999 rezultate për

kamioni

Shoferi shqiptar i kamionit përfundon 40 metra në greminë dhe shpëton Një shqiptar ka shpëtuar mrekullisht pasi kamioni të cilin e drejtonte është aksidentuar në një urë, para se të futej në
E përplasi mbrëmë kamioni, ndërron jetë në spital 21 vjeçari Ka ndërruar jetë çiklisti 21 vjeçar i cili ditën e djeshme u përplas nga një kamion në rrugn e "Kavajës", në Tiranë.
Kamioni përplas biçikletën tek Pallati me Shigjeta Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë tek zona e njohur si Pallati me Shigjeta në kryeqytet. Raportohet se
Kamioni me 81 emigrantë bie në kanal Një kamion dhe një veturë e tipit Golf kanë rënë në një kanal në hyrje të Kumanovës, ku po kryhen punime ndërtimore.
Mungonte sinjalistika, kamioni dhe makina përfundojnë në gropë Në rrugën në dalje të Kumanovës, një kamion dhe një veturë golf kanë rënë në një kanal. Sipas informacioneve të TV21,
Tiranë, makina përfundon e përmbysur pas përplasjes me kamionin Një aksident i rende është regjistruar pak minuta më parë në Tiranë. Burime nga policia njoftojnë se një kamion ësht
Aksident i rëndë në Itali, makina përplaset me kamionin, plagosen 3 shqiptarë Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Itali. Mësohet se në autostradën A14 një makinë tip Volkswage
Kamioni përplas për vdekje 50 vjeçarin Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Fushë-Krujë-Laç, në fshatin Luz. Një kamion ka përplasur për vdekje drejtuesin
Momenti kur shoferi humb kontrollin e kamionit dhe shkakton aksidentin masiv në Prishtinë (VIDEO) Gjatë orëve të mesditës dje në një nga rrugët e Prishtinës ka ndodhur një aksident, ku shkaktar ka qenë një kamion i mbe
Shkrumbohet kamioni në autostradën "Arbën Xhaferri" Një kamion transportues është kapluar nga zjarri në autostradën “Arbën Xhaferi”. Nuk është raportuar për persona të l
Shoferi i kamionit të vjedhur që sfiliti nëpër male policinë e Kalifornisë (VIDEO) Patrulla e Kalifornisë "Highway" ka publikuar një video qw tregon shoferin e një kamioni të vjedhur që drejtonte oficerë
Përmbyset kamioni në Librazhd Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në kthesat e rrugës së Librazhdit. Një kamion është përmbysur në rrugë dhe ësht
Aksident i rëndë në Korçë, kamioni përplas biçikletën, ndërron jetë një person Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në segmentin Korçë – Drenovë, ku një kamion ka përplasur një biçikletë
E përplasi kamioni, vdes burri në Kaçanik Ka vdekur një person si pasojë e një aksidenti i cili ka ndodhur dje në mëngjes në Kaçanik. Policia e Kosovës njofton
ITALI/ Përmbyset kamioni, 3 shqiptarë në gjendje të rëndë Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë natës në zonën e Campanias, Itali. Makina me 5 punëtorë, të gjithë shqiptar ësh
Kamioni me drog përplas makinën e policisë (VIDEO) Në një përpjeke tërësisht të dështuar për të transportuar drogë fshehtas, dilerë të drogës që po vozisnin një kamionetë
Aksident i rëndë në Elbasan, kamioni përplaset me makinën tip "benz", 3 të plagosur Tre persona janë plagosur pasditen e sotme në Elbasan, si pasojë e një aksidenti rrugorë. Sipas policisë ngjarja ndod
Rrogozhinë, kamioni del nga rruga, ka të plagosur Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme. Bëhet fjalë për një kamion që ka dalë nga rruga në Rrogozhinë.Si pasojë e
E bleu për 6 milion euro, lojtari i Getafes ka qënë ndërtues dhe shofer kamioni Transferimi më i ri Getafes, Enric Callego është 31 vjeç. Ai më parë kishte punuar si instalues i ajrit të kondicionuar,
Aksident i frikshëm në Lushnje, benzi futet poshtë kamionit (FOTO LAJM) Një aksident i frikshëm është shënuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në bay passin e Lushnjes. Si pasojë e shpejtë