E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

keqardhje

Vrau gjyqtaren, burri: Keqardhje ndjej vetëm për fëmijët Mediat nuk e kanë pasur asnjëherë më të vështirë sesa dje të fiksojnë me kamera apo me aparate fotografike fytyrën e një
Hoyt Yee, letër Stavilecit: Shpreh keqardhje për familjen tuaj! Zëvendës ndihmës-sekretari amerikan, Hoyt Yee, me anë të një letre dërguar ministrit Blerand Stavileci, i ka shprehur ke
Guardiola shpreh keqardhjen për mbrojtësin e dëmtuar ndaj Realit Nënshkrimi i ri i Benjamin Mendy do të humbasë fillimin e sezonit të Premier League të Manchester Citytn nga një dëmtim
Presidenti i Atletikos flet me keqardhje për rikthimin e Diego Costas Presidenti i Atletico Madridit Enrique Cerezo ka hedhur poshtë zërat që flasin për një lëvizje të Diego Costa. Sulmuesi
Anëtari i kryesisë së PD: Ne do degradojmë sepse sot po bëjmë aktin më të kobshëm Kreu i Departamentit të të Përndjekurve Politikë në PD, Tomor Alizoti, i cili është edhe anëtar i Kryesisë së PD-së ka f
Haradinaj shpreh keqardhje për vdekjen e Rexhep Berishës Menjëherë pas lajmit për vdekjen e Rexhep Berishës, babai i dëshmorit Nuhi Berisha, kreu i AAK-së Ramush Haradinaj ka ng
Fassone flet me keqardhje për vendimin e Donnarummës Drejtori i sportiv i Milanit ka folur për herë të parë pas vendimit të Donarummês për të mos rinovuar. Fassone u shp
Basha se futi në listë, Bozdo: Nuk kam keqardhje! Eno Bozdo, sekretari organizativ në Partinë Demokratike nuk u përshi në listat e kandidatëve të PD-së. Por ndryshe n
Rama mesazh ngushëllimi për Kadelin: Pavarësisht marrëdhënieve Gjovalini njeri i admirueshëm Me anë të një statusi në “Facebook” kryeministri Edi Rama ka reaguar për ndarjen nga jeta të deputetit të LSI Gjovalin K
Kriza politike, Hahn shpreh keqardhje për bojkotin e opozitës Eurokomisioneri Johannes Hahn, një nga ndërkombëtarët më të angazhuar për zgjidhjen e krizës politike në vend, u ka dërg
U kritikua se foli vonë, Bregu: Keqardhje që nuk la llaf pa thënë Majlinda Bregu ka reaguar në lidhje me reagimin e saj ndaj liderit Lulzim Bashës dhe rrugës së gabuar që sipas saj ka ma
Mogherini dhe Hahn flasin për krizën: Keqardhje që opozita nuk regjistrohet në KQZ Shefja e Punëve të Jashtme të BE-së dhe Komisioneri për Zgjerimin kanë mbajtur një deklaratë të përbashkët për krizën po
BE, keqardhje për bojkotin e opozitës: Kthehuni në Kuvend! Në një kohë kur në Shqipëri po përfundojnë afatet ligjore për regjistrimin e partive politike për zgjedhjet parlamentare
Ditë të vështira për BE, Merkel shpreh keqardhje për "Brexit" Gjermania dhe partnerët e tjerë të BE-së nuk e kanë dashur këtë ditë, "Brexit-i" është një vendim i vështirë, kështu ësh
Bushati kritikon fjalimin e Bashës në kongresin e PPE: Ndjej keqardhje Fjalimi i bërë sot nga kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha në kongresin e PPE-së që po mbahet në Maltë, duket se kan
Urime dhe keqardhje, ja si u bë tranzicioni në 4 ministri(FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë 4 ministra të rinj kanë marrë detyrën dhe kanë kaluar edhe procesin e trazicionit politik të cili
VIDEOSKANDALI/ Reagon imami Ahmed Kalaja: Ishte në rafshin e humorit, u keqkuptua Regjistrimi i një videoskandali nga hoxhë Ahmed Kalaja me dy futbollistët e Kombëtares, Andi Lila dhe Armando Sadiku ku
Meta reagon ndaj deklaratave të Ivanov: Keqardhje për retorikat nacionaliste anti-shqiptare Kreu i Kuvendit, Ilir Meta në një reagim zyrtar ka folur mbi situatën në Maqedoni dhe deklaratat e presidentit Ivavon i
Koçijançiç: Keqardhje për shpifjet ndaj zyrtarëve të BE-së Shqipëria është një nga partneret tona kyçe në Ballkanin Perëndimor, vend kandidat që ka marrë rekomandimin për hapjen e
Gjiknuri reagon ndaj protestave të PD-së: Keqardhje, bëni politikë me fatkeqësi njerëzore Pas deklaratës së PD, ku Grida Duma në një deklaratë për median fton të gjithë qytetarët të çohen në protesta pasi sipas