999 rezultate për

ketij

Arsenali nuk ka ndërmend të shpenzojë shumë gjatë këtij afati kalimtar Arsenal ka vendosur që për këtë verë mos të harxhojë shuma të mëdha parash, raporton Evening Standard. Kreu i klubit
Ndeshjet pa tifozë, gjermanët krijojnë aplikacion për të bërë tifo nga shtëpitë Në Gjermani po flitet gjithnjë e më shumë për rifillimin e Bundesligës në muajin maj, sidomos pas miratimit të ardhur ng
Sipas formës së trupit tuaj, ky është fustani perfekt për pranverë (FOTO LAJM) Fustan tubin, i gjatë apo me jakë portofol? Propozimet e këtij sezoni janë shumë feminilë, të lehtë, pranverorë, por ësh
Një për çdo ditë në karantinë, tatuazhet e këtij djali janë çmenduri (FOTO LAJM) Karantina të bën ekspert në kuzhinë, të bën të presësh flokët vetë, ose ose të bësh nga një tatuazh për çdo ditë të kalu
Presidenti i Lazios sfidon Juventusin për titullin kampion Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, këmbëngul që sezoni në Itali të vazhdojë, ndërsa është i bindur se do ta sfidojë Ju
ZYRTARE/ Formula 1 anulon edhe Çmimin e Madh të Francës Çmimi i Madh i Francës, i planifikuar për 28 qershor, është bërë gara e 10-të e sezonit të Formula 1 që do të anulohet p
COVID-19 paralizoi arsimin, dy skenarët për mbylljen e këtij viti akademik Ndryshe nga shkollat që presin udhëzimet e Ministrisë së Arsimit për zhvillimin e mësimit në distancë, universitetet, li
Zbulohet shuma marramendëse që Barcelona po humbet për çdo ndeshje të pa zhvilluar në Camp Nou Shtypi spanjoll ka llogaritur humbjet e Barcelonës në këtë periudhë pandemie me koronavirus. Për shkak të këtij virus
Këto janë fanellet e raja të PSG-së (FOTO LAJM) PSG ka zbuluar fanellat e reja që do të veshë në sezonin e ardhshëm, të cilat do të jenë nën logon e prestigjiozit Nike.
Shkelja e karantinës, Ruçi i ashpër me deputetët: E patolerueshme! "T'a përjashtoni nga mbledhja e komisionit cilindo nga deputetët që shkel masat dhe mos e lejoni futjen e tij në mbledhj
Kumanova, vatër e re e koronavirusit, çdo ditë rritet numri i të infektuarve (VIDEO) Kumanova po shndërrohet në vatër të re të të infektuarve nga koronavirusi, shkruan gazeta LAJM. Me 11 të infektuarit
Përgatituni për verën, këto janë 6 trendet e "detyrueshme" të këtij viti (FOTO LAJM) Kohët e fundit stina e verës duket si një ëndërr, por, në fund të fundit, ju e dini që jemi të gjithë ëndërrimtarë, apo
Trajneri i Juventusit nuk ka ndërmend të lejojë largimin e këtij lojtari Prej ditësh është raportuar për një interesim të United dhe Realit për mbrojtësin 70 milionsh të Juventusit, Matthias De
COVID-19 sjell "paqe" në Shqipëri, Rama: Me Metën kemi dakordësi! Kryeministri Edi Rama në një lidhje direkte me emisionin “Përballë” në “RTSH” deklaroi se me Presidentin Ilir Meta ka da
Parashikimi i frikshëm, ja çfarë mund të ndodhë nëse nuk zhvillohet Botërori i F1 Katër makina (skuadra) rrezikojnë të largohen nga Formula 1 nëse botërori i këtij sporti nuk do të zhvillohet këtë vit (
Koronavirusi lë Vlorën pa aeroport, Agjencia e Prokurimit Publik pezullon procedurat Situata që po kalon vendi si pasojë e koronavirusit ka bërë që të anulohen shumë projekte të rëndësishme në vend. Në
Zi në familjen e Guardiolas, koronavirusi i merr jetën nënës së trajnerit Një nga trajnerët më të mirë në botë, Pep Guardiola, ka marrë lajmin më të keq të mundshëm. Nëna e Pep Guardiola, Dol
Spalletti rikthehet në "radarët" e Milanit, projektohet si pasuesi i Piolit! Me Ralf Ragnick që duket gjithnjë e më larg Milanit, kuqezinjtë për stolin e kanë hedhur vështirimin nga një dëshirë e v
"Mirënjohje shqiptarëve", këngëtari italian bën falenderimin emocionues Këngëtari italian, Albano Carrisi ka shprehur mirënjohjen ndaj popullit shqiptar i cili dërgoi 30 mjekë dhe infermierë
Eksperti kinez jep lajmin e mirë: Në fund të këtij muaji COVID-19 do të jetë nën kontroll Koronavirusi i ri, COVID-19 ka infektuar deri tani 961,725 shtetas në të gjithë botën, ka vrarë 49,165 njerëz dhe të sh