999 rezultate për

kapo

Berisha: Ja kush është Al Kapone i Shqipërisë Një ditë pas deklaratave të Ambasadorit Donald Lu, se situata është e rëndë pasi kriminelet kanë lidhje me personat me i
Përgjigje për letrën e Sara Kapos “Kohë me lexu libra s’kemi se duhet me ju nejt prapa bythe” Shkrimi që publikoi Sara Kapo ngjalli një reagim të menjëhershëm tek pjesa më e madhe e lexuesve online sidomos femrave
Kapoja i "Bandës së Durrësit" mbetet në qeli, Gjykata rrëzon Lul Berishën Gjykata e Durrësit ka rrëzuar kërkesën për lirim të parakohshëm nga burgu të Lulzim Berishës. Ky i fundit njihet si kapo
Policia dhunon pronarin e piceri "Era", Bamllari rrëfen çfarë ndodhi Pronari i një picerie të njohur në Tiranë ka denoncuar dhunën e ushtruar nga punonjësit e policisë, ku shkak është bërë
7 të arrestuar për trafik droge, ja kapot dhe transportuesit Drejtoria për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në Drejtorinë e Policisë së Shtetit, në bashkëpunim me Drejtorinë e Fo
Shqiptari “kapo” i nigerianëve, kapen në Itali me 45 kg marijuanë Gjatë një operacioni antidrogë në Itali, policia ka arrestuar nëntë persona, mes tyre një shqiptar i cili ishte "kapoja"
Kodheli i përgjigjet Berishës: Të kam lënë Zotin, se me ty s'merret dot njeri! Rënia e dy pilotëve të ushtrisë në aksidentin e ndodhur mesditën e së mërkurës në Shkodër, ka pikëlluar edhe ministren e
Ambasadori Lu të mbajë premtimin për luftën kundër "Al Kaponeve" Kreshnik Spahiu - A kanë viza amerikane në pasaportat e tyre "Al Kaponet" shqiptarë? A e dini që shtetasit maqedonas mar
Detaje nga prangosja e grupit të prostitucionit Policia ka arritur të zbardhë detaje të reja lidhur me grupin e prostitucionit, që e kishin shtrirë aktivitetin në Tiran
Rama: Vito Kapos nuk i është tharë fustani nga lotët e Berishës Në fjalën e tij në Kuvend, kryeministri Rama, në përgjigje të komenteve të Sali Berishës për çështjen e dekorimeve tha s
Ja kartolina që Sali Berisha i ka dërguar Hysni Kapos Sali Berisha duket se ka patur nbjë adhurim jo të paktë për Hysni Kapon ose është sjellë sikur ka admirim. Kjo duket
Përplasje Berisha - Balla, ja çfarë letre lexohet në Kuvend Taulant Balla nuk ndalet së provokuari Sali Berishën. Balla i ka lexuar në Kuvend Berishës, një kartolinë që ish-krye
Koha për tu argëtuar me Drejtoreshën e Tatimeve...(VIDEO) "Drejtoresha e Tatimeve" tashme është kthyer në një personazh mjaft të dashur për të gjithë publikun, ndërsa sillet në n
Ja kush janë kapot shqiptarë të bandës së drogës në Itali Dy vëllezër nga Sijaku janë njohur dhe si kapo droge në Itali. Historia e tyre nis si historia e mijëra shqiptarëve që k
Parandalohet krimi brenda familjes Policia e Fierit ka arritur të parandalojë një ngjarje të rëndë brenda një familjeje. Forcat blu të qytetit janë info
Masakra te Shkencat, vrasje tipike mafioze Zhvillime të reja nga masakra në qendër të Tiranës. Hetimet fillestare në linjën Tiranë Itali holandë po tregojnë se
Kodheli do të dekoronte edhe Nexhmije Hoxhën?! (VIDEO) Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli kishte vendosur të dekoronte bashkë me Vito Kapon edhe Nexhmije Hoxhën e Rita Markon,
Arrestohet serbi, njihej si "Al-Kapone i Ballkanit" Policia e Serbisë ka arrestuar sot Dragosllav Kosomajec, të cilin kryeministri Aleksandër Vuçiç e konsideroi "narko-dile
Plagoset një 32 vjeçar për hakmarrje Një 32 vjeçar ka mbetur i plagosur në një pikë bastesh në Tiranë, e ndërsa ngjarja dyshohet të ketë ndodhur për hakmarrj
Ja kapoja i ultrasve të Napolit që lejoi nisjen e ndeshjes (FOTO LAJM) "Ndeshja do të luhet por tifozët e skuadrave respektive do të rrinë në qetësi". Ky është akordi i arritur mes tifozerisë