999 rezultate për

kokat

Kërcënon shqiptari i ISIS: Do ju pres kokat dhe do shkoj në xhenet (VIDEO) ISIS vazhdon të kërcënojë Kosovën, madje ata të cilët kërcënojnë janë shqiptarë dhe flasin shqip. Në një video të pub
Mbi kokat e kuqezinjve "fluturon" flamuri kombëtar Futbollistët e Kombëtares Shqiptare po vijojnë stërvitjen për ndeshjen e shumëpritur me Serbinë. Në seancën e parafun
Në BDI kërkohen "kokat" e Musa Xhaferrit, Fatmir Besimit e Abdylaqim Ademit? Gjendja brenda Bashkimit Demokratik për Integrim duket shumë e tensionuar me pakënaqësitë ndaj zëvendëskryeministrit Mus
ISIS iu pret kokat 12 njerëzve Luftëtarët e ISIS kanë kryer një tjetër masakër, duke prerë kokat e 12 personave në Libi dhe më pas duke i kryqëzuar ato
Banjo me ujë të ngrohtë në temperatura -40 gradë (FOTO LAJM) Ky është një veprim që këta të rinj kanadez kanë zgjedhur për të bërë, ato janë zhutur në ujë të ngrohtë me temperaturë
Avioni që fluturon pranë kokave të njerëzve (VIDEO) Të të kalojë aq pranë avioni është një fenomen që të emocionon shumë. Ky është një veprim që ndodh shpesh në Plazhi Maho
Balaj: Dënimi nga "kokat" e UEFA-s Bekim Balaj ishte njëri nga protagonistët e Kombëtares shqiptare në dhunën që pllakosi në stadiumin e Partizanit të Beog
Milanoviç: Ismail Qemali dhe Isa Boletini si Hitleri për serbët Funksionari i lartë serb, Goran Milanoviç ka bërë një krahasim banal, duke thënë se Ismail Qemali dhe Isa Boletini ngjas
Champions, ndryshojnë "kokat e grupeve"? Duket se edhe Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s ka dëshirë për ndryshime. Së shpejti pritet të diskutohet idea e ndryshimit të
ISIS kërcënon ambasadorët serbe: Do t'iu presim kokat Grupi terrorist ISIS, që po kryen krime në Siri dhe në Irak, ka kërkcënuar me vdekje edhe diplomatët serbë në Damask.
22 vjeçarja britanike e gatshme të presë kokat e “terroristëve” (FOTO-LAJM) Një ditë më parë 22 vjeçarja britanike Khadijah Dare, e lindur në Londër, e martuar me shtetasin suedez Abu Bekri, dekla
"Kokat e ekstremistëve" takoheshin tek "Kulla e Jetimëve"? Imamët që dyshohen për veprën e terrorizmit dyshohet se kanë patur si takim qendror të veprimtarisë së tyre, "Kullën e J
Juve në vazon e dytë, ja kokat e grupeve Në pritje të shortit të Champions League, i parashikuar për datën 28 gusht në Montecarlo, UEFA dje ka publikuar koeficie
Rama: Filloi larja e hesapeve mes banditëve, këtë verë do hanë kokat Vrasja e bankierit Artan Santo, është cilësuar nga Shenasi Rama si një periudhë e fillimit të larjes së hesapeve ndërmje
Avionët kalojnë mbi kokat e plazhistëve (FOTO-LAJM) Të kalosh një ditë në plazhin e Maho Beach, në anën hollandeze të ishullit të Karaibeve, St.Marten do të thotë të qëndro
Si priten kokat në filma (VIDEO) Prerjet e kokës nëpër filma janë modë. Në shumicën e rasteve, në skena të tilla ne kthejme kokën mënjanë. Normalisht
Dokumentari i ri për "Qenin e çmendur" Britaniku Christopher Olgiati’s sjell dokumentarin e ri për figurën e Muammar Gaddafit të titulluar "Qeni i çmendur". De
Top 10 "kokat" e mafies shqiptare (FOTO LAJM) Edhe pse një komb relativisht i vogël shqiptarët kanë mundur të tregojnë veten e tyre edhe në botën e krimit. Jo vetëm s
Një viç me dy koka (VIDEO) E kanë cilësuar si ‘të bekuar’ pasi ka lindur me dy koka dhe ka mbijetuar. Ky ishte një nga tetë viçat që kanë pjellë lo
Binjakët me dy kokë në një trup (FOTO-LAJM) Dy binjakë me dy kokë, por në një trup të vetëm kanë lindur në Indi. Sipas Daily Mail, kokat e tyre, sistemet nervore dh