999 rezultate për

kengetarja

Rikthehet Elvana Gjata, si rrallëherë ndan foto me familjen e saj (FOTO LAJM) Përveçse nuk ka qenë aktive në muzikë, Elvana Gjata na ka munguar edhe në rrjete sociale, nga të cilat u shkëput për dy
Këngëtarja shqiptare pranon publikisht që është në një lidhje dashurie: Jam e lumtur! E ftuara e fundit përballë pyetjeve pikante në "Prive" ishte këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa. Ajo ka folu
"Nuk jam shtatzënë", Morena Taraku i paraprin dyshimeve Këngëtarja e njohur Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk i kursen fotot nga përditshmëria dhe jo v
Rihanna dhe Bebe u zunë? Këngëtarja shqiptare sqaron rrjetin Marrëdhënia mes këngëtareve Rihanna dhe Bebe Rexha ka nisur vite më parë dhe lidhet me një detaj të çuditshëm. Muzi
Sërish ndryshime në look, çfarë bëri këtë herë Kida (FOTO LAJM) Kida është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Këngëtarja e hitit “Deja Vu” tërhoqi vëmendjen me ta
Debati Trump-Biden, këngëtarja shqiptare e pranishme (FOTO LAJM) Presidenti republikan i SHBA Donald Trump dhe sfiduesi i tij demokrat, ish nënkryetari Joe Biden, u përfshinë në një deb
Këndon në mitingun e Republikanëve, Bleona thirrje shqiptarëve të votojnë Trump Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti prej vitesh jeton në SHBA, ndërsa vijon atje edhe karrierën e saj. Së fu
Ndryshimi drastik i Fifit, s'do ta besoni çfarë mase është tani këngëtarja (VIDEO) Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur nga të gjithë si Fifi, është lakuar gjatë në media e rrjete sociale për faktin që ka
Olta Boka ka pësuar një ndryshim pas shtatzënisë: Çfarë po ndodh me mua? (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, këngëtarja e njohur Olta Boka dhe partneri i saj Ivi Rrokaj u bënë prindër për herë të parë. Dyshja po
Soni Malaj: Këngëtarja shqiptare që është konkurentja ime më e madhe (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Soni Malaj është shumë aktive në jetën mediatike. Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për medi
Miley Cyrus i bashkohet VIP-ave: Kam parë alienë Miley Cyrus nuk ishte e sigurt se besonte në qenie jashtëtokësore derisa pa një të tillë. Pas Demi Lovatos, listës së
Instagram merr masa ndaj VIP-ave, pjesë e hetimeve edhe këngëtarja shqiptare Rrjeti social shumë i përdorur, Instagram ka vendosur të ndalojë shfaqjen e reklamave të fshehura pas një hetimi në Mbre
"Pasi u lidh me Enin", këngëtarja shqiptare zbulon hatërmbetjet me Genc Prelvukaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Tringa Kay ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone” në RTV ORA. Gjatë intervistës, Tringa
Nuk e ndalon as arresti, Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Fjolla Morinën nuk e ndalon as arresti me burg e as qëndrimi në shtëpi për të marrë një propozim fantastik për martesë.
Rovena Stefa thirrje Ramës: Do të vij poshtë shtëpisë të këndoj në vend të këndesit Këngëtarja Rovena Stefa, ishte e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”. Qëllimi i ftesës, ishe rrëfimi që ajo bëri n
Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Si e kapërceva dhimbjen për humbjen e nënës (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm, këngëtarja shqiptare Xhesika Polo ka qenë e ftuar në “Wake Up” nē “Top Channel”. Një nga ngjarje
Brenda shtëpisë së Rozana Radit, këngëtarja rrëfen si asnjëherë për partnerin (VIDEO) Rozana Radi ishte e ftuara e radhës të dielëN në rubrikën “Tani mund të këndosh” në “E diela shqiptare”. Në një intervis
Bëhet nostalgjike, do ta njihnit Leonora Jakupin shumë vite më parë? (FOTO LAJM) Leonora Jakupi është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Këngëtarja prej disa kohësh nuk ka qenë ak
Pasi konfirmoi lidhjen, Bebe Rexha flet për herë të parë për të dashurin "misterioz" (FOTO LAJM) Është folur shumë pak në lidhje me jetën private të Bebe Rexhës, pasi ajo është munduar gjithmonë që ta mbajë atë larg v
Surprizon Ledina Çelo, shfaqet me look si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo i mungon skenës së muzikës. Megjithatë, ajo është shumë aktive në rrjete so