999 rezultate për

karburanti

SARANDE/ Lihet në burg 27-vjeçari që vrau rojen e karburantit Gjykata e Sarandës caktoi sot masën e sigurisë "arrest me burg" për Arqile Koçin, i cili vrau me çifte rojen e një pike
Vrasja në Sarandë, flet dëshmitari: Ja si u vra Artani Kamerieri i lokalit ku u ekzekutua 44-vjeçari Artan Hoxha mëngjesin e së dielës shpëtoi për pak nga arma e autorit. A
Rrëfehet vrasësi i punonjësit të karburantit: U frikësova dhe qëllova (VIDEO) Vrasësi i punonjësit të karburantit në Sarandë ka rrëfyer të gjithë çastin kur ka shtënë me armë zjarri, ndërsa ka theks
Vrasja në Sarandë/ Jeta e vështirë dhe e dhimbshme e babait të dy fëmijëve Artan Hoxha, është personi që mbeti i vrarë ditën e sotme gjatë grabitjes së karburantit ku punonte, Ai mësohet se nuk
Publikohet videoja/ Ja momenti i vrasjes së punonjësit të karburantit në Sarandë (VIDEO) Policia e Shtetit ka publikuar videon e momentit të grabitjes dhe vrasjes së ndodhur në një pikë karburanti në Sarandë.
Vrau punonjësin e karburantit, arrestohet pas 10 orësh autori Policia e Sarandës ka arritur të identifikojë dhe kapë brenda 10 orësh autorin e vrasjes së 44-vjeçarit Artan Hoxha, pun
Vrasja në Sarandë, policia identifikon autorin Një grabitje në qytetin e Sarandës sot në orët e para të mëngjesit në një pikë karburanti ka përfunduar me vdekje. Nga
U nis me skaf nga Italia por e lë karburanti në mes të detit Një shqiptar që ishte nisur me skaf privat nga brigjet italiane drejt Shqipërisë, po një ancident i ka ndodhur mes brigj
Zbardhen detajet e vrasjes së punonjësit të karburantit në Sarandë, autori me motor të kuq Një grabitje me pasojë vdekjen ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në një pikë karburanti në Sarandë. Nga të dhëna
Vritet me armë zjarri punonjësi i karburantit në Sarandë, shkak dyshohet grabitja Një vrasje ka ndodhur sot në mëngjesin e ditës së sotme në një pikë karburanti në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur konkretish
Maskat grabisin pikën e karburantit në Qafë-Kashar, hajdutët ikin drejt Durrësit Dy persona të maskuar dhe njëkohësisht të armatosur kanë arritur që të grabisin që në orët e para të ditës kasafortën e
Publikohen pamjet/ Kallashin në kokë rojes, ja si u grabit karburanti në Fushë Krujë (VIDEO) Janë publikuar pamjet e grabitjes së një pike karburanti në Fushë-¬Krujë nga dy persona të armatosur. Në këtë video të p
Grabitje me armë në Selitë, vidhet xhiroja ditore në një pikë karburanti Një grabitje me armë zjarri sapo ka ndodhur në Tiranë. Nga informacionet e para, dyshohet se një pikë karburanti ka rënë
LAJM I FUNDIT/ Maskat grabisin një pikë karburanti në Krujë Një pikë karburanti në Krujë është grabitur nga dy persona të maskuar. Personat e armatosur mësohet se i kanë marrë
Grabitje me armë në Tiranë, vidhet karburanti në Kombinat Një pikë karburanti në zonën e Kombinatit në Tiranë ka rënë pre e një grabitje mbrëmjen e sotme. Mësohet se kanë qenë
Tahiri: Ja si do t'i karikojmë makinat elektrike Makinat e famshme elektrike morën vëmëndjen e mediave ndërkombëtare, e ndërsa PD vuri me shpatulla pas murit ministrin T
Maskat grabisin lekët në një karburant në Rinas Gjatë mesnatës është sinjalizuar për një grabitje me armë në rrugën Rinas-Fushë Krujë, ku dy persona me armë dhe të mask
Autobusi përplaset me karburantin, 36 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur Një autobus pasagjerësh ka përplasur një cisternë karburanti duke lënë të paktën 36 të vdekur dhe 25 të plagosur rëndë.
Nëna shpëton dy fëmijët nga zjarri në një karburant (VIDEO) Një nënë guximtare ka shpëtuar mrekullisht dy fëmijët e saj, shumë pak para se një 70 vjeçar të përplaste makinën e tij
Niveli i ndotjes, 33 mijë makina ngelin në kolaudim 33 mije e 500 automjete kanë ngelur në testin e pare te kolaudimit, vetëm për shkak se nuk plotësojnë normat e lejuara t