999 rezultate për

kasapi

Sheqerinska dhe Kasapi tregojnë se si e përjetuan tmerrin e 27 prillit (VIDEO) Në ngjarjet e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë, pre e sulmit të dhunshëm nga huliganët maqedonas ishin edhe deputetet
“Kasapi i Kabulit” u bën thirrje talebanëve që t’i japin fund luftës Gulbuddin Hekmatyar, njëri prej kryekomandatëve më famëkeq të Afganistanit, u ka bërë thirrje “vëllezërve” të tij taliba
A flet ende me Afërditën pas ndarjes, ja si përgjigjet Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Lidhja disa vjeçare e Shpat Kasapit dhe Afërdita Dreshajt vazhdon të përflitet ende edhe sot, vite pasi ata i dhanë fund
Organizatori i koncerteve: Irma Libohova kërkoi 1200 euro, më kërcënoi me një trim Organizatori i koncerteve në vende të ndryshme të Greqisë, Ari Kasapi, ka reaguar pas akuzave që i bën këngëtarja Irma L
E quajti gej Shpat Kasapin?! Arian Çani tregon se si qëndron e vërteta “Your Face Sound Familiar” ka nisur trasmetimin e tij në Tv Klan dhe si gjithmonë priten surpriza, debate e performanca
"Kasapi i Ballkanit", Lavdrim Muhaxheri kthehet në Kosovë Nga Marco Pacini Janë duke u rikthyer me qindra. Nga Siria, Iraku. Mundja e ISIS-it në fushën e luftës dhe rrudhja e
Nëna e Shpat Kasapit, kandidate për deputete në listën e LSDM-së Nëna e këngëtarit Shpat Kasapi, Gjylymsere Kasapi do të jetë në listën e partisë maqedonase LSDM. Ajo është vendosur
Ja si dukeshin në adoleshencë Flori, Stine, Shpat Kasapi ... (FOTO LAJM) Sot ata janë të gjithë të njohur për shkak të karrierës si muzikantë apo prezantues dhe kanë shumë ndjekës që i pëlqejnë
Afërdita nuk refuzon bashkëpunimin me Shpat Kasapin Afërdita Dreshaj ka konfirmuar faktin se me ish të fejuarin e saj nuk do ta kishte aspak problem nëse do të lindte një b
NISMA: Kthimi i VV-së në Kuvend, si "cjapi të kasapi"! Grupi Parlamentar i Nisma për Kosovën ka vlerësuar se opozita do të duhej të kthehej në Kuvend pas një proteste të gjatë
Bisturi edhe tek Shpat Kasapi? (FOTO LAJM) Shumë personazhe të botës së show bizzit kanë pranuar faktin se kanë kryer ndërhyrje, e shumë të tjerë nuk e pranojnë.
Gena është zënë me Shpat Kasapin? Gena ka shuar plotësisht të gjithë zërat dashakeqë që flisnin për një debat që ka pasur lidhur me Shpat Kasapin lidhur m
Shpat Kasapi harron Afërditën, ja me kë është lidhur Shpat Kasapi, pas ndarjes nga bukuroshja Afërdita Dreshaj është parë së fundmi në praninë e një vajze tjetër, Qëndresa D
Shpat Kasapi rreh të dashurën: E kapa duke më tradhëtuar! (VIDEO) Shpat Kasapi nuk e duron dot tradhëtinë dhe në një rast është treguar mjaft i dhunshëm me ish të dashurën e tij, të cilë
Gjykata e Hagës dënon me 40 vite burg "Kasapin" e Bosnjës Në Gjykatën Ndërkombëtare të Hages u zhvillua seanca finale ndaj Radovan Karaxhic, ish-Presidenti serb i Bosnjës dhe kom
Shpat Kasapi surprizon si aktor Shpat Kasapin së shpejti do ta shohim edhe në rolin e aktorit, ndërsa duket se po ecën mjaft mirë në këtë drejtim. A
Digjet makina e Shpat Kasapit (VIDEO) Makina e tipit Ford e këngëtarit Shpat Kasapi është djegur sot në veri të Shkupit. Një qytetar e ka regjistruar këtë
Ja çdo të thotë të bësh art me trupin (FOTO LAJM) Ekzistojnë njerëz të cilët kanë dëshirë që të eksperimentojnë me modifikimin ekstrem të trupit të tyre. Konventa e Tatu
Shpat Kasapi uron festën e Kurban Bajramit Në çdo rast feste, këngëtari Shpat Kasapi është i pranishëm me anë të urimeve të tij. Dhe këtë herë ai nuk ka haruar që
Harron Afërditën, Shpat Kasapi i dedikohet nënës (FOTO LAJM) Pas ndarjes me bukuroshen Afërdita Dreshaj emri i tij u lakua shumë, e më pas ai humbi tërë vëmëndjen, kjo edhe për shka