999 rezultate për

klosi

Klosi: Zgjidhni arsimin profesional për një të ardhme me të sigurtë Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, startoi fushatën e promovimit të arsimit profesional, me synimin e dyfishimit
Çfarë tha në të vërtetë qytetari nga Klosi për Bashën (VIDEO) Vizita e djeshme e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u përfol për një incident të shënuar dje në Klos, ku
Klosi pezullon nga detyra drejtueset pasi u konfliktuan Ministri i Çështjeve Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi ka dhënë urdhër për pezullimin nga detyra të dy drejtueseve të një
Pas Klosit dhe Braçes, edhe Meta i bashkohet Partizanit Partizani mesa duket nuk ka vetëm Erion Braçen dhe Blendi Klosin, si tifozë të zjarrtë të nga politika. Një tjetër figur
Letra që prindërit e Aldës i dërguan Fatos Klosit: Na shpëto nga Marjan Rroku Zbulohet letra që prindërit e Alda Cenajt i kanë dërguar kreut të SHISH Fatos Klosit lidhur me rastin e Marian Rrokut, d
Fatos Klosi: Çfarë di unë për vrasjen e Aldës Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, pranon që familjarët e Alda Canajt i kanë kërkuar institucionit
Ornela Cana: Rroku vrasës gjakftohtë, na thoshte se më mbron Fatos Klosi Ornela Cana, motra e Alda Canës e vrarë nga ana e Marjan Rrokut ish-agjent i SHIK-ut ka treguar në emisionin "Dritare" s
Klosi: Po nuk gjetët punë, mos na votoni Ministri i Rinisë dhe Çështjeve Sociale Blendi Klosi ka thënë në emisionin "Opinion" se nëse një shqiptar nuk gjen dot p
Klosi: Skema e sigurimeve është shtuar me 200 mijë persona Këshilli Kombëtar i Punës ka zhvilluar sot mbledhjen e tij të radhës, ku është bërë analiza për formalizimit të vendeve
Klosi: Arsim profesional falas për emigrantët e kthyer Vendosmëria e shteteve anëtare të BE-së për të mos pranuar dhe në të njëjtën kohë për të kthyer të gjithë shtetasit shqi
"Bomba" e Kastriot Myftarajt: Të hetohet vetëvrasja e Ardian Klosit. Ishte një rit masonik Gazetari Kastriot Mystaraj bëri një deklaratë të çuditshme, por edhe të guximshme gjatë emisionit të mbrëmshëm "Zonë e L
Klosi: Shqipëria ka nevojë për njerëz që duan të punojnë Punësimi i denjë dhe zhvillimi cilësor i forcës së punës, do jenë në fokusin e Ministrisë së Mirëqenies Sociale dhe Rini
Klosi: Në Shqipëri ka punë, reformim të sistemit të punësimit Punësimi i denjë dhe zhvillimi cilësor i forcës së punës do jenë në fokusin e Ministrisë së Mirëqenies Sociale dhe Rinis
Përmbytjet në Durrës, Katari jep për banorët 110 mijë dollarë Për përmbytjet në Durrës, Shijak dhe Sukth qeveria e Katarit ka nisur shpërndarjen e ndihmave. Gjatë këtij aksion hum
Rama e Klosi në Durrës: Festat duan dashuri Të gjithë banorët e qendrave të Përkujdesit Social, në këto ditë festash iu janë gëzuar sot disa momenteve ndryshe nga p
Festat në shtëpinë e Blendi Klosit (FOTO LAJM) Në shtëpinë e Blendi Klosit ndihet atmosfera festive. Aroni pesë vjeç dhe Ambla tre e gjysmë, tashmë e kanë zbukuruar ed
Klosi: Shqiptarët i festojnë festat pa i kuptuar Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi u shpreh në emisionin "Opinion" se shqiptarët i festojnë festat pa
Klosi: Në '90-ën humba mundësinë të isha pjesë e momentit historik Ministri i Mirëqenies Sociale teksa shpërndau kontratat e punës për 200 të rinj, që morën pjesë në programin e praktikav
Klosi: Rrisni kontaktin me biznesin, luftoni informalitetin "Shndërrimi i zyrave tona të Punës në institucione që kontaktojnë dhe i shërbejnë biznesit, për t’i gjetur punëtorët e d
Klosi dhe ambasadori Lu, ndeshje basketbolli me të rinjtë e PAK Në kuadër të Ditës Ndërkombëtare të Personave me Aftësi të Veçanta, Ministria e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, organizoi