999 rezultate për

kanal

Filmat shqiptarë të rrezikshëm?! “Shpërthen” regjisori i njohur: Kush s'i do e ndryshon kanalin Në një intervistë, Piro Milkani, regjisori e kineasti që qëndron pas realizimeve si “Militanti”, “Besa e Kuqe”, “Një sho
Dite aksidentesh: Vdesin dy në Gjirokastër, kamioni përfundon në kanal në Durrës (FOTO LAJM) Dita e sotme nisi me shi dhe lagështirë duke u bërë këhstu shkak për disa aksidente në të gjithë vendin. Një i tillë
Shqiptari hyn të vjedh, por...përfundon i vdekur Ujërat e kanalit në Gratacasolo, afer Breshias, kanë nxjerrë trupin e shqiptarit Dorian Puja, 25-vjeç, i cili u zhduk pa
VLORË/ Makina përfundon në kanal, shkak mungesa e sinjalistikës Një automjet ka përfunduar në një kanal në vendin ku po ndërtohet ByPass-i në aksin Levan-Vlorë. Panorama sjell fotot ng
Gjendet në një kanal kufoma e dekompozuar e një mashkulli në Shkodër Ditën e sotme në Shkodër është gjetur një kufomë e dekompozuar nga kalimtarët në fshatin Drogac të Postribës. Burime
3 të plagosur në Fier-Kolonjë, makina doli nga rruga dhe përfundoi në kanal Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Fier -Kolonjë ku kanë mbetur të plagosur 3 persona. Burim
LUSHNJE/ Makina rrokulliset në kanal, një grua në gjendje të rëndë (VIDEO) NNjë aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin Fier-Lushnje, ku një automjet është rrokullisur në kanal.
Identifikohet një nga viktimat që u mbytën në kanalin me ujë në Fier (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti që ndodhi pa k më herët në aksin Hoxharë-Fier, ku një makinë doli nga rruga d
Aksident tragjik, dy persona humbin jetën në Fier Nje aksident i rende ka ndodhur mbrëmjen e së hënës ne Dardhzeze te Fierit, ku një automjet tip Benz qe udhëtonte për n
Aeroplanmbajtësja ruse kalon nëpër Kanalin Anglez nën vëzhgimin e aeroplanëve luftarakë të Britanisë Forcat e armatosura të Britanisë së Madhe kanë përcjellë nga afër kalimin e aeroplanmbajtëses ruse “Admiral Kuznetsov”
Kanal 5: Struga po shqiptarizohet (VIDEO) "Para 12 viteve pas ndarjes teritoriale kreun e komunës e merr një shqiptar, ku edhe ndryshon krejtësisht imazhi i komun
Policia nxjerr nga kanali makinën e taksistit, identifikohet trupi i pajetë i Fak Fezgaj (FOTO LAJM) Policia tashmë e ka konfirmuar se trupi i pajetë është i taksistit që ishte zhdukur një ditë më parë. Nga të dhënat
LAJM I FUNDIT/ Nxirret nga kanali makina e taksistit të zhdukur, brenda një trup pa jetë Pas marrjes së njoftimit se është gjetur makina e taksistit të zhdukur një ditë më parë, menjëherë është bërë e mundur e
Makina përfundon në kanal në Rrugën e Rinasit Një aksident ka ndodhur në orët e para të ditës në Rrugën e Rinasit, ku një mjet ka përfunduar në kanal. Ende nuk ka
Kishte 12 vite që nuk dëgjonte, mjekët tronditen nga ajo që kishte në vesh (FOTO LAJM) Shreya Darji prej 12 vitesh kishte vuajtur nga problemet me dëgjimin dhe mjekët nuk po arrinin dot të gjenin se cili ish
Furgoni me 30 nxënës shkolle bie në kanal, 2 në gjëndje të rëndë (FOTO LAJM) Update- Pak pas mesditës, një furgon i cili transportonte nxënës shkolle është aksidentuar në afërsi të fshatit Bilaj, n
KRUJË/ Furgoni me nxënës shkolle përmbyset dhe bie në kanal Një furgon me nxënës shkolle është përmbysur dhe ka përfunduar në një kanal në Krujë. Nga aksidenti në fjalë, të gji
Shqiptarja tentoi të vetëvritet duke u hedhur në ujërat e kanalit Lanza, ja kush e shpëton Policia dhe zjarrfikësit ndërhynë rreth orës 2 të mëngjesit të sotëm në Casale Monferrato të Italisë, për të shpëtuar nj
Investime për rrjetin e ri të kanalizimeve në rrugën e “Kavajës” Zona që përshkon rruga e “Kavajës”, nga “21 Dhjetori” deri te “Pallati me Shigjeta”, e cila prek Njësitë Administrative
Ja kush ishte djali i biznesmenit të njohur që humbi jetën në Vlorë (FOTO LAJM) 17-vjeçari Kristi Panajoti që humbi jetën mbrëmjen e djeshme pasi ra në një kanal të hapur për ndërtimin e Lungomares, n