999 rezultate për

kampionatit

Mourinho: Fillimi më i vështirë në karrierën time (VIDEO) Trajneri i Chelseat, Jose Mourinho, e ka quajtur fillimin e sezonit aktual si “periudhën më të keqe të karrierës së vet”
Etrit Berisha drejt kampionatit turke te ... Etrit Berisha nuk e ka të sigurt të ardhmen te Lazio ndaj dhe do të zgjedhë një destinacion të ri. Portieri i Kombëtare
Luani këtë ndeshje të premten, është e trukuar Të gjithë ata që janë të apasionuar pas vendosjes së llotove, rusët kanë një propozim për ju. Ndeshja e kampionatit rus
Presidentët më të pasur në Premier League (FOTO LAJM) Premier Liga është vendi me njerëz të pasur dhe të famshëm dhe kjo nuk vlen vetëm për lojtarët në fushën e lojës, të cil
Formacioni me yje i kampionatit turk nga merkato (FOTO LAJM) Kampionati turk ka qenë shumë aktivi këtë verë duke bërë blerje të mëdha. Pas heqjes së kufizimit për lojtarët ndërko
Ergys Kace drejt kampionatit portugez (FOTO LAJM) “Planeta Desportivo” e cila ka hartuar një listë me emra premtues por njëkohësisht edhe të lirë, duke ndërtuar një forma
Cikalleshi drejt kampionatit portugez Sokol Çikalleshi ka tërhequr vëmendjen e Benfica-s. Shtypi kroat por jo vetëm raporton se 24-vjecari është gjithashtu në
Shënojnë Ajeti, Sadiku dhe Memushaj (VIDEO) Kampionati zviceran i futbollit ka luajtur javën e tij të fundit mbrëmjen e së premtes.‘Baseli i shqiptarëve’ e kishte s
Sulmuesi shqiptar Berat Sadik drejt kampionatit gjerman Sulmuesi shqiptar, Berat Sadik nuk pritet të vazhdoj karrierën e tij në kampionatin zviceran. Shkupjani Berat Sadik i
Duro: Shpëtojmë sezonin me Evropën Partizani nuk ka ndërmend të heq dorë nga objektivi për të arritur një vend në Evropë për sezonin e ardhshëm. Të kuqtë k
Salihi në formacionin e javës në Izrael Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Hamdi Salihi në formacionin më të mirë të kampionatit izraelit për këtë javë. Bomberi k
Dinamo synonte Superioren, tani rrezikon rënien Për të tretin sezoni radhazi, Dinamo, skuadra e dytë me më shumë tituj kampion në futbollin shqiptar, dështon në objekti
Barça-Sociedad, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas euforisë së mesjavës në Champions League, Barcelona i rikthehet kampionatit me synimin e qartë për t’u afruar akoma
Trajnerët në fillim përqafohen, por më pas... (VIDEO) Ndeshja midis Benficas dhe Portos është ndeshja më e rëndësishme e kampionatit portugez, që thuajse çdo vit ndan fatet e
Formacionet e Inter-Cesena, Shaqiri kalon në sulm (FOTO LAJM) Në Serie A ndeshja e mbrëmjes do të luhet në "San Siro" ku Interi do të presë Cesenan e vendit të parafundit. Me vet
Reus beson: Kapim Champions-in Katër fitore radhazi në Bundesligë ishin të mjaftueshme që Borussia Dortmund t'i largohej fundit të klasfikimit për të s
Shkëndija mbyll fazën përgatitore në Antalya Shkëndija e Tetovës i dha fund përgatitjeve që zgjatën 20 ditë në Antalya të Turqisë duke marrë rrugën e kthimit për në
Odise Roshi i jep fitoren FSV Frankfurtit (VIDEO) Tjetër gol për Odise Roshin në Bundesliga II. Mesfushori i Kombërares shqiptare i dha fitoren FSV Frankfurtit në transfe
Hidhet shorti, Shqipëria gjen Portugalinë e Greqinë Është hedhur në Nyon të Zvicrës, shorti eliminator i Kampionatit Europian për Kombëtaret U-21. Sekretari i Përgjithshëm
Futbollisti palestinez shënon nga 45 metra (VIDEO) Nuk duhet të kthehesh gjithmonë te Diego Armando Maradona për të parë një gol nga mesfusha. Ka patur edhe shembuj të tje