999 rezultate për

klubeve

Njihuni me 5 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit (FOTO LAJM) Cilët janë pronarët më të pasur të klubeve të futbollit në botë? Për t’i dhënë përgjigje kësaj pyetjeje “ Footroom” k
Mourinho prish planet e klubeve italiane, kërkon Ibran te "spurs" Zlatan Ibrahimovic është duke biseduar me Milanin për një mundësi rikthimi në “San Siro” për 18 muaj gjatë afatit kalimt
Klubet e Premier League arrijnë marrëveshjen, ndryshon VAR Klubet e Premier League dhe PGMOL kanë arritur marrëveshjen për të bërë disa ndryshime për sa i përket përdorimit të VAR
Real Madrid dhe Barcelona në garë për talentin e Salzburg Sulmuesi në super-formë norvegjez i Salzburgut është bërë objektiv i klubeve të mëdha evropiane Erling Haaland është
Skuadrat nga Kina rikthejnë interesimin për Balen Gareth Bale thuhet se është i gatshëm që të largohet nga Real Madridi qysh në afatin kalimtar të janarit. Ylli uellsi
Botërori i klubeve, presidenti i FIFA-s zyrtarizon ndryshimin Botërori 2021 për klube do të jetë ndryshe. Turneu do të jetë plotësisht i rinovuar dhe do të zhvillohet në Kinë.
Anjeli nuk mjaftohet me kampionatin kërkon Championsin Në një takim të mbajtur në Londër me rastin e “Leaders Week”, dedikuar liderëve të futbollit kontinental, Andrea Anjeli
Milani dhe Interi prezantojmë projektin e stadiumit të ri, flasin drejtuesit e 2 klubeve (VIDEO) Milani dhe Interi kanë prezantuar propozimet e tyre për një arenë të re që do të zëvendësojë Giuseppe Meazzan apo San Si
Partizani i bashkohet Realit, Barcelonës dhe Juventusit, anëtarësohet në ECA Klubi i Futbollit Partizani nga sor është anëtar në ECA (Shoqata e Klubeve Europiane). Konfirmimi i anëtarësimit ka a
Milinkovic-Savic te Juve? Takim kokë më kokë mes Allegrit dhe Lolitos Juventusi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga mesfushor i Lacios Sergej Milinkovic-Savic. Presidentët e klubeve Andrea
Nuk më dyshime për stolin e Juventusit, një emër i madh pranë zyrtarizimit Juventus duket se ka vendosur për stolin e trajnerit. Mediat italiane shkruajnë se do të jetë Maurizio Sarri, pasuesi i
E konfirmon Lala: Rashica në "radarët" e klubeve të mëdha Europiane Altin Lala, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare dhe tani menaxheri i yllit në rritje të ekipit kombëtar të Kosovës, Milo
“Nuk do t’i mbyllim më sytë”, Duka i ashpër ndaj klubeve për licencimet Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ne fjalën e tij gjatë Asamblesë së Zakonshme që është duke u mbajtur ditën e stome, k
PSG dhe Manchester City mposhtin Fair Play Financiar Në procesin e zhvilluar të enjten, Gjykata e Apelit në Bruksel është vetëdeklaruar e paaftë për të gjykuar mbi ligjshmër
Zyrtare, Policia procedon 2 presidentët e klubeve Lajmin e publikuar disa minuta më parë mbi sherrin e ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet me protagonistë kryeaksioneri
Gremio vendos çmimin e brazilianit të kërkuar nga Milan dhe Man City Everton Sousa Soares është një lojtar që ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve evropiane falë paraqitjeve fantastike te
Milani dhe Interi bien dakord për ndërtimin e stadiumit të ri (FOTO LAJM) Interi dhe Milani kanë gjetur gjuhën e përbashkët për ndërtimin e një stadiumi të ri. Javën e ardhshme Inter dhe Mila
FIFA miraton formatin e ri të Botërorit për Klube FIFA i ka hapur udhë formatit të ri të Botërorit për Klube, që duke filluar nga viti 2021 do të zhvillohet një herë në 4
Botërori klubeve me formule të re FIFA prej kohësh ka planifikuar që të ndryshojë formulën e Botërorit të klubeve. Qëllim është i qartë, FIFA kërkon që ta
400 euro nata! Striptistja nga Tirana tregon sekretet e klubeve që kanë mbushur Shqipërinë Ajo është vetëm 22 vjeç dhe punon prej disa vitesh si striptiste në Tiranë duke thënë se fiton nga 4000 euro në muaj, po