999 rezultate për

kanabis

LLeshaj: Procedim për çdo rrënjë kanabisi ndaj punonjësve të policisë Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj gjatë një takimi me struktuarat Korçë është shprehur se çdo rrënjë kanabisi në Shqi
Kapet bosi i Coca Cola-s, iu gjet 1.3 milion euro kanabis në avion (FOTO LAJM) Kreu i Coca-Cola greke Alki David është arrestuar në St Kitts, së bashku me partnerin e tij të biznesit miliarder pasi n
Sekuestrohen 44 kg kanabis dhe 20 mijë euro në Korçë (FOTO LAJM) Një sasi prej 44 kg kanabis është sekuestruar në Korçë. Policia ka vënë në pranga poseduesin e lëndës narkotike Th.Dh.,
Arrestohen dy fierakët me pistolet e kanabis me vete Policia e shtetit ka vënë në pranga dy persona në Fier si dhe ka shpallur në kërkim një tjetër. Përsonave në fjali u ësh
Sekuestrohen kanabis, fidan e peshore në Vlorë, kultivuesit në pranga Opreacioni i koduar “Prita” ka sekuestruar mëngjesin e sotëm 48 kg kanabis në qytetin e Vlorës. Sipas informacioneve
Me bimë kanabisi gati për ti mbjellur, arrestohet 57-vjeçari në Vlorë Policia e Vlores ka vene ne pranga nje 57 vjeç i dyshuar për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”. Nderkohe q
Goditet mafia shqiptare në Greqi, transportonin heroinë nga Irani Një bandë shqiptarësh e cila merrej me shpërndarjen e lëndëve të forta narkotike, është goditur ditën e djeshme në tri o
"Princi" i Libofshës: Si do ta legalizoj kanabisin në Shqipëri Të gjitha urdhëresat e kanabisit do i gjeni në projektin kontravers të Alexandre de Basseville, zbulesën e të cilit e bë
Njihuni me murgeshat që fitojnë 1 milion dollarë në vit nga shitja e kanabisit (FOTO LAJM) Një manastir në Kaliforni fiton rreth 1 milionë dollarë në vit nga shitja e kanabisit. Motrat e nisën biznesin në vitin
Studimi/ Përdoruesit e kanabisit kanë nevojë për më shumë anestezi Sipas një studimi të ri, përdoruesit e kanabisit kanë nevojë për më shumë se trefishin e anestezisë për t’u operuar (220
Zaev fton biznesmenët: Ejani dhe mbillni drogë në Maqedoni Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, ka ftuar të gjithë ata që kanë resurse për të investuar në prodhimin e kanabisit.
Sera me kanabis në mes të Athinës, arrestohen 4 shqiptarë (FOTO LAJM) Policia greke ka shkatërruar një organizatë të kultivimit të narkotikeve në qendër të Athinës. Sipas departamentit te
Zbulohet laboratori modern i kanabisit, arrestohen 4 shqiptarë (FOTO & VIDEO) Një laborator hidroponik për rritjen e fidanëve të kanabis është zbuluar nga policia greke në lagjen Peristeri të Atikës
Kush e vrau Admir Muratajn? Berisha flet me emra Ish-kryeministri Sali Berisha referuar grabitjes së të paktën 10 milionë eurove në aeroportin e Rinasit, pasditen e 9 pr
Shkon me qese kanabis në polici, ankohet se malli nuk është i mirë Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Dublin të Australisë. Një burrë shkoi me qese kanabisi në një stacion policie për
Pse u liruan shumë të arrestuar prej aksionit kundër mafias shqiptare Prokuroria belge ka mbajtur në arrest 15 nga 55 personat e ndaluar të premten. Aksioni anti-drogë është përshkruar s
"Qeveria po përgatit mega operacionin e mbjelljes së kanabisit" Ish-kryeministri Sali Berisha me anw tw njw statusi nw Facebook ka shkruar se qindra mijwra fidanw kanabisi janw porosit
Zbulohet sera me kanabis, arrestohet pronari në Milot Një person ka rënë në pranga ditën e sotme në Milot, pasi është abuluar se kishte mbjellë kanabis në kubikë. Miniser
Mediat britanike i bëjnë shqiptarët si drejtues mafie por policia kap vetëm disa roje fabrike Ndërsa mediat britanike vazhdimisht shpifin duke hedhur baltë te shqiptarët që janë drejtues mafie dhe kanë në dorë gjit
Me parat e fituara nga kanabisi krijon një skuadër futbolli Në vitin 2006, Floyd Llandis fitoi Turin e Francës në çiklizëm, titull që e humbi pas 3 ditësh, pasi doli pozitiv me tes