999 rezultate për

kejvina

Ish-Miss dhe brune, s'do ta njihnit kurrë Kejvina Kthellën në këtë foto të vjetër (FOTO LAJM) Velina dhe modelja bukuroshe Kejvina Kthella, duket sikur ka qenë gjithë jetën një bjonde, por jo. Ajo ka ndarë me nd
"Dukesh si plakë", Kejvina i kthehet ndjekësit Modelja Kejvina Kthella bëri së fundmi një ndryshim të guximshëm në pamje, si asnjëherë tjetër. Ajo e leu pjesën e p
Kejvina Kthella ndahet e lënduar nga reperi në SHBA: Jam penduar (FOTO LAJM) Lidhja e ish-velinës së Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella, me reperin Seven Saraqi zgjati aq sa karantina. Pak ditë më parë
"Para 25 vitesh lindi kjo perla këtu", Kejvina publikon foto nga festa e përvjetorit (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella sot ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të. Ajo ka ndarrë në rrjet foto nga
E penduar, Kejvina i jep fund lidhjes me Seven Saraqin? (FOTO LAJM) Ish-velina Kejvina Kthella ka bërë me dije përmes rrjeteve sociale se tashmë është single dhe i ka dhënë fund marrëdhëni
Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendëse për një natë: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella është duke publikuar në ‘instastory’ të gjitha mesazhet që i vijnë në profilin e saj të Instagra
Karantina paska lën "pasoja" te Kejvina, modelja paska shtuar goxha peshë (FOTO LAJM) Problemi kryesor në këtë kohë karantine sigurisht që është shtimi në peshë dhe mesa duket as Kejvina Kthella nuk i ka sh
Kejvina Kthella i "rrëmben" të dashurin Adrola Dushit? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka suprizuar sëfundmi me një foto të publikuar në rrjetet sociale krah një mashkulli mjaft të njohur.
Mohuan lidhjen dhe karantinohen bashkë, ç'po kurdisin Kejvina dhe reperi shqiptar (FOTO LAJM) Prej kohësh, modelen shumë të bujshme, Kejvina Kthella e kemi parë të vazhdojë karrierën e saj në Amerikë. Por pak ko
Rrëfimi në karantinë i Kejvina Kthellës, kush është reperi që po e mban ''peng'' në SHBA (FOTO LAJM) Prej gati dy muajsh, ish-velina e “Xing”-ut, Kejvina Kthella, ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pak javë më pa
E akuzoi për "Photoshop", Kejvina nuk duron më dhe kërcënon ndjekësen (FOTO LAJM) Ish velina Kejvina Kthella, tashmë i është përkushtuar botës së modës dhe photoshooting. Modelia nuk kursen videot dh
Mohuan lidhjen, por Kejvina dhe reperi shqiptar po karantinohen bashkë? (FOTO LAJM) Prej kohësh, modelen shumë të bujshme, Kejvina Kthella e kemi parë të vazhdojë karrierën e saj në Amerikë. Por pak ko
Publikon fotot provokuese, Kejvina dhe Tayna "shpërthejnë" në komente ofenduese (FOTO LAJM) Që prej se ka filluar karantina modelja Kejvina Kthella ka publikuar pa ndalur foto dhe video provokuese të cilat janë k
Tund e shkund të pasmet, Kejvina provokon 500 mijë ndjekësit me videon e fundit (VIDEO) Ish velina Kejvina Kthella, tashmë i është përkushtuar botës së modës dhe photoshooting. Modelia nuk kursen videot dh
''Zgjidh zemrën'', Kejvina Kthella publikon foton bombastike nga arkiva (FOTO LAJM) Ish velina Kejvina Kthella, tashmë i është përkushtuar botës së modës dhe photoshooting. Së fundmi, ajo ka publikuar
U përfolën për lidhje, reperi nuk i reziston dot fotove joshëse së Kejvinës (FOTO LAJM) Prej kohësh, modelen shumë të bujshme, Kejvina Kthella e kemi parë të vazhdojë karrierën e saj në Amerikë. Por pak ko
Të fiksuar pas fotove të Kejvina Kthellës? Modelja sapo "zhgënjeu" fansat (FOTO LAJM) Te gjithë personazhet me një Instagram të populluar e kanë shfrytëzuar atë në këto ditë izolimi duke kaluar kohën më pye
"Kejvina thotë se ke mbushje", foto e fundit e Rashelit "tërbon" fansat (FOTO LAJM) Vajzat e bukura e për më tepër ato të famshmet janë gjithmonë në qendër të vëmëndjes, e fatkeqsisht njerëzit gjejnë vend
"Ik more gomar", Kejvina Kthella nuk përmbahet pas komentit thumbues të ndjekësit (FOTO LAJM) Fotot provokuese të Kejvina Kthellës nuk kalojnë shumë kohë për tu kthyer në qendër të vëmëndjes. Kështu në Instagram
Një karantinë si e Kejvinës, modelja "çmend" rrjetin me të brendshme (FOTO LAJM) Kejvina Kthella di mirë të surprizojë. Në këto ditë izolimi ku shumica e njerëzve kalojnë kohën në telefona dhe rrjet