999 rezultate për

kampione

Njihuni me kampionen shqiptare në boks (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm në “Wake Up” ishte në një lidhje boksierja 21-vjeçare Donjeta Sadiku, e cila deri më tani ka arritur t
Nuk ka të ndalur, Haaland thyen edhe një rekord në Ligën e Kampionëve Erling Haaland vazhdon të shkëlqej me fanellën e Borusia Dortmundit. Sulmuesi norvegjez ka shënuar golin e dytë në fi
"12 milionë ik p****u këtij talebanit nga Leçe", tifozët e Interit shpërthejnë kundër Contes Barazimi në dy ndeshjet e para të Ligës së Kampioneve, por dhe shpërdorimi i një serie rasteve për gola ka revoltuar pa
Rezultatet: Liga e Kampionëve, mbyllen të gjitha ndeshjet (VIDEO) Janë zhvilluar sonte ndeshjet e dyta të grupeve A,B,C dhe D ku nuk munguan rezultatet befasuese në disa prej ndeshjeve t
PSG ka gati pasuesin e Tuchel Thomas Tuchel mund t’i jap fund aventurës si trajner i kampionëve të Ligue 1, PSG. Starti jo i mirë i sezonit dhe mos
Shet medaljen e finales më të "çmendur" të Champions për të paguar borxhet Ju kujtohet Steve Finnan, lojtari i Kombëtares së Republikës së Irlandës, pjesë e brezit të artë të Liverpoolit në vitin
Reali në krizë? Kjo seri humbjesh nuk i ndodhte prej 39 vitesh Real Madrid është mposhtur nga kampionët e Ukrainës, Shakhtar 2:3 në shtëpi, në ndeshjen e javës së parë të Ligës së Kam
Disfata turpëruese, Perez shkarkon Zidane dhe ul në stol një tjetër legjendë Dy humbjet e fundit, në kampionat ndaj Cadiz dhe në Champions ndaj Shakhtarit, kanë trazuar ujërat te Reali i Madridit.
A do të luaj Ronaldo ndaj Barcelonës? Këto janë detajet e fundit Lajme të mira për Juventusin para ndeshjes me Barcelonën në Ligën e Kampionëve. Për ‘Zonjën e Vjetër’, ka shpresë për
U "turpërua" nga Shakhtar, Zidane merr përsipër fajin Zinedine Zidanes iu deshën më shumë se një orë për të dalë në konferencën për shtyp pas humbjes 2-3 nga Shakhtar Donetsk
Realizoi dy gola, Morata: Juventusi mund t'i shkojë deri në fund Champions-it Alvaro Morata ishte njeriu kryesor i ndeshjes ndërmjet Dinamo Kievit dhe Juventusit duke ia siguruar "Zonjës së Vjetër"
Përfundojnë pjesët e para të takimeve të Ligës së Kampionëve, ja rezultatet Kanë përfunduar pjesët e para të takimeve të Champions League. Skuadra e Barcelonës ka shkuar në pushim me epërsi pre
Strakosha në formacionin e lojtarëve më të shtrenjtë debutues në Ligën e Kampioneve (FOTO LAJM) Thomas Strakosha këtë javë do të përjetojë për herë të parë emocionet e pjesëmarrjes në Ligën e Kampioneve, turneun më t
Presion nga klubet e mëdha, UEFA do të shtojë katër skuadra në Ligën e Kampioneve UEFA duket se është gati të bëjë çfarëdo që i kërkojnë klubet e mëdha, aq sa po mendon edhe ndryshimin drastik të Ligës
Gjyqtari kosovar do të ndajë drejtësinë në ndeshjen Barcelona-Ferencvaros Barcelona për testin e radhës zbret në ‘Camp Nou’, në kuadër të Ligës së Kampionëve. Në kuadër të grupit G të Ligës s
Befasuese, Dortmund përfshin një 15 vjeçar në skuadrën e Ligës së Kampionëve Borussia Dortmund ka përfshirë 15-vjeçarin Youssoufa Moukoko në skuadër për Ligën e Kampionëve. Sulmuesi i ri tashmë
Pas triumfit të madh, reagon Robin Krasniqi: Jemi kampionë të botës Haxhi Robin Krasniqi ka reaguar së fundmi pas titullit të fituar. Robin Krasniqi ka arritur që me sukses të mposht Do
Pas gjestit fisnik, Arsenali "injoron" Ozil për Ligën e Kampionëve Mesut Ozil ka qenë në qendër të vëmendjes ditëve të fundit, për arsye të mira. Futbollisti tregoi zemrën e tij të mad
Lazio përfshin Muriqin në listën e lojtarëve për Champions Vedat Muriqi është pjesë e listës së Lazios për Ligën e Kampionëve. Skuadra italiane ka publikuar listën me lojtarët
Interi publikon listën për Champions Inter ka publikuar listën e lojtarëve të përfshirë nga Antonio Conte në Ligën e Kampionëve, me Radja Nainggolan pjesë të