999 rezultate për

keqardhje

Gati tre vjet, një ambasadë Ministria e Jashtme e Kosovës ka marrë kritika për shtrirjen e ngadalshme të misioneve të saj nga ish-ministri Skënder
Spiropali: Keqardhje që FRESSH nuk do përfaqësohet në parlament Kryetarja e FRESSH, Elisa Spiropali ka shprehur keqardhjen e saj që FRESSH nuk do përfaqësohet në Parlamentin shqiptar.
Spahiu: Marrëveshje e fshehtë Rama-Berisha Zyrtarisht, të mërkurën e 24 prillit, në orën 18:00 skadoi afati i regjistrimit të koalicioneve parazgjedhore për garën
Pendimi më i madh i grave! Sipas një sondazhi të bërë në Angli, 72% e femrave ndjejnë keqardhje dhe janë të penduara për të paktën njërën prej lidh
OSBE, keqardhje për largimin e lapidarit Ushtruesja e detyrës së shefes së misionit të OSBE në Serbi, Paula Thiede, ka shprehur keqardhje që negociatat për zgjid
Veljanoski shpreh keqardhje për sjelljen ndaj gazetarëve Kryetari i Kuvendit Trajko Veljanoski ka shprehur keqardhje që gazetarët janë larguar nga galeria kuvendore para fillimi
Edhe Jahjaga shpreh keqardhje për anulimin e përurimit të Rrugës së Kombit Presidentja e Republikës së Kosovës Atifete Jahjaga shpreh keqardhjen për anulimin e përurimit të shumëpritur të Udhës s
Qeveria shpreh keqardhje për ndërprerjen e përurimit të autostradës së Kombit Qeveria e Republikës së Kosovës, permes një deklarate për mediat ka shprehur keqardhje për anulimin e ceremonisë së përu
Reagon RDK: BDI po shijon pushtetin Rilindja Demokratike Kombëtare (RDK) përmes një komunikate ka shprehur keqardhjen për nivelin e ulët të komunikimit publ
Keqardhje për Puyol, i lumtur për fitoren Në përfundim të ndeshjes së djeshme kundër Benfikas ka bërë komentet e tij edhe ylli argjentinas i Barcelonës, Lionel Me
Egjipti shpreh keqardhje për vonesën e njohjes së Kosovës Delegacioni parlamentar i Kosovës, i udhëhequr nga Kryetar i Kuvendit, Jakup Krasniqi, i cili po qëndron për vizitë në E
Hoxhaj: Keqardhje për Malin Tashmë është e qartë se Republika e Malit nuk e ka njohur Kosovën. Ajo që ndodhi me këtë shtet afrikan ishte një keqkupt
EULEX-i shpreh keqardhje për sulmin në Zubin Potok EULEX-i shpreh keqardhje për sulmin që ndodhi në Zubin Potok në orët e para të mëngjesit. Kjo ishte një sfidë e qëllimsh
Lopez shpreh keqardhje për ndarjen Holmes-Cruise Këngëtarja Jennifer Lopez ka shprehur keqardhje për ndarjen e çiftit Katie Holmes dhe Tom Cruise. 42-vjecare tha për "En
Berisha: Raportin e Marty-t e hartoi një prokuror serb Gjatë fjalimit në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Europës, kryeministri Sali Berisha është ndalur edhe në akuzat
Zhbogar shpreh keqardhje për miratimin e neneve 37 dhe 38 Përfaqësuesi i posaçëm i Bashkimit Evropian në Kosovë, Samuel Zhbogar, është shprehur i zhgënjyer me vendimin e Kuvendit
Genta e Graciano ndajnë keqardhjen që duhet të luftojnë kundër njëri-tjetrit Graciano dhe Genta ndodhen në dhomën e ndenjes dhe fillojnë të flasin me njeri-tjetrin për nominimin e kësaj jave. Ata t
Siguria, Opozita: Presidenti dështoi Partitë opozitare në Maqedoni kanë drejtuar akuza në adresë të presidentit Gjorgje Ivanov për shkak të neglizhencës së z
Conte shpreh keqardhje: Ndeshja duhej fituar “Më vjen keq sepse ndeshja e sotme duhej të ishte fituar. Keqardhje e madhe” kështu është shprehur pas ndeshjes trajner
Gruevski keqardhje për vrasjen në Gostivar Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Nikolla Gruevski sot shprehu keqardhje për rastin me vrasjen e dyfishtë