999 rezultate për

kartonin

Godet shokun e skuadrës, arbitri nuk ia kursen kartonin e kuq (VIDEO) Shpeshherë kemi dëgjuar për episode të çuditshme në fushën e lojës ku protagonistë bëhen lojtarët nga të dyja skuadrat q
Ndodh edhe kështu, Mesut Ozil i jep autograf gjyqtarit në kartonin e verdhë (VIDEO) Në fitoren e thellë të Arsenalit prej 5-1 ndaj PSG-së në një takim të zhvilluar në Singaport, në kuadër të turneut paras
Afër është zgjidhja për Kartonin e Gjelbërt Kryetari i Komisionit për Buxhet dhe Financa në Qeverinë e Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka bërë të ditur se gjatë ditës së
Kalidou Koulibaly shumë pranë Barcelonës Barcelona synon të përforcohet në fazën e mbrojtjes për sezonin e ri dhe si objektiv kryesor ka Kalidou Koulibaly. "B
Buffon shkakton penallti në ndeshjen e lamtumirës, arbitri nuk e akordon (VIDEO) Sot u luajt Juventus-Verona dhe e gjithë vëmendja ishte tek Giggi Buffon, i cili i dha lamtumirën eksperiencës së tij me
Ramsey nuk po rinovon, tre skuadra gjigante i vihen pas Aron Ramsey ende nuk e ka rinovuar konytratën e tij më klubin e Arsenalit, kjo bërë që shumë gjigantë të futbollit të vi
Shifra e çmendur, United zbardh çmimin për Martial 80 milionë euro dhe kartonin e Willianit, kaq dëshiron United për Martialin. U raportua për një tjetër çmim gjatë dit
Liverpool shpërblen Salahun Puna e mirë shpërblehet kudo. Kështu ka ndodhur edhe me yllin e Liverpoolit, Muhamed Salah, për të cilin ekipi ka vendos
Dëshironte në ndëshkohej me karton të verdhë, por arbitri bën atë që nuk pritej (VIDEO) Mbrojtësi i skuadrës uruguajane Defensor Sporting, German Riveri, donte që të ndëshkohej me patjetër me një karton të ve
"Buffon e meritoi kartonin e kuq" Gianluigi Buffon u përjashtua pasi protestoi në mënyrë shumë të keqe në drejtim të arbitrit Michael Oliver gjatë ndeshje
Dhe Milan i vihet pas Andre Gomesit Sipas mediave italiane, Milani po punon për të siguruar shërbimet e Andre Gomes. Por Klopp nga ana tjetër ka nisur bised
Të gjithë e duan, Inter dëshiron të sigurojë kartonin e Cancelos Cancelo në 3 muajt e fundit në krahun e djathtë të mbrojtjeska bindur klubin zikaltër dhe ka fituar zemrat e tifozëve dh
Chelsea e shikon veten si favorit për shërbimet e Pulisic Chelsea i ka idetë e qarta për lojtarët që do të synojë në merkaton e verës. Huazimi i Michy Batshauyi te Borussia Dortm
Edhe një gjigant tjetër i shtohet garës për Sandron Paris Saint Germain rikthehet të interesohet për Alex Sandro të Juventusit, i cili ka shprehur dëshirën për t’u larguar
Milan nga e keqja kthen sytë tek lojtari i Hoffenheimit Sipas “Corriere dello Sport”, me udhëtimin në Gjermani, drejtori Sportiv i kuqezinjve, Massimiliano Mirabelli ka gjetur
Bale nga dita në ditë më larg Realit E ardhmja e Gareth Bale është gjithmonë e më larg Realit të Madridit. Sipas “Diario Gol”, presidenti i klubit mereng
Pogba më në fund flet për ndërhyrjen që i bëri Bellerinit, por edhe për kartonin e kuq Pogba thotë se ndërhyrja ndaj lojtarit të Arsenalit, Hector Bellerin nuk ishte e qëllimshme dhe e ashpër. Mesfushori
Me kartonin e kuq që mori sot Paul Pogba mungon në derbin ndaj Manchester Cityt Paul Pogba do të mungojë në derbin e Mançesterit, pasi u ndëshkua direkt me karton të kuq në ndeshjes e së shtunës ndaj
Mori kartonin e verdhë, UEFA është gati të dënojë mbrojtësin madrilen (VIDEO) UEFA ka hapur një proces disiplinor ndaj Dani Carvajal, për kartonin e verdhë që ky i fundit mori në sfidën ndaj Apoel N
Gashi premton Kartonin e Gjelbër për emigrantët Emigrantët kosovarë në verën e vitit të ardhshëm do t’i gëzohen marrjes së Kartonit të Gjelbër. E me marrjen e këtij kar