999 rezultate për

kanal

Bashkia e Tiranës nis ndërtimin e rrjetit të ri të ujësjellës-kanalizimeve në Njësinë 4 Problemet e furnizimit me ujë të pijshëm për 10 mijë banorët e Njësisë nr. 4 në Tiranë do të marrin fund shumë shpejt. K
Zetori me tre fëmijë përmbyset në kanal, humb jetën 10-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në Grykë Zezë të Lezhës ku tre fëmijë të moshave 10 dhe 11 vjeç j
Aksident në Itali, shqiptari humb kontrollin e kamionit e bie në kanal Rruga e Ravenës është e njohur si rruga ku kanë ndodhur shumë aksidentë ndër të cilat shumë prej tyre kanë përfunduar me
Nis ndërtimi i kolektorit dhe rrjetit të ri të kanalizimeve në rrugën “Xhavit Shyqyri Demneri” Shumë shpejt, problemi i një mijë banorëve në rrugën “Xhavit Shyqyri Demneri”, në Njësinë Administrative Nr. 2 në Tiranë
Aksident i rëndë në Lezhë, 32-vjeçari humb jetën pasi bie me makin në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Lezhë ku ka humbur jetën një 32-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në
Shoferi i dehur hedh makinën në kanal, mbytet 2-vjeçarja në Lushnje Një ngjarje e rëndë ndodhi dje në Lushnje ku një 2-vjeçare humbi jetën duke u mbytur në një kanal vaditës pasi makina me
Dy anijet ushtarake të Putinit ngrenë në alarm Anglinë (FOTO & VIDEO) Luftanijet ruse do të shoqërohen sonte nëpër Kanalin Anglez nga Marina Mbretërore për herë të tretë radhazi në gjashtë m
Aksident në Levan, dy makina përfundojnë në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Levan ku mësohet se janë përplasur dy makina. Burime zyrtare nga
Filmat shqiptarë të rrezikshëm?! “Shpërthen” regjisori i njohur: Kush s'i do e ndryshon kanalin Në një intervistë, Piro Milkani, regjisori e kineasti që qëndron pas realizimeve si “Militanti”, “Besa e Kuqe”, “Një sho
Dite aksidentesh: Vdesin dy në Gjirokastër, kamioni përfundon në kanal në Durrës (FOTO LAJM) Dita e sotme nisi me shi dhe lagështirë duke u bërë këhstu shkak për disa aksidente në të gjithë vendin. Një i tillë
Shqiptari hyn të vjedh, por...përfundon i vdekur Ujërat e kanalit në Gratacasolo, afer Breshias, kanë nxjerrë trupin e shqiptarit Dorian Puja, 25-vjeç, i cili u zhduk pa
VLORË/ Makina përfundon në kanal, shkak mungesa e sinjalistikës Një automjet ka përfunduar në një kanal në vendin ku po ndërtohet ByPass-i në aksin Levan-Vlorë. Panorama sjell fotot ng
Gjendet në një kanal kufoma e dekompozuar e një mashkulli në Shkodër Ditën e sotme në Shkodër është gjetur një kufomë e dekompozuar nga kalimtarët në fshatin Drogac të Postribës. Burime
3 të plagosur në Fier-Kolonjë, makina doli nga rruga dhe përfundoi në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Fier -Kolonjë ku kanë mbetur të plagosur 3 persona. Burim
LUSHNJE/ Makina rrokulliset në kanal, një grua në gjendje të rëndë (VIDEO) NNjë aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin Fier-Lushnje, ku një automjet është rrokullisur në kanal.
Identifikohet një nga viktimat që u mbytën në kanalin me ujë në Fier (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti që ndodhi pa k më herët në aksin Hoxharë-Fier, ku një makinë doli nga rruga d
Aksident tragjik, dy persona humbin jetën në Fier Nje aksident i rende ka ndodhur mbrëmjen e së hënës ne Dardhzeze te Fierit, ku një automjet tip Benz qe udhëtonte për n
Aeroplanmbajtësja ruse kalon nëpër Kanalin Anglez nën vëzhgimin e aeroplanëve luftarakë të Britanisë Forcat e armatosura të Britanisë së Madhe kanë përcjellë nga afër kalimin e aeroplanmbajtëses ruse “Admiral Kuznetsov”
Kanal 5: Struga po shqiptarizohet (VIDEO) "Para 12 viteve pas ndarjes teritoriale kreun e komunës e merr një shqiptar, ku edhe ndryshon krejtësisht imazhi i komun
Policia nxjerr nga kanali makinën e taksistit, identifikohet trupi i pajetë i Fak Fezgaj (FOTO LAJM) Policia tashmë e ka konfirmuar se trupi i pajetë është i taksistit që ishte zhdukur një ditë më parë. Nga të dhënat