E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
999 rezultate për

klip

Ronela nuk ka bërë kurrë një klip me bikini për këtë arsye Ronela Hajatin mund ta shihni me rroba banje apo paksa të zbuluar vetëm nëpër Instagram, pasi në klipe, nuk ka asnjë sha
Në pritje të ëmbël, këgëtarja shqiptare tregon barkun e rrumbullakosur në klipin e ri (VIDEO) Ka vetëm pak ditë që është bërë e ditur se këngëtarja Yllka Kuqi është në pritje të ëmbël. Pas 8 vitesh martesë, Yllka d
Syri i keq! Pak orë pasi publikoi klipin e ri, Morena Taraku përfundon në spital (FOTO LAJM) Morena Taraku ishte duke festuar publikimin e këngës së saj më të re, kur papritur njoftoi se kishte përfunduar në spita
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO) Pak minuta më parë Noizy ka hedhur në treg këngën e tij në bashkëpunim me dy artistë të huaj. Kënga mban titullin “Co
Flokët i lyen gjithmonë, por këtë detaj Tayna nuk e heq (FOTO LAJM) Tayna është një nga reperet më të njohura e të komentuara të momentit, si për karrierën edhe për ‘look-un’ e saj. Që
U sekuestrua makina gold e klipit të tij, mediat gjermane shkruajnë për Stresin (FOTO LAJM) Më 31 gusht Stresi hodhi në treg këngën e tij me titull “Nuk o veç gang”. Kënga u prit mjaft mirë nga publik dhe numë
E vutë re? Young Zerka dhe e dashura e përfolur e dogjën klipin me këto skena të nxehta (VIDEO) Young Zerka po përflitet për një lidhje të re me një bjonde bukuroshe, me të cilën u fotografua disa javë më parë në bre
Vajza tenton të bëj foto, majmuni i rrëmben qerpikët fallco (VIDEO) Ky është momenti qesharak kur një majmun i heq qerpikët e rremë një vajze ndërsa përpiqet të marrë një selfie me primati
Nuse si Eni Koçi, detyron me zor Gencin të marr pjesë në klipin e ri (FOTO LAJM) Eni Koçi e ka gjetur modelin perfekt për klipin e saj të ri. Bëhet fjalë për partnerin e saj Genc Prelvukaj i cili do
Modelja shqiptare që po bën namin! Bëhet pjesë e klipit të reperit gjerman (FOTO & VIDEO) Modelja shqiptarë Alba Vejseli mahniti italianët pak muaj më parë me pjesëmarrjen e saj në “Ciao Darwin”. Ajo u shpal
I bën namin se doli me të brendshme në klip, Anxhela ua mbyll gojën fansave (VIDEO) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri disa ditë më parë publikoi këngën e saj të re të quajtur "Shpirti i bukur" që u pr
Të njëjtat skena, Miley Cyrus kopjon Elvana Gjatën në videoklipin e ri (FOTO LAJM) Elvana Gjata publikoi këtë verë disa projekte që u kthyen hite dhe vazhdojnë të dëgjohen kudo. Këto këngë Elvana i solli
Ju lutet me shpirt që të vazhdojnë xhirimet! Anxhela zbulon prapaskenat e klipit (VIDEO) Pak ditë më parë, Anxhela Peristeri hodhi në treg këngën e saj më të re që mban titullin “Shpirti i bukur”. Kënga u p
Shpirti Luanës e di ç'ka hequr, të qeshim apo të qajmë me prapaskenat e klipit? (VIDEO) Luana Vjollca për ditëlindjen e saj të 28-të kishte përgatitur një surprizë vërtet speciale për fansat. Këngëtarja pu
"Pse je me to", Ylli Limani sapo publikoi klipin e ri dhe do qani (VIDEO) Ylli Liamini është një ndër këngëtarët "sundues" të baladave shqiptare. Deri më tani çdo këngë e publikuar e tij ësht
"Shpëtoi por jo pa u lagur": Dua Lipa rrezikon jetën gjatë xhirimeve të klipit (FOTO & VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare e cila po kor një sukses të paimagjinueshëm në mbarë botën. Së fundmi kën
Skena të shfrenuara, del videoja e Era Istrefit me rusin (VIDEO) Era Istrefi e ka publikuar me videoklip bashkëpunimin me reperin rus. Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi po vazhdon ka
Klipi i ri i Era Istrefit është 18+ dhe këngëtarja duket më seksi se kurrë (VIDEO) Është publikuar më në fund klipi i ri i këngëtares Era Istrefi! Pak ditë më parë ajo tregoi se po përgatiste një surp
E pritshme, Tayna dhe Dafina "bllokojnë" rrjetin me klipin e ri (VIDEO) Tayna dhe Dafina e ndezën fundjavën me këngën e tyre më të fundit! Pak minuta më parë është publikuar klipi i zjarrtë
"Skenat e nxehta me vajzën në videoklip", Genc Prevulkaj i mbyll gojën të gjithë kritikuesve (VIDEO) Genc Prelvukaj është një nga artistët me një karierrë të gjatë muzikore dhe që edhe pas shumë vitesh nuk zhgënjen së sje