999 rezultate për

kepuce

Sekuestrohen 113 kg kanabis në kamionin me këpucë Në Durrës janë sekuestruar 113 kg kanabis, në kamionin me këpucë. Droga është zbuluar në vijën e dytë të kontrollit në p
Fshehu 2 celularë në këpucë për të burgosurit, pranga policit në Fushë-Krujë Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm Të Burgjeve ka arrestuaer një polic në burgun e Fushë-Krujës, i cili mësohet se kisht
Këpucët më të çuditshme në botë (FOTO LAJM) Ndër vite janë krijuar këpucë të ndryshme të cilat dallojnë si nga forma ashtu dhe nga problematikat që ato sjellin.
Ja këpucët e reja të Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi duket se kanë nisur një duel prej kohësh në lidhje me këpucët që veshin gjatë ndeshje
Tërhiqet legjenda Raul Gonzalez Tashmë është zyrtare. Raul Gonzales Blanco në muajin Nëntor do t’i japë fund pas 21 vitesh karrierës si futbollist. 38-v
Ronaldo thyen një tjetër rekord, fiton "Këpucën e Artë" Cristiano Ronaldo ka marrë sot Këpucën e Artë të Evropës, që i akordohet golashënuesit më të mirë të sezonit në kontinen
Elbasan, mësuesja godet kolegen me këpucë në kokë pas sherrit Një mësuese e shkollës 9 vjeçare “Jeronim De Rada” në Elbasan është goditur me këpucë në kokë nga kolegia e saj. Ngj
 Si të shëroni këmbët nga të vrarat e këpucëve Këpucët e reja gjithmonë shfaqin probleme në këmbë tona. Ato mund të shkaktojnë vrarje të ndryshme në këmbë të cilat bëh
Hyseni nuk e firmos kontratën për këpucët e Policisë Dyshime për tenderin e Policisë së Kosovës, i shtyrë nga ministriPunëve të Brendshme, Skënder Hyseni. Ai ka refuzuar të
Messi kundër Romës me këpucë që s'i keni parë kurrë (FOTO LAJM) Disa ditë para sfidës së Champions League mes Romës dhe Barcelonës Adidas ka zbuluar këpucët e reja që do të veshë ylli
"Mr. Mendjemadhit" ia zbathën këpucët në fushë (VIDEO) Cristiano Ronaldo gati nuk është vërejtur në fushë në ndeshjen përballë Shqipërisë. Rasti i vetëm me të cilën ai do t
“Këpuca” e Cristiano Ronaldos… Cristiano Ronaldo tashmë ka mbërritur në Shqipëri dhe nesër do të jetë në fushë për tu përballur me Shqipërinë. Angaz
Ronaldinho surprizon disa fëmijë në stërvitje (VIDEO) 10 vite më parë Ronaldiho bëri historinë në Youtube teksa bëri një reklamë për Nike e cila rezultoi shumë e suksesshme.
25 yjet që kërkojnë "Këpucën e Artë" këtë vit (FOTO LAJM) Yje të tillë si Messi, Suarez, Totti dhe të tjerë e kanë fituar çmimin evropian “Këpuca e Artë” në vitet e fundit, ndërs
Zjarr në një fabrikë këpucësh në Fushë Krujë Një fabrikë këpucësh në Fushë­Krujë është shkumbuar nga flakët e zjarrit mesditën e sotme. Ngjarja mësohet të ketë ndod
Lady Gaga nuk kursen për këpucët Lady Gaga njihet tashmë për zhveshjet e saj dhe për koleksionet e saj të pazakondta të veshjeve dhe këpucëve. Ajo nuk ku
Këpucët hi tech, ndryshojnë ngjyrën në bazë të veshjes Përmes një aplikacioni të vendosur në smartfonë, do të bëhet e mundur që këpucët të ndryshojnë ngjyrën dhe dizenjon në b
Shvajni me këpucë me flamurin serb (FOTO LAJM) Mesfushori i Bayern Munchen dhe i Gjermanisë, Bastian Shweinsteiger, ka kohë që është në një lidhje me tenisten serbe, A
Këshillat e duhura për shmangien e ënjtes së këmbëve Këmbët janë një pjesë e rëndësishme në trupin tonë me të cilat ne duhet të kushtojmë një kujdes të veçantë është e rëndë
Ronaldo fiton "Këpucën e Artë", Shkëlzen Gashi ... Cristiano Ronaldo është fitues i Këpucës së Artë për këtë sezon, duke vendosur një rekord të ri, pasi ai e fiton për të