999 rezultate për

kjaer

Haaland tregon se është Solskjaer ai që e ka mësuar të jetë "makineri" golash Sulmuesi i Borussias së Dortmundit Erling Haaland ka zbuluar edhe sekretin e shënimit të golave të shumtë, me të cilët k
Verë e "nxehtë" pritet te United, Solskjaer: Jemi klub i madh, do të blejmë futbollistët që duam Përkundër faktit që Manchester United zë vetëm vendin e pestë në renditjen e Premier League-s këtë sezon, klubi anglez d
Solskjaer zbulon detaje: Refuzova Bayernin e Liverpoolin për t’u bërë legjend e Man Utd Ole Gunnar Solskjaer pranon se kishte refuzuar Liverpoolin dhe Bayern Munich për të ndjekur statusin e legjendës në Manc
Solskjaer beson se me 2-3 transferime, United do te jep pretendent për titull në Premierligë Ole Gunnar Solskjaer beson se Manchester United ka nevojë për dy ose tri blerje të reja për t’u konsideruar favorit për
Solskjaer i kanëqur me lojtarët: Është privilegj Solskjaer ka vetëm fjalë të mira për futbollistët e tij pas fitores 2-0 në derbi kundër Manchester City. Derbi i Manc
Milani me dy mungesa të rëndësishme ndaj Genoas Milan ka publikuar listën e të grumbulluarve për sfidën e sotme ndaj Genoas që do të luhet në orën 15:00. Te lojtarët e
Solskjaer vazhdon me elozhet për Fernandes: Mund të ndihmojë edhe McTominay të përmirësohet Blerja e janarit për Manchester United po rezulton mëse e qëlluar. Bruno Fernandes është kthyer në një pikë kyçë për sku
Solskjaer jep lajmin e mirë: Pogba do të kthehet në stërvitje javën e ardhshm Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka dhënë lajmin e mirë për Poul Pogba. Norvegjezi tha se mesfushori
Solskjaer i "fiksuar" pas Chiesas, e do te United Jo vetëm Juventusi e Interit, pasi për të marrë shërbimet e Federico Chiesas është në garë edhe Manchester United.
Solskjaer me fjalë të mëdha për Fernandes: Më ngjason me Scholes Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskajaer ka folur me fjalw tw mwdha pwr mesfushorin e transferuar gjatw afati
Vazhdojnë përplasjet mes Solskjaer dhe Raiolas, mendojnë ndërprerjen e bashkëpunimit Trajneri i Manchester United, Solskjaer dhe agjenti i Poul Pogba, Mino Raiola janë në përplasje te vazhdueshme. Dekla
Solskjaer i përgjigjet Raiolës për Pogban Pak ditë më parë Mino Raiola deklaroi se Paul Pogba mund të lërë Manchester United në fund të sezonit dhe se mes shumë a
Solskjaer nuk "mban" më, i përgjigjet ashpër agjentit të Pogba Ole Gunnar Solskjaer ka folur për situatën e tanishme që po kalon Paul Pogba te Manchester United. Mesfushori po përf
E konfirmon Solskjaer: Ighalo do të debutojë ndaj Chelsea Solskjaer në konferëncën e fundit për shtyp ka konfirmuar se blerja më e re, Inghalo do të debutojë në derbin ndaj Chels
Do luajë Ibra në derbi? Merret vendimi zyrtar Hamendësimet se Zlatan Ibrahimovic do të mungojë në derbi morën fund. Suedezi është zyrtarisht në planet e Stefano Pi
Pioli me "dhimbje koke", Ibra dhe Kjaer në dyshim për ndeshjen ndaj Veronës Me ardhjen e Ibrahimovic, Milani ka pasur një ecuri pozitive duke regjistruar pesë fitore në pesë ndeshjet e fundit.
Mbyllet merkato, këto janë transferimet e dimrit në Serinë A Në orën 20:00 u mbyll dhe merkatoja e janarit në Itali. Skuadrat tashmë nuk kanë asnjë mundësi të afrojnë apo të shesin
Pogba u akuzua nga legjenda e United, Solskjaer: Ai mezi po pret të kthehet Pogba nuk po arrin të ketë një vazhdimësi sezonin e fundit te United kjo për shkak të dëmtimeve të shpeshta Trajneri
Solskjaer zbulon se United po punon për trasferimin e dy futbollistëve këtë merkato Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer, është ende optimist se klubi i tij do t’i transferojë një ose dy l
Bordi i Manchester United ka marrë vendimin për të ardhmen e Solskjaer Manchester United nuk po arrin të gjejë vazhdimësinë me Solskjaer në krye. Prej kohësh është përfolur se norvegjezi ë