999 rezultate për

kemben

Dalin pamjet: Momenti kur mjekët ia kthejnë këmbën në vend Andre Gomes (VIDEO) Një nga ngjarjet më tronditëse në futboll ndodhi sot në ndeshjen mes Everton dhe Tottenham, e cila përfundoi baras 1-1.
Son i thyen këmbën Andre Gomez dhe shpërthen në lot (VIDEO) Totenhemi ka dështuar të fitojë ditën e sotme, teksa nuk ka shkuar më shumë se barazimi 1-1 ndaj Evertonit në transfertë
Hidhet poshtë miti i shumë viteve: Mos vini më akull kur ndrydhni këmbën Që në vitin 1978, mjekësia doli me toerinë se nëse vendosni akull në kycin e ndrydhur, gjymtyra juaj do të përmirësohej.
'El Classico' në 18 dhjetor? La Liga këmbëngul për këtë datë Federata Spanjolle e Futbollit (RFEF) nuk ka qenë në gjendje të marrë një vendim përfundimtar për një datë të re për nde
Ushtari 21-vjeçar humbi këmbën për të ndihmuar shokët: Gjëja më e mirë! Ushtari amerikan, 21 vjeç, humbi këmbën për të shpëtuar nga rrënojat e një tanku jetën e shokëve të ekuipazhit të tij, p
Milan në vendin e 13-të, Hernandez këmbëngul: Do përfundojmë në top katërshe në Serie A Theo Hernandez ka këmbëngulur se Milani ende ka gjasa ta zërë vendin e katërt në Serie A – i fundit që dërgon në Ligën e
Amir Rrahmani shkëmben "puthje" me moderatoren e njohur (FOTO LAJM) Amir Rrahmani duket se ka shoqëri të mirë me moderatoren e njohur Leila Kraja. Rrahmani i cili është ndër futbollistë
"Sakrifikova këmbën për t'i shpëtuar jetën vajzës sime" rrëfimi i nënës heroinë "Si m’u desh të sakrifikoja një këmbë që të shpëtoja jetën e vajzës sime” Një grua 29-vjeçare nga Teksasi, e cila u për
Angli/ Shqiptari hidhet nga çatia për t'i shpëtuar policia, thyen këmbën e përfundon në burg Policia angleze ka vënë në pranga një shqiptar të identifikuar si Dritan Hoxha, i cili kujdesej për një shtëpi ku kultiv
Theu këmbën gjatë ndeshjes, dërgohet në spital në bagazhin e taksisë Një futbollist që theu këmbën gjatë një ndeshje është dërguar në spital i futur në bagazhin e një taksie, pasi askush nu
Elegante e plot sharm, Ivanka shkëmben puthje në rrugicat e Italisë (FOTO LAJM) Ivanka Trump dhe bashkëshorti i saj, Jared Kushner mbërritën në Romë për të marrë pjesë në dasmën e mikeshës së tyre Mis
Shtiret sikur ka këmbën e thyer, ky është qeni dinak që u vjedh zemrën kalimtarëve për ta ushqyer (VIDEO) Një qen dinak ka mësuar të shtiret sikur ka dëmtuar këmbën, në mënyrë që kalimtarët të kujdesen, ta ndihmojnë dhe ushqej
"Çmendet" kryeministri britanik, vendos këmbën në tavolinë në takimin me Macron (VIDEO) Boris Johnson është fotografuar duke vendosur këmbën e tij në një tryezë në Pallatin Elysee të Francës gjatë bisedimeve
Në këtë foto të motrave Kardashian fshihet një gafë e madhe (FOTO LAJM) Ajo nuk e fsheh që i kuron fotot e publikuara në Instagram apo Facebook, por kesaj radhe duket se e ka tepruar fare.
LDK këmbëngul për kryeministrin Ende pa u caktuar data e zgjedhjeve të jashtëzakonshme shumica e partive politike i kanë bërë të ditur emrat e zyrtarëve
Sunny Hill kishte dhe incidente, fansja thyen këmbën për këngëtarin (VIDEO) Gashi ka hyrë me këmbën e mbarë mbrëmë në Festivalin Sunny Hill që u mbajt në Prishtinë! Por fansja e tij jo, pasi me
HORROR/ Lojtari i Stoke City thyen këmbën në miqësore (VIDEO) Mbrojtësi i Stoke Cityt, Ryan Shawcross ka pësuar një lëndim të tmerrshëm gjatë miqësores parasezonale kundër Leicester
Shoferi i Rang Rover me targa policie nxjerr këmbën në dritare Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim të qytetarit të tij dixhital përmes një fotoje ku duket një maki
Talentit të Liverpool i thyejnë këmbën, ndërhyrja që shokoi të gjithë (VIDEO) Liverpool dhe Sevilla zhvilluan një ndeshje miqësore pas mesnate, e cila do të jetë më shokuese se pritej. Në fakt, k
Theo Hernandez e nis më këmbën e mbarë, shënon supergol në miqësore (VIDEO) Milani u ndesh me Novara sot në një ndeshje miqësore në qendrën e trajnimit të klubit Milanello. Kjo ishte ndeshja e