999 rezultate për

kercenoi

Kërcënoi Rudina Hajdarin? Deputeti: Duhet provuar, ndryshe do të përballet me Gjykatën Deklarata e Rudina Hajdarit në Kuvend se është kërcënuar me jetë, shkaktoi reagime të shumta sot, ndërkohë që dyshimet j
"Paret se do të q* motrën": Publikohen pamjet, si e kërcënoi Haxholli oficerin para se ai ta eliminonte (VIDEO) Pak kohë më parë, një ngjarje e rëndë lidhur me krimin për pasion tronditi jo vetëm Kavajën por gjithë vendin. Në ban
Rama kërcënoi se do ta hidhte në gjyq, përgjigjet Haradinaj Nuk kaloi pa bërë bujë, deklarata e mbrëmjshme e Ramës në Opinion, se do të hidhte në gjyq ish-Kryeministrin e Kosovës R
Pasi u tha se kërcënoi frikshëm Selena-n, reagon Hailey! Komenti që u fshi menjëherë Ditën e djeshme Selena Gomez hodhi në treg këngën e saj me titull “Lose you to love me” . Kënga u komentua shumë gja
Kërcënoi kolegen në telefon, reagon i riu: Si qëndron e vërteta Ditën e sotme në media qarkulloi lajmi se 26 vjeccari Sadik Sejdinaj ishte ndaluar nga policia pasi kishte kërcënuar në
Kërcënoi në telefon kolegen, kapet 26 vjeçari Policia ka ndaluar një 26 vjeçar pasi kërcënonte në telefon kolegen e tij. Sadik Sejdinaj është shpallur në kërkim pë
E kërcënoi se do i publikonte videot me të dashurin nëse nuk bënte s*ks me të, djali e pëson keq “Nuk do të ti nxjerr videot e tua intime në internet nëse do të kryesh marrëdhënie seksuale me mua.” Ky është kërcëni
Mbylli në dhomë të atin dhe e kërcënoi për vdekje, motra denoncon të vëllain Telefonata në “112” dhe reagimi në kohë i policisë parandalon një ngjarje të rëndë në familje ku djali kërcënonte me thi
Dhunoi nënën dhe kërcënoi për vdekje të vëllain, arrestohet 41 vjeçari në Librazhd Policia e Librazhdit ka vënë në pranga një 41 vjeçar i cili në gjendje të dehur dhunoi nënën dhe kërcënoi me thikë të vl
Kërcënoi një person dhe e çoi në vetvrasje, policia kap laçianin në kërkim Bie në prangat e Policisë një 42 vjeçar për veprat penale “Mbajtja pa leje e armëve luftarake” dhe “Kanosja”. Nga Sh
Dhunoi dhe kërcënoi me armë babain 78 vjeçar, arrestohet i biri Një 43 vjeccar ka dhunuar dhe ka kërcënbuar me armë babain e tij 78 vjeccar në Mirditë. Policia ka arrestuar në flagr
Kërcënoi me armë dy persona, arrestohet 27 vjeçari në Korçë Policia e Korçës ka arrestuar një 27 vjeçar i cili ka kanosur me armë dy persona. Sipas njoftimit të policisë, M.B, 2
Rrahu dhe kërcënoi nënën, arrestohet shqiptari në Greqi Një 44 vjeçar me origjinë nga Shqipëria ka shkuar i dehur në shtëpi duke rrahur dhe kërcënuar me thikë nënën e tij. N
Kërcënoi Presidentin e Korabit, kush është "koka" e bandës së gjobëvënies (VIDEO) Detaje të reja janë mësuar në lidhje me arrestimin e dy gjobëvënëseve në Tiranë. Sipas informacioneve mësohet se të
Kërcënoi gruan me shpatë, arrestohet shqiptari në Itali Një shqiptar në Itali është vënë në prangat e karabinierëve pasi ka kërcënuar bashkëshorten me një shpatë “katana”. N
Kallzim penal për personin që kërcënoi kryeministrin Zaev Një shkupjan i moshës 67 vjeçare ka marrë kallëzim penal për shkak të komentit të publikuar në Fejsbuk me përmbajtje kër
Arbenita e kërcënoi t’i qëndronte larg Feros, modelja tregon si e njohu reperin (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli dhe Fero janë padyshim çifti më i përfolur i momentit në shtypin rozë shqiptar. Për këtë arsye vëmendja
Kërcënoi pushuesin në Durrës, pezullohet nga detyra polici (VIDEO) Një polic është pezulluar nga detyra pasi ka kërcënuar një pushues kosovar në Durrës. Gjatë komunimit në lidhje me ra
Kërcënoi gruan dhe familjen me granata, arrestohet 36 vjeçari Reagimi në kohë i Policisë parandalon një krim në familje. Vihet në pranga një 36 vjeçar pasi kërcënoi me jetë bashkë
Kërcënoi me armë babë e bir në Dibër, arrestohet 48-vjeçari Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim Bie në prangat e Policisë një 48-vjeçar, pasi kanosi me armë zj