999 rezultate për

klosi

Vizita e shefit të CIA-s në Tiranë, Klosi: Erdhi për shkak të rusëve (FOTO LAJM) Shefi i CIA-s, John Brennan zhvilloi një vizitë blic dje në Tiranë duke takuar drejtuesit e shtetit shqiptar dhe kjo lid
“Çmenduri”/ Makina e ministrit Klosi ecën me shpejtësi 160 km/orë Shifrat zyrtare të qeverisë për numrin e lartë të aksidenteve flasin për gjendjen alarmuese. Por, çudia qëndron kur vet
Klosi: Në 2017 do investohet për 6 shkolla të reja të edukimit profesional Nga Konferenca "Dixhitalizimi i edukimit në Shqipëri", ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi, deklaroi
200 persona me aftësi të kufizuar shpërblehen me 200 karroca (FOTO LAJM) Në Ditën Ndërkombëtare të Aftësisë së Kufizuar, Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, zhvilloi aktivitetin pranë Un
“Call Center-at”, Klosi: Do negociojmë me italianët Ministria e Ekonomisë dhe Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, organizuan takimin me përfaqësues të kompanive Call Center, që
INTERVISTA/Fatos Klosi: Berisha u dha pasaporta diplomatike atyre që zhdukën Remzi Hoxhën ­Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, ka hedhur poshtë pretendimet e Sali Berishës, sipas të cilit em
Klosi: Përkujtimi i 29 Nëntorit nga të rinjtë, i shkon nderimit të përpjekjeve të kombit për liri "Të nderojmë duke u përkujdesur", ishte aktiviteti i organizuar nga Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, në këtë 2
Klosi: Janë rritur shifrat, por jo dhuna Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi, mori pjesë në aktivitetin e organizuar me rastin e Ditës Ndërkom
Klosi: Si u zhdukën dosjet e liderëve të PD-së nga SHIK-u i dikurshëm Hapja e dosjeve është rikthyer si debat i ditës në skenën politike të vendit, por ka pak shpresa se ky zhvillim do të nd
Austriakët certifikojnë mjeshtrat shqiptarë të punimit të hekurit Ditën e sotme u ccertifikua grupi i fundit i profesionistëve në industrinë e konstruksioneve metalike, të cilët janë tra
Sulme terroriste në ndeshjen e Izraelit, Klosi: E pamundur të ndodhin Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në studion e Report Tv për masat e sigurisë pas kërcënimit terrorist ndaj ekipit t
Klosi: 5425 ish ushtarakëve debitorë iu falen detyrimet 5425 ish-ushtarakëve që gjenden debitorë në Skemën e Sigurimeve Shoqërore, me një vlerë për të shlyer në plot 984 milion
Klosi: Unifikim të diplomave të arsimit profesional në rajon Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi, është shprehur sot se në muajin dhjetor do të propozojë ngritjen
Banorët protestojnë në Klos: Na ngordhën gjedhët, nuk u vaksinuan! Për shkak të mungesës së vaksinës për sëmundjen e gjedhit, banorët e Klosit kanë protestuar për një orë. Më konkretisht
Ministri Klosi imiton Ledri Vulën (VIDEO) Ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi ka qenë i ftuar i radhës në emisionin “Thumb”. Mirëpo ai është parë ndry
Klosi flet nga Shkodra: Do rrisim pensionet Në ditën e të moshuarve, ministri Blendi Klosi ishte në Shtëpinë e të moshuarve në Shkodër, me të cilët kaloi edhe këtë
Former head of the SS does not believe Llalla was threatened Former chairman of the State Intelligence Service, Fatos Klosi has his doubts when it comes to the threats against the A
Kërcënimi i Llallës/ Ish kreu i SHISH: Po sajon për t'u bërë hero Ish-kryetari i Shërbimit Informativ të Shtetit, Fatos Klosi ka hedhur dyshime mbi kërcënimin e Prokurorit të Përgjithshë
Klosi: Të nxisim arsimin profesional Në ditën e parë të shkollës, ministri Klosi e ka vënë theksin tek nxitja e arsimit profesional. Me rastin e fillimit të
Albania and Macedonia sign pension recognition agreement Minister of Social Welfare and Youth, Blendi Klosi and his Macedonian Counterpart, the Minister of Social Works, Dime Sp