999 rezultate për

keni

Moderatorja e njohur "sfidon" koronavirusin, shkon në restorant kinez (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur e Canale 5 e bëri këtë veprim për të luftuar paragjykimet pas shfaqjes së Koronavirusit. Barbar
Horokopi 06 shkurt 2020, shenjat që do kenë një ditë me tension Dashi-Do i shihni gjerat me një sy ndryshe sot juve qe jeni ne një lidhje dhe gjithçka do jete me e bukur se dikur. Part
9 truke mode që ju bëjnë të dukeni e pasur! (FOTO LAJM) Ka disa truke mode që mund të bëjnë që çdo veshje e juaja të duket më elegante dhe e sofistikuar, duke nisur që nga përz
Nuk keni kohë të shkoni në palestër? 10 super aplikacione për të mbajtur trupin në formë! Të gjithë e dimë se aktiviteti i rregullt fizik përkthehet në shëndet të mirë mendor, psiqik e fizik, por faktori kohë b
OFL i sekuestroi vilën luksoze, Ardian Doçi niset me urgjencë drejt Shqipërisë Dje Operacioni Forca e Ligjit i sekuestroi një sërë pasurish Ardian Doçaj. Menjwherw pas kwtij veprimi, vetw Doccaj ësh
Ditë e karakterizuar nga humbje të shumta parash, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Mos u lodhni t’i provoni dashurinë familjes dhe mos mendoni shumë për para, duke marrë parasysh kalimin e Mërku
OFL i sekuestroi pasurinë në Shkodër, reagon nga kurbeti Doçaj: S’e njoh Hajrin, nesër vij në Shqipëri Në një reagim ekskluziv për gazetarin Olsian Laskaj gjatë emisionit Repolitix, Ardian Doçaj, të cilit sot, në ditën e dy
Rrëfimi i një marokeni: Me transport sekret nga Shkodra, arrita në Spanjë Dy muaj rrugëtim, marokeni tregon si kaloi nëpërmjet Shqipërisë për të shkuar në BE. Një shtetas nga Maroku, i cili k
Emojit që i keni përdorur gabim deri në këtë moment, mësoni kuptimin (FOTO LAJM) Emojit janë bërë vërtetë një pjesë e pandashme e jetës tonë të përditshme. Flasim dhe shprehim emocione e shpeshherë
Kurti vendos "ultimatumin" për ministrat: Karriget i keni, por më shumë të rrini në këmbë Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka mbajtur mbledhjen e parë ceremoniale të qeverisë së re me të gjithë vartësit e ti
As vonesa e ciklit e as të vjellat, kjo është shenja e parë që tregon se jeni shtatzënë Rritja e gjoksit është një nga shenjat e para të shtatzënisë. Dy javët e para pasi keni mbetur shtatzënë, gjoksi fillon
Parashikimi i yjeve për sot, si do të nisë java për të lindurit e çdo shenje Dashi Jeni shumë më të fortë në raport me të kaluarën dhe kjo gjë ju lejon që të bëni gjëra me më shumë vendosmëri se
Doni ta dini kur një person ja qëllimi të këqija ndaj jush? Zbulojeni A keni takuar ndonjëherë një njeri aq të shoqërueshëm saqë keni menduar që është aq i mirë sa ska tjetër si ky person?
I keni në dollap prej vitesh ? Pas sa kohësh skadojnë produktet e makup-it Transmetimi i sëmundjeve të ndryshme mund të bëhet edhe nga produktet kozmetike. Produktet tuaja kozmetike duhet të r
Shenjat më me fat për sot, mësoni çfarë ka rezervuar fati në ditën e fundit të muajit Dashi Dashuria do të bëjë që të harroni problemet që ju shqetësojnë. Ka disa probleme që të cilat nuk ju lënë rehat,
Në bazë të moshës që keni, këto janë dietat që duhet të ndiqni Dallimi i dietave në bazë të moshës. Duke marrë parasysh se të gjithë organizmat e njerëzve janë të ndryshëm vijmë në
Ndryshe nga ç'jeni mësuar, çfarë po ndodh me Rashel Kolanecin (FOTO LAJM) Tani që po lexoni këtë artikull u kujtuat se keni kohë pa e parë vërdall Rashelin? Epo keni të drejë pas Rasheli kohë
Arsyet pse ndiheni të uritur gjithë kohës, edhe pse keni ngrënë Hëngrët vetëm disa minuta më parë dhe ndiheni përsëri të uritur? Ju e dini që e ngrëna me urgjencë mund të mos i bëjë mi
Zbardhet përgjimi i Astrit Prengës me pengmarrësit: Ku ma keni çuar vëllanë?! Nga përgjimet e autoriteteve britanike dëgjohet vëllai i Jak (Jani) Prengës teksa shprehet disa herë “ku ma keni çuar vë
Propozim për Shën Valentin? 6 qytetet ku nuk mund t'u thot dot jo (FOTO LAJM) Zbuloni vendet më romantike në Evropë ku mund të bëni propozimin tuaj për Shën Valentin, aty ku merr më shumë se kudo tj