër Interit
Fans si ky i Taynës, vizatoi këngëtaren në kokë (FOTO LAJM) Hyri fuqishëm në tregun shqiptar dhe tani tayna është kthyer në reperen më të dashur të publikur shqiptar. Falë muzikës
Pësoi lëndim serioz në kokë, Sarri zbulon gjëndjen e Higuain Sulmuesit argjentinas iu nevojit ndihma për ta larguar nga fusha e lojës dhe ai mund të mbetet në spital sonte, pasi e p
E FUNDIT/ Albin Kurti në Tiranë, takim "kokë më kokë" me Ramën Kreu i lëvizjes së Vetëvendosjes Albin Kurti ka mbërritur në kryeministi ku është pritur nga Edi Rama. Ky është takim
Edi Rama jep versionin e tij: Haradinaj kokëfortë, refuzoi ofertën marramendëse të presidentit francez Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shpalosur për herë të parë versionin e tij për bisedën që kishin me dy të fuqishm
5 euro për të ngrënë edhe ndonjë gurë kokës tek Rruga e Kombit (VIDEO) Rrëshqitjet e malit në anë të Rrugës së Kombit në zonën e Milotit po vazhdojnë. Por pavarësisht se ARRSH ka vënë mjete n
Kokë e këmbë me kristale, jeta super luksoze e trashëgimtares së Dritan Hoxhës (FOTO LAJM) Dy ditë nga përvjetori i vdekjes së Dritan Hoxhës, Lori, ka mbushur 26 vjet. Ajo e ka festuar ditëlindjen me mikeshat
39 viktimat në Angli, kush janë "kokë-gjarpërinjtë" e mafias kineze Policia anglezë ka nisur hetimet për rrugën që ndoqën 39 emigrantët kinezë që u gjetën të vdekur në kamion pak ditë më p
Futbollistet rrethojnë papritur me trup kundërshtaren, arsyeja i mahniti të gjithë (VIDEO) Pesë futbolliste ndaluan në mes të ndeshjes për të rrethuar rivalen e tyre me trup pasi ajo vendosi duart në kokë. V
Historia tragjike e themeluesit të sportit shqiptar: E varën kokëposhtë lidhur me kufomën e klerikut (FOTO LAJM) Torturat që regjimi komunist ka përdorur në hetuesi kalojnë përtej çdo makabriteti që mund të imagjinojë mendja e njeriu
Reali bën detyrën ndaj Galatasaray-t, Kroos shpëton kokën e Zidane (VIDEO) Fitore minimale arriti Reali i Madridit që moshti Galatasaray-n falë golit të Kroos. Me këtë fitore Zinedine Zidane
Zhbllokohet sfida në Londër, Kane kalon realizon gol të bukur me kokë (VIDEO) Tottenham Hotspur ka kalur në avantazh ndaj Cervena Zvezdas falë Harry Kane, shkruan Albeu.com. Anglezi relizoi një g
Gjykata jep vendimin për Mihal Kokëdhimën Gjykata e Apelit ka vendosur të lerë në burg Mihal Kokëdhimën, ish pronarin e lokalit në Porto ?Palerno që këtë verë sul
Gjykata refuzon për të dytën herë lirimin e Mihal Kokëdhimës Gjykata e Apelit në Vlorë ka lënë sërish në burg Mihal Kokëdhimën, i cili sulmoi gjatë muajit gusht një grup turistësh s
Kuti në kokë për të mos kopjuar, shkolla bëhet virale në rrjet Një shkollë në Indi është kritikuar pasi u ka kërkuar studentëve të mbajnë kuti kartoni mbi kokën e tyre gjatë provimeve
Vuani nga dhimbja e kokës, kapsllëku dhe ankthi? Ju mungon magnezi Vuani shpesh nga dhimbjet e kokës, kapsllëku apo ankthi? Nuk keni përse të përdorni vazhdimisht ilaçe. Zgjidhja më e mir